Mis on LockApp.exe? Kas ma peaksin selle eemaldama?

LockApp.exe on protsess, mis põhjustab krüptovaluuta kaevandamiseks kõrge CPU

LockApp.exe on käivitusfail, mis kuulub krüptovaluuta kaevandajate (nagu Bitcoin, Monero jne) kategooriasse. Kuigi on olemas legitiimne Windowsi protsess, mis töötab sama nime all, võib LockApp.exe viidata teatud olukordades hoopis arvutiviirusele. Üks sellistest olukoradest on LockApp.exe poolt toodetav liialt kõrge CPU kasutus, mis võib viia süsteemi ülekuumenemise või jäädava kahjustumiseni.

 

Nimi LockApp.exe
Liik Krüptovaluuta kaevandaja
Ohutase Kõrge. Võib kahjustada arvutit jäädavalt, kui jääb süsteemi pikaks ajaks
Sümptomid Võib kasvatada CPU-d kuni 100%, programmid jooksevad kokku, süsteem hakkab tõrkuma
Levimine Võib sattuda süsteemi kahtlaste P2P failijagamislehtede või pahavaraliste reklaamikampaaniate kaudu
Eemaldamine Ainus viis, kuidas vabaneda LockApp.exe programmist üheskoos kõikide komponentidega, on eemaldada see automaatselt. Kasuta selle jaoks programmi FortectIntego

Tavaliselt paigaldavad inimesed enesele teadmata LockApp.exe krüptokaevandaja, kui nad laadivad süsteemi ebausaldusväärseid programme inimeselt-inimesele failijagamisplatvormidelt. Kuna käivitusfailil pole nähtavat akent, on nakkuse tuvastamine keeruline. Kasutajad võivad aga avastada Task Manageri vahendusel, et LockApp.exe toiming kasutab väga palju CPU-d. 

LockApp.exe eesmärk on kuritarvitada arvuti ressursse selleks, et kaevandada krüptovaluutat. Teisisõnu, selle pahavaralise programmi loojad teenivad raha, kasutades ebaseaduslikult sinu arvuti süsteemi. Hetkel pole informatsiooni selle kohta, millist digitaalset valuutat kaevandatakse LockApp.exe viiruse abil. 

Sellest hoolimata võib juhtuda, et kui sa ei eemalda LockApp.exe protsessi oma arvutist, võivad küberkurjategijad ühendada nakatunud arvutid robotvõrguga ning see võib kaasa tuua veelgi tõsisemad tagajärjed. LockApp.exe võib kaasa tuua probleemid nagu: 

  • süsteemi aeglustumine;
  • kokkujooksmine;
  • mõned programmid ei pruugi avaneda.

 

Seni, kuni LockApp.exe protsess on arvutis, pole üksnes arvutisüsteem ohus. Pahavaralistel programmidel on tavaliselt mitu funktsiooni ning LockApp.exe protsessi võidakse kasutada ka isikuandmete väljauurimiseks. Tavaliselt koguvad kriminaalid andmeid nagu e-posti aadressid, pangaandmed, kasutajatunnused ja muud andmed, mida võidakse kasutada petuskeemide jaoks. 

Seega on hädavajalik eemaldada LockApp.exe nii pea kui see arvutis saab tuvastatud. Kuna krüptovaluutat kaevandatakse süsteemi taustal, ei pruugi kasutajad märgata nakkust. Seetõttu soovitavad eksperdid paigaldada professionaalse turvaprogrammi ning teha regulaarselt kogu süsteemile skänneeringuid, et leida üles LockApp.exe. Selle jaoks on hea valik FortectIntego.

 

Digitaalse valuuta kaevandajad võivad end varjata legitiimsete rakenduste taha

Kuigi ründajad võivad pahavara levitada pahavaraliste rämpskirjade kaudu, levitatakse selliseid programme tavaliselt inimeselt-inimestele failijagamislehtede kaudu. Kasutajad ei tuvasta võltsi rakendust, kuna see on disainitud nii, et see jäljendaks mõnda legitiimset ja süütut tarkvara. Lisaks võidakse vahel kasutada tuntud ettevõtete nimesid, et inimesi õnge püüda.

Eksperdid soovitavad olla hoolikad ning vältida tarkvara allalaadimist ebaturvalistelt lehtedelt. Selle asemel laadi rakendused üksnes nende ametlike kodulehtede kaudu ning ära klõpsa kunagi reklaamidel, kus reklaamitakse teatud programme. Kõige parem turvamehhanism on aga oma arvutisse paigaldada viirusetõrje.

 

Peata LockApp.exe protsess

Krüptovaluuta kaevandajad koosnevad mitmetest komponentidest, mis aitavad neil sooritada sinu arvutis pahatahtlikke tegusid. LockApp.exe eemaldamine ei ole lihtne ülesanne, kui sa pole nakkusega kursis. Selle viiruse puhul ei suuda tõenäoliselt tavakasutajad kõiki selle kaevandajaga seotud elemente eemaldada.

Alati on aga võimalik LockApp.exe eemaldada skänneerides oma arvutit turvalise pahavaratõrje abil. Sel viisil veendud sa ühtaegu nii selles, et LockApp.exe protsess saab peatatud kui ka selles, et see nakkus ei ilmu süsteemi tulevikus uuesti. Toimingu kiirendamiseks hangi FortectIntego või Malwarebytes.

 

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt