Intego hinnang

Intego – multifunktsionaalne turvatarkvara sinu macOS jaoks

Intego on turvalahendus, mis aitab kaitsta macOS ja Mac OS X arvuteid mitmete ohtude eest, sealhulgas reklaamvara, nuhkvara, troojade, paanikavara ja veebipettuste ning kalastusrünnakute eest. Intego tarkvara loojad alustasid 1997. aastal ning neil on hulgaliselt kogemusi, et pakkuda kõikehõlmavat kaitset kõigile Maci kasutajatele: VirusBarrier X9, Mac Internet Security X9 või Mac Premium Bundle X9 – seda kõike soodsa hinna juures.

Lisaks põhilisele pahavarakaitsele sisaldab Intego Mac Internet Security mitmeid kaitsefunktsioone, nende seas rämpsukaitse, pettusekaitse, andmekaitse ja tulemüür. Kui macOS-i üritab pääseda midagi kahtlast või pahavaralist, eemaldatakse see koheselt.

Käesolevas Intego arvustuses üritame selgitada, miks sul oleks vaja Intego Mac Internet Security komplekti, kuidas see sind kaitseb, palju see maksab ja milliseid eeliseid see pakub.

Nimi Intego
Liik Viirusetõrje tarkvara
Kasutusala Seda toodet kasutatakse Mac OS ja Mac OS X seadmete kaitsmiseks erinevate küberohtude eest ning süsteemi tõhustamiseks mitmete teiste funktsioonidega
Osad  Programmil on kaks osa: VirusBarrier X9 ja NetBarrier X9
Eelised  See kaitseb pahavara ja PUP-ide eest, kaitseb isikuandmeid ja faile, blokeerib rämpsposti ja petturlikke sõnumeid, puhastab süsteemi rämpsust, parandab arvuti kiirust
Allalaadimine Sa saad selle alla laadida ametlikult kodulehelt või hankida selle mõne muu tarkvara kaudu

Kasuta Integot Maci jaoks, et tagada parim kaitse pahavarade ja teiste viiruste eest

Intego viirusetõrje on olemas olnud aastaid, kuigi paljud Maci kasutajad uskusid, et neil ei ole vaja lisatööriistu, kuna seade on juba nö sisseehitatult tugev. Maci peetakse tõesti turvalisemaks kui Windowsi operatsioonisüsteemi. Apple'i seadmetel on funktsioonid nagu Gatekeeper (peatab volitamata tarkvara paigaldamise) ja XProtect – esialgu arvati, et nendest piisab soovimatu tarkvaraga võitlemiseks.

Kui Apple'i tooted muutusid populaarseteks, kasvas ka küberkurikaelte huvi ning Malwarebyte'i aruande kohaselt on Maci küberohud kasvanud 2019. aastal kiiremini kui Windowsi pahavara. Uute ohtude kuuluvad näiteks pahavarapaigaldajad nagu OSX/Shlayer, mis avastati 10%-l Macidest, mis kasutasid Kaspersky turvaprogrammi. Troojad on väga tugevad ja suudavad sisseehitatud kaitsest läbi murda, kasutades krüptograafilist digiallkirja.

Ilma tööriistadega nagu Intego viirusetõrje võid sattuda ka muude Maci nakkuste otsa, võid jagada isikuandmeid tundmatutele osapooltele (küberkurjategijatele) ja kaotada raha pahavarade tõttu, mis võimaldavad ründajatel salvestada sinu iga klahvivajutust. Teisisõnu, Intego Mac Internet Security on hädavajalik tööriist, mis kaitseb sind veebiohtude eest.

Intego versions

Intego ülevaade: päritolu ja pahavaraga ümberkäimise oskused

Intego on hetkel üks juhtivaid ettevõtteid, kes loob viirusetõrjeid macOS jaoks. 1997. aastal loodud ettevõte tegevjuht on Laurent Marteau, selle peakontor asub Seattle'is ning teised kontorid asuvad Washingtonis, Austinis, Pariisis ja Naganos. Ettevõtte moto on:

Your Mac safety is our #1 priority

Aastate jooksul on Intego viirusetõrje saanud kasutajatelt positiivse tagasiside – Intego tarkvara kasutatakse enam kui 2 miljonil seadmel üle kogu maailma, kaitstes inimesi veebiohtude eest. See ei ole aga ainus, mida ettevõte on enam kui 20 aasta jooksul maailmale pakkunud – Intego uurijad nagu Joshua Long, Kirk McElhearn, Victor Agreda, Jr ja mitmed teised avaldavad pahavarauuringute raporteid ja kirjeldavad pidevalt ettevõtte turvablogis erinevaid pahavaraohte.

Kui sa otsid rakendust, mille oleksid loonud tööstuse eksperdid, on Intego Maci rakendus just see, mida sa otsid.

Intego tarkvara paketi valimine

Enne Intego Mac Internet Security paigaldamist peaksid otsustama, millist kaitset sa soovid. Sul on võimalik valida kolme erineva paketi vahel – VirusBarrier X9, Mac Internet Security X9 või Mac Premium Bundle X9.

  • Kui sa vajad kõikehõlmavat turvateenust, millel on lisateenused nagu töölaua organiseerimine, failide kiire ligipääs, duplikaatfailide eemaldamine ja muud süsteemi optimeerivad funktsioonid, peaksid valima Mac Premium Bundle X9 paketi. Paketi hind võib varieeruda, kuna ettevõte pakub tihtipeale Intego viirusetõrjele soodustusi, kuid hetkel maksab see pakett $34.99 aastas ühe Maci seadme kohta.
  • Mac Internet Security X9 on üks kõige mugavamaid pakette, mis annab väga hea väärtuse hinna eest – see maksab hetkel ainult $19.99 ja sisaldab funktsioone, mida on vaja Maci kaitsmiseks – see kaitseb tundmatute rakenduste ja seadmete, rünnakute ja võrgusissetungide eest.
  • VirusBarrier X9 on kõige madalam pakett, kuid pakub ikkagi Macile piisava kaitse. Selle funktsioonide hulgas on Intego viirusetõrje Maci ja Windowsi pahavara vastu, ajastatud skaneeringud ja reaalajas kaitse. Kui sa tahad end kaitsta internetis lehitsedes ja rakendusi laadides, võib Intego VirusBarrier X9 sulle sobida, makstes vaid $19.99 aastas.

Intego tech support

Oluline on meeles pidada, et sa ei pea kohe valima välja parima paketi, kuna sul on 30-päevane prooviperiood. Kui sulle ei meeldi rakendus, võid Intego iga hetk maha laadida. Pead üksnes veebis registreeruma ja laadima alla paigaldusprogrammi. Kui oled ostnud Intego oma Macile ja oled registreeritud kasutaja, saad ka tasuta tehnilist tuge telefonitsi, meilitsi või veebiankeedi kaudu.

Intego paigaldamine ja funktsioonid

Intego Mac viirusetõrje paigaldamine on lihtne – see võtab vaid paar minutit aega. Käivita paigaldusprogramm ja järgi juhiseid. Pärast lõpetamist pead valima ühe kaitserežiimidest – kas miinimumtaseme, standardtaseme või maksimaalse taseme.

See, milline valida, sõltub sinu eelistustest. Kui sa tead, et külastad tihti riskantseid veebilehti või süsteem on juba nakatunud Mac viirusega, tasuks valida maksimaalne kaitse. Standardtase peaks aga olema enamike tavakasutajate jaoks piisav.

Kui oled kaitsetaseme valinud, näed üksikasjalikke juhiseid iga Intego funktsiooni kohta. Pea silmas, et kui sa oled juba nende funktsioonidega kursis, saad selle ekraani lihtsalt kinni klõpsata. Siis oledki valmis oma esimese skaneeringu jaoks!

Intego installation

Mac Internet Security X9 pahavaratõrje kaitseb sind kõikide ohtude eest

Olemas on mitmeid pahavaratõrjeid ning kui paljud neist pakuvad häid turvalahendusi, on mõned neist halvemad või käituvad ise nagu pahavarad. Rakendused nagu Advanced Mac Cleaner või Mac Tweak väitsid omavat viirusetõrje võimekust, kuid tegelikult on täiesti kasutud programmid, mis loodi selleks, et kasutajat manipuleerida programmi ostma ja raha kulutama.

Seetõttu soovitame kasutajatel usaldada teste, mis on tehtud iseseisvate laborite poolt – testi jooksul pannakse proovile viirusetõrje võimekus ning hinnatakse programmi kaitsevõimet, kasutussõbralikkust, jõudlust ja muud. Intego viirusetõrjet testitakse pidevalt paljude laborite poolt, nende hulgas näiteks AV-Test ja AV-Comparatives, mis kinnitasid, et see rakendus suudab kinni püüda 100% testitud pahavaradest.

Intego AV-Test lab results

Kui kasutad Integot Maci jaoks, saad usaldada enda kaitsmisel neid mooduleid:

  • ContentBarrier
  • NetBarrier
  • VirusBarrier

Tarkvara suudab kasutajaid kaitsta hooletute allalaadimiste eest, pahavaraliste sotsiaalmeedialinkide eest, petturlike kirjade ja nakatunud USB-pulkade eest, sealhulgas kaitstes nii Windowsi kui Maci pahavarade eest. Nii pea kui avastatakse oht süsteemist, paneb Intego Mac Internet Security selle karantiini ja eemaldab selle. Kui toimingu käigus kahjustus süsteem, parandatakse see ära.

Lisaks pahavarade eest kaitsmisele suudab Intego viirusetõrje peatada ka enamuse potentsiaalselt soovimatutest programmidest, mis laaditakse seadmesse erinevatest kohtadest, näiteks torrentiportaalidest. Tasub silmas pidada, et reklaamvara on juhtiv Maci pahavaraliik ning see oht on viimastel aastatel levinud rohkem.

Lisakaitse jaoks võid kasutada ka NetBarrier funktsiooni – see on tõhus tulemüür, mis ennetab sinu võrgustikku sissetungimist. Selle režiimide hulgas on avalik hotspot, töö hotspot ja kodune hotspot. Kuigi tehniliselt osavad kasutajad võivad seda funktsiooni kohandada erandjuhtude loomiseks ja lubade muutmiseks, sobivad vaikimisi seaded tavakasutajale hästi.

Intego Firewall

Intego viirusetõrje lisafunktsioonid

Intego Mac viirusetõrje pakatab lisafunktsioonidest, mis pole seotud pahavarakaitsega. Paketist võid leida mitu lisafunktsiooni nagu näiteks:

  • Personal Backup (ehk tagavarakoopiad), on funktsioon, mis võimaldab sul hõlpsalt teha koopiaid oma olulistest failidest. Kuigi pahavarad pole Macil nii levinud veel, on juba avastatud mõningaid selliseid viiruseid – KeRanger, Patcher ja teised. Kui sa nakatud sellise viirusega, võid oma failidega hüvasti jätta – seetõttu ongi tagavarakoopiad nii olulised.
  • Washing Machine on suurepärane funktsioon, mida saab kasutada selleks, et macOS rämpsfailidest, duplikaatidest, vahemälust, logidest ja muust taolisest puhastada. Kuigi kõike seda saab teha käsitsi ka sisseehitatud funktsioonidega, võimaldab Intego seda teha vaid paari nupuvajutusega – kiire ja tõhus.

Intego additional features

Intego arvustus: kokkuvõte

Selle Intego arvustusega soovime levitada macOS kasutajate hulgas teadlikkust, kuna paljud ei ole endiselt veel veendunud selles, et neil on vaja lisakaitset. Kuigi Macid on väga nutikad ja sisaldavad mitmeid unikaalseid turvafunktsioone, on oluline meeles pidada, et küberkurjategijad võivad olla juba sammuvõrra ees ning välja nuputada, kuidas nendest kaitsemehhanismidest mööda hiilida.

Enda kaitsmiseks tuleks oma Maci paigaldada ka nutikas pahavarakaitse. Intego annab sulle mitte lihtsalt kõikehõlmava kaitse, vaid pakub ka lisafunktsioone, mis puhastavad süsteemi ja tõhustavad selle tööd ning kiirust. Kui sulle ei meeldi programm, saad Intego maha laadida vaid mõne klikiga, seega proovi julgelt seda pahavaraprogrammi.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Autori kohta