Eemaldage idp.alexa.51 (Eemaldamise juhised) - Jan 2020 uuendus

idp.alexa.51 eemaldamise juhised

Mis on idp.alexa.51?

Idp.alexa.51 on termin, mida kasutavad Avast, AVG ja Avira erinevate pahavarade tuvastamiseks, kuid see võib olla valepositiivne tulemus

Idp.alexa.51 AVG tuvastusnimi

Idp.alexa.51 on viirusetõrje tuvastus, mis annab teada süsteemis peituvast pahavarast. See tuvastus võib aga olla ka valepositiivne, millel pole mitte mingit pistmist sinu seadme riskidega. Tulemuses veendumiseks pead skaneerima süsteemi põhjalikult mõne teise viirusetõrjega, mis ei kasuta sama viiruste andmebaasi. Kuna Idp.alexa.51 viirust on tuvastatud eelkõige AVG, Avasti või Avira viirusetõrjete poolt, paigalda mõni teine viirusetõrje, et asja kontrollida. Sellest probleemist on kuulda olnud alates 2016. aastast, mil inimesed hakkasid uurima, kas tegemist on ohtliku pahavaraga. Hiljutised teated on näidanud, et IDP.ALEXA.51 teavitus võib olla seotud SeaMonkey ja Plants vs. Zombies online-mängudega, KMSPico, FiveM ja MyDailyLife lehtedega.

Nimi IDP.ALEXA.51
Tüüp Pahavara või valepositiivne tuvastus AVG, Avira ja Avasti süsteemis
OS Windows
Sümptomid Pahavara võib põhjustada süsteemi aeglustumist, kõrget CPU-kasutust või seadme kokkujooksmist. Valepositiivne tulemus on kahjutu
Levimine Levib üheskoos SeaMonkey, Plants vs. Zombies, EasySpeedUpManager2, KMSPico, MyDailyLIfe, FiveM ja teiste mängude/rakenduste/veebilehtedega
Tuntud ka kui

Alexa viirus. Kui tegemist pole valepositiivse tulemusega, viitab IDP.ALEXA.51 tõsisele kübernakkusele, mis tuleb eemaldada.

Eemaldamine Soovitame Idp.alexa.51 eemaldamiseks skaneerida kogu süsteemi viirusetõrjega
Süsteemi taastamine Kui kahtlustad, et viirus on süsteemi kahjustanud, võta kasutusele FortectIntego, et probleemist vabaneda

Tuvastus on eelkõige seotud online mängude ja rakendustega nagu SeaMonkey, Plants vs. Zombies, EasySpeedUpManager2 ja teised. AVG skaneeringu tulemused teavitavad tavaliselt, et see “fail” on .tmp ja .exe formaadis (nt swUSB.exe), mis asub kaustades c:\windows\, %appdata% ja %temp%.

Aasta tagasi tehtud analüüsi kohaselt on IDP.ALEXA.51 pahavaraline variant 8.1 versiooniga süsteemides, mis asuvad Portugalis ja Brasiilias. Valetuvastuse hulk pole aga vähenenud ning hetkel leidub see tihtipeale Windows 10 süsteemis, kus on kasutusel Avira ja AVG. Vahel võib AVG tulemüür blokeerida HitMan Pro paigaldamise, andes teada justkui HitmanPro.exe oleks IDP.ALEXA.51 pahavara.

Kuna idp.alexa.51 võib olla seotud mitmete pahavaradega, on võimalik, et kui viirusetõrje tuvastab selle faili ohtliku pahavaralise failina, võib see oht:

  • paigaldada teisi pahavarasid;
  • kasutada arvuti ressursse, et käivitada muid protsesse;
  • anda ründajale kaugligipääsu sinu seadmele;
  • näidata reklaame, hüpikaknaid;
  • soovitada võltse uuendusi, promoda programme;
  • suunata kahtlastele reklaamsisuga lehtedele;
  • salvestada klahvilööke ja infot, mis sa sisestad erinevatele veebilehtedele;
  • koguda ja saata infot sinu arvuti kohta kaugserverisse või häkkerile.

IDP.ALEXA.51 detection

Fail on seotud kahtlase pahavaraga

Mõned küberturbe uurijad liigitavad IDP.ALEXA.51 Trooja hobuste hulka või nimetavad seda Alexa viiruseks. Kuigi sellise liigituse tegemiseks pole selgeid tõendeid, hoiatavad küberturbe eksperdid, et IDP.ALEXA.51 kahtlane tuvastamine ei pruugi olla valehäire.

Tunnustatud viirusetõrjed nagu AVG võivad seda tuvastada valepositiivsena vananenud versiooni tõttu (AVG 8.5, 9.0, 2011, 2012, 2013, 2014 või 2015) või vananenud andmebaasi tõttu. 2017. aastal kinnitas ettevõte, et probleemi põhjuseks oli vigane AVG tarkvarauuendus.

See ei ole aga ainus põhjus, miks viirusetõrje ja seejuures mitte üksnes AVG, võib tuvastada IDP.ALEXA.51 ohuna mitmetes asukohtades. Pahavara loojad võivad ära kasutada selliseid faile või nimesid, et maskeerida valepositiivse tulemuse nime all pahavaralisi programme ja protsesse.

IDP.ALEXA.51 on sarnane isegi mitme tuntud trooja ja muude kahtlaste ohtudega nagu FileRepMalware ja TrojanWin32/Tiggre!rfn. Sa peaksid meeles pidama võimalust, et tegemist on viirusega ning skaneerima oma seadet FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes abil, et näha, mida veel on häkkerid sinu arvutisse paigaldanud.

idp.alexa.51 tuvastamineIdp.alexa.51 on tarkvaratõrje poolt esitatud tuvastusnimi, mis võib tähendada ainult kahte asja - sa pead viirusetõrjet uuendama või eemaldama süsteemist pahavara.

Kahtlased failid tulevad süsteemi koos vabavaraga

Tegemist pole süsteemifailiga. See fail on seotud erinevate rakendustega, mida saab internetist tasuta alla laadida. Selle failikomponendi paigaldamist ei saa tagasi lükata, kuna tegemist on osaga tarkvarapaketis.

Kuigi faili originaalne versioon ei ole pahavaraline, võivad häkkerid seda kurjalt ära kasutada, peites reklaamide toel töötavaid rakendusi, võltsrakendusi ja isegi pahavaralisi kübernakkuseid. Seega, iga kord, kui sa paigaldad mänge nagu Zombie vs. Plants või muid tasuta rakendusi, veendu, et valid Advanced või Custom paigaldusrežiimi ning loe tingimusi hoolikalt.

VIHJE: NoVirus.uk eksperdid soovitavad jälgida, et väikesed lapsed ei laadiks rakendusi ilma sinu järelevalveta, kuna nad jätavad tõenäoliselt lugemata litsentsi kasutustingimused ja privaatsuspoliitika, jättes süsteemi haavatuks potentsiaalselt soovimatute või pahavaraliste programmide jaoks.

Paranda IDP.ALEXA.51 probleem ja eemalda fail

Juhul, kui IDP.ALEXA.51 tuvastus on vale, pead sa lihtsalt viirusetõrjes peatama tüütud hüpikaknad, mis teavitavad tuvastatud ohust. Sa võid ka viirusetõrje täielikult maha laadida Control Paneli kaudu ning paigaldada uusima versiooni ametliku veebilehe kaudu.

Lisaks võid kontrollida oma viirusetõrje praegust versiooni ja laadida alla tootja veebilehelt uuenduse.

Me soovitame aga soojalt kontrollida süsteemi mõne teise viirusetõrjega, veendumaks, et süsteem pole nakatunud ohtliku nakkuse nagu trooja, nuhkvara, klahvinuhi või millegi muuga. Sellise skaneeringu jaoks on soovitatud programmid nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes