Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” viirus - Jan 2018 uuendus

“Congratulations Dear Amazon User” viiruse eemaldamise juhend

Mis on "Congratulations Amazon User" viirus?

Congratulations Amazon User hüpikaken naaseb pisut enne 2018 aastat

"Congratulations Amazon User" viirus

“Congratulations Amazon User” on võlts teavitus, mida kasutatakse inimeste isikuandmete varastamiseks. Enne, kui sa langed lõksu ja usud, et sa said Amazonist kingituse, veendu, et sa kontrolliksid selle teavitusakna domeeni nime.

Tehniliselt võttes on “Congratulations Amazon.com User” viirus internetipettus, mille sihtmärgiks on reklaamvaraga nakatunud arvutid. Nendel reklaamipõhistel programmidel on oluline roll, kui asi puudutab selle pettuse elluviimist, sest programm suunab inimesed pahatahtlikule domeenile, kus näidatakse võltsi Amazoni hüpikakent.

Kasutajaid petetakse tihti uskuma, et “Congratulations Amazon User” hüpikaken on tõene, sest selle disainis on kasutatud ehtsa Amazoni stiili. Lehel on isegi brändilogo ülaservas, mistõttu on sõnum sellevõrra usutavam. Sellised petturlikud tehnikad pole esmakordsed ning neid on juba varasemalt kasutatud pettustes nagu “Package not delivered” ja muudes sarnastes skeemides.

Kahjuks on endiselt üsna palju kasutajaid, kes langevad selliste trikkide ohvriteks ja selle asemel, et “Congratulations Amazon User” pettus eemaldada, nakatub nende arvuti kogemata muude pahavaradega või antakse ebausaldusväärsetele kolmandatele pooltele delikaatseid isikuandmeid. Pahavara võib levida kõikjal maailmas, olgu riigiks Prantsusmaa, Saksamaa või Hispaania, seega peaksid kõik olema ettevaatlikud.

"Congratulations Amazon User" reklaamvara näideVõlts "Congratulations Amazon User" hüpikaken, mille pahatahtlik reklaamvara loob, on näha ülalpool. Jäta meelde, milline see välja näeb ning ürita seda vältida.

Veel infot selle pettuse kohta

Tüüpiliselt on “Congratulations Amazon User” viiruse sõnum umbes selline:

Congratulations Amazon User, you have (1) Amazon Gift reserved!
Every Thursday we choose 10 lucky users randomly from to receive 1 FREE gift from Amazon. This is our way to thank you for your continuous support for our products and services.
You can choose a PlayStation 4, $1000 Amazon Gift Card, or iPhone 7 plus.
To win all you need to do is to answer the following 4 questions.
Note: 10 randomly chosen users got this invitation and there are only a few prizes left.
You have 1 minute and 36 seconds to answer the following questions before we give the prizes to another lucky user. Good Luck!
Question 1 of 4:
Who founded Amazon?
Sergey Brin and Larry Page / Jeff Bezos / Steve Jobs

Sa peaksid meeles pidama, et ei Amazon ega ükski teine internetis olev ostlemisteenus ei jäta MITTE KUNAGI oma lotovõidu sõnumeid või pakisaatmise tõrkesõnumeid suvalistele veebilehtedele. Kui sa näed oma ekraanil selliseid sõnumeid, oled sa tõenäoliselt langenud petturite sihtmärgiks.

Esimene asi, mida sa peaksid tegema, on lahkuma petturlikult lehelt või sulgema koheselt pahatahtliku hüpikakna. On soovitatud veebilehitseja peatada süsteemiprotsesside kaudu jõuga, kuna nende reklaamide sulgemise nupud võivad peita linke, mis suunavad pahavaralistele veebilehtedele ning nendele klõpsates võidakse sind suunata vastu sinu tahtmist kuhugi mujale.

Pärast veebilehitseja sulgemist peaksid sa avama turvaprogrammi, et skänneerida kogu arvutisüsteemi ning eemaldada reklaamvara ja muud rämpsfailid automaatselt. Efektiivse süsteemiskänneeringu jaoks soovitame kasutada FortectIntego programmi.

Uus versioon – Amazoni kinkekaardi hüpikakna pettus

Meile on teada antud uuest pettusest, mis internetis levib ning kasutab Amazoni nime. Näib, et kasutajaid suunatakse veebilehele Bigbrandgiftcards.com või taolisele ebaturvalisele lehele, mis väidab: “Take a survey to see if you qualify for a $1000 Amazon Gift Card” ehk teisisõnu “Vasta uuringule, et näha, kas sa kvalifitseerud $1000 Amazoni kinkekaardi saamisele”. Muidugi on uuring järjekordne pettus, mille eesmärk on petta inimestelt välja delikaatseid andmeid ja raha.

Lehed, millele sind suunatakse ning üritatakse peibutada Amazoni kinkekaardi pettuse või millegi sarnasega on Surveystarz.com, Gift-sale.stream, Bigbrandgiftcards.com, offers.boumio.com, Worldtradereklama.ru ja paljud teised. Veendu, et sa hoiad neist eemale ja ei postita mitte kunagi oma isikuandmeid ilma, et sa teaksid, kellega sa tegeled. Amazoni kinkekaardi hüpikaknapettuse eemaldamiseks peaksid sa tegema kogu arvutisüsteemile skänneeringu turvaprogrammiga.

Võltsreklaamide ja pettuste äratundmine:

Võltse “Congratulations Amazon User” või “$1000 Amazon Gift Card” teavitusi on lihtne märgata, kuid neil ei ole ilmtingimata mingeid märke reklaamvaraga nakatumisest. Sa võid märgata pahavaralisi hüpikaknaid, kui lehitsed mõnda ebaseaduslikku failijagamislehte või filmide striimimislehte .

Kui need teavitused on reklaamvara loodud, ei kohta sa neid mitte vaid korra, vaid need hakkavad sind ikka ja jälle kimbutama.

Sa võid näha ka muid reklaame, bännereid, video/audioreklaame, mis ilmuvad sinu külastatud lehtedele. Samuti võib su veebilehitseja laadida lehti aeglaselt või kokku joosta. Need on selged märgid sellest, et sa puutud kokku “Congratulations Amazon User” hüpikakenpettusega.

“Congratulations Amazon User” reklaamide eemaldamine

Parim strateegia, mida sa saad kasutada “Congratulations Amazon User” viiruse eemaldamiseks oma arvutist, on automaatne süsteemiskänneering professionaalse viirusetõrjega. Hüpikaknaid genreerib tundmatu reklaamvara, seega oleks väga aeganõudev ise käsitsi üles otsida probleemiallikas.

“Congratulations Amazon User” pettuse eemaldamiseks iPhone’ist või iPadist pead sa skänneerima seaded mobiilse turvaprogrammiga. Sel juhul võid valida näiteks FortectIntego programmi Maci versiooni. Sa võid kontrollida ka hiljuti installeeritud programmide nimekirja ja kustutada ära kõik kahtlased kirjed.

Kui sa oled aga olukorras, kus sul pole mingit muud valikut kui eemaldada “Congratulations Amazon User” käsitsi, soovitame vaadata meie ekspertjuhiseid artikli lõpus ning järgida kõiki samme hoolikalt.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

“Congratulations Dear Amazon User” viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” süsteemidest Windows

Selleks, et eemaldada viirus käsitsi Windows OS-ist, vaata neid juhiseid:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri “Congratulations Dear Amazon User” ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi “Congratulations Dear Amazon User” või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” süsteemist Mac OS X

Selleks, et “Congratulations Amazon.com User” pettus Macist eemaldada, pead sa üles leidma kahtlased rakendused. Veendu, et sa installeerid need maha, et vabaneda petturlikest teavitustest ja ümbersuunamistest.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles “Congratulations Dear Amazon User” või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” viirus programmist Microsoft Edge

Selleks, et eemaldada selle pettusega seotud reklaamvara, pead sa oma veebilehitseja lähtestama. MS Edge täielikuks lähtestamiseks järgi neid samme:

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks “Congratulations Dear Amazon User” Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali “Congratulations Dear Amazon User” ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii “Congratulations Dear Amazon User” eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” Google Chrome juurest

PUP-i eemaldamiseks lähtesta oma brauser ja mine tagasi sätete juurde, mis olid arvutis enne seda, kui viirus arvutisse oma tee leidis. Google Chrome’i saab lähtestada sedasi:

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali “Congratulations Dear Amazon User” ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii “Congratulations Dear Amazon User” eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage “Congratulations Dear Amazon User” Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles “Congratulations Dear Amazon User” või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia “Congratulations Dear Amazon User” eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti “Congratulations Dear Amazon User” registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes