Mis on Vulkaninfo32.exe? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Vulkaninfo32.exe fail võib viidata pahavarale

Vulkaninfo32.exe Nvidia on legitiimne graafikakomponent, mida kasutab Vulkan STD. Selle leiab C:\Program kaustast ja stardimenüüst pärast seda, kui oled laadinud Nvidialt, Intelilt või AMD-lt uuenduse. Arvutikasutajad peaksid aga teadma, et on olemas pahavaralisi programme, mis võivad end peita selle nime all ja esitleda end ohutu käivitusfailina. 

Peamine põhjus, miks paljud inimesed on mures ja küsivad mis on Vulkaninfo32.exe, peitub selles, et programmist sai süsteemis eraldi rakendus, kuigi enne oli tegemist Nvidiga graafikadraiveri osaga. Tegemist on rakendusliidesega (API), mis koosneb erinevatest protokollidest, tööriistadest ja muust tarkvara arendamisega seonduvast. 

Vulkaninfo 32 aitab arvutimängudel töötada kiiremini ja parandab mängukogemust märkimisväärselt. Samuti sisaldavad enamus graafikatöötlemise üksuseid (GPU) seda uues draiveriuuenduses. Seega, kui sa oled hiljuti graafikadraivereid uuendanud, ei pea sa muretsema.

Kahjuks aga üritavad küberkurjategijad maskeerida oma pahavaralised programmid, kasutades Vulkaninfo32.exe nime. Vaata lähemalt – kui tegemist pole LunarG-ga, peaksid sa võtma ette vastavad meetmed, et oma süsteemi sissetungijate eest kaitsta. 

Me ei soovita Vulkaninfo32.exe eemaldamist, kuna see ei tohiks su süsteemi mõjutada, kui seda ei kasuta. Kui sul on aga selle legitiimsuses kahtluseid, peaksid sa oma faile skänneerima professionaalse viirusetõrjega. Selle jaoks soovitame kasutada programmi FortectIntego.

Kui sa otsustad Vulkaninfo32.exe eemaldada, pea meeles, et Vulcan API ei pruugi enam töötada. Kuigi su arvuti toetab ainult Direct X API-d, ei tohiks esile tulla ühtegi muud olulist muudatust. Seega soovitame kontrollida pahavaratõrjega, kas fail on pahavaraline või mitte. 

Kuidas pahavaraline fail sinu süsteemi sai

Kui legitiimne Vulkaninfo 32 installeeriti süsteemi graafikadraiveri uuendusega, võidakse võltsi varianti levitada tasuta rakendustega. Seega soovitame olla eriti tähelepanelik alati, kui laadid ja installeerid tarkvara. 

Vali installeerimisviisardis alati Advanced/Custom sätted ja ära jäta ühtegi sammu vahele. Ebausaldusväärsed ja potentsiaalselt ohtlikud rakendused on muude installeerimissätete puhul juba vaikimisi valitud, seega pead sa sellised valikud tühistama, vältimaks nende sattumist süsteemi. 

NoVirus.uk eksperdid on ka öelnud, et sa peaksid alati kasutama pahavaratõrjet oma arvuti kaitsmiseks. Veendu, et su pahavaratõrje oleks usaldusväärne ja suudaks pahavaraliste failidega toime tulla. 

Sa võid Vulkaninfo32.exe eemaldada probleemide korral

Legitiimne Vulkaninfo32.exe peaks asuma kaustas C:\Program Files ning selle loojaks peaks olema märgitud LunarG. Kui sa märkad, et käivitusfail töötab isegi siis, kui sa ei kasuta API-d, on võimalik, et su arvuti on nakatunud. Sellisel juhul on võimalik sooritada ainult automaatne eemaldamine. 

Hangi FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes süsteemi põhjalikuks skänneerimiseks. Pahavara leidmisel tuvastavad need viirusetõrjed kõik seotud kirjed ja eemaldavad Vulkaninfo32.exe sinu arvutist. Sa võid kasutada ka mistahes muud usaldusväärset turvaprogrammi. 

Me ei soovita Vulkaninfo32.exe eemaldada käsitsi. Sa ei pruugi sellest täielikult vabaneda või võid hoopis süsteemi kahjustada. Kui sul pole IT-oskuseid ja pole kokkupuuteid viirustega, kasuta pigem automaatset eemaldamise meetodit.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt