SpyHunter hinnang, tasuta allalaadimine

123

SpyHunter 5 on äärmiselt efektiivne pahavara eemaldamiseks mõeldud programm, mis on lihtsa ja kergesti kasutatava kasutajaliidesega

See programm sobib ideaalselt nii kodustele arvuti kasutajatele kui kogenud küberturbeekspertidele. Seda on võimalik kasutada tavalise nuhkvara ja väljapressimiseks kasutatava tarkvara, reklaamvara, brauseri kaaperdajate ja muude sarnaste programmide eemaldamiseks.

Turul on olemas kaks erinevat versiooni – SpyHunter Free ja SpyHunter Registered. Prooviversioon on mõeldud selleks, et skanneerida arvutit võimaliku süsteemis esineva pahavara vastu. Inimesed ei pea maksma enne kui nende süsteem on nakatunud. Kuid tuvastatud parasiitide eemaldamine nõuab SpyHunteri aktiveerimist litsentseeritud versiooni ostmise kaudu. See versioon pakub tasuta tehnilist tuge (Spyware HelpDesk), isikupärastatud viiruste eemaldamist ja igapäevaseid SpyHunteri viirusdefinitsioonide uuendusi.

Kliendid võivad esitada oma abipalve või võtta ühendust SpyHunteriga telefonitsi, kui viiruste eemaldamine ebaõnnestub. Kuid siiski on raske ette kujutada, et keegi seda teenust vajab, sest programmi ohtude andmebaasis on olemas enam kui 12 900 ohtu.

Kui Teid häirib ikka veel küsimus, et kas SpyHunterit on võimalik usaldada, siis pange tähele,et tarkvara on akrediteeritud West Coast Labs'i Checkmark Certification System'is, mida peetakse isikupärastatud testimise turuliidriks. Pange tähele ka seda, et SpyHunterit on meedias laialdaselt kajastatud kui usaldusväärset tööriista, mis vastab kõigi vajadustele ning ootustele.

SpyHunter 5 allalaadimine

Programmi uusim versioon on SpyHunter 5. See on ühilduv operatsioonisüsteemidega Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Vista ja XP. Mac OS'i kasutajad peavad veel natuke ootama – me võime Teile kinnitada, et SpyHunter for Mac on loomisel. Siiski peaksite Te tähele panema, et Spy Hunter for Mac EI ole seotud selle nuhkvara vastase programmiga ja selle arendaja Enigma Software'iga. See on tasuline mäng, mille omanik on Aspyr Media ja seda levitatakse mitmete allalaadimislehtede kaudu.

Kui Te soovite SpyHunteri oma arvutisse alla laadida, siis peaksite meeles pidama, et ainult tarkvara arendaja Enigma Software'i ametlikud partnerid võivad Teile pakkuda legitiimset SpyHunter 5 registreerimiskoodi, mida tuntakse ka kui SpyHuneri võtit. Viirused.ee on selle ettevõtte vanimaid partnereid, mida on usaldatud SpyHunteri aktiveerimiskoode jagama.

Kui Teid huvitavad programmide kräkid, antud juhul SpyHunteri kräkk, siis esimene asi, mida Te teadma peaksite, on see, et selle kasutamine on illegaalne. Inimesed, kes selliseid faile kasutavad, võivad saada karistatud politsei või valitsusvõimude poolt selle eest, et on kasutanud illegaalset tarkvara. Selline SpyHunteri seeriakood võidakse tarkvara arendaja poolt ka üles leida ja säärase tarkvara kasutamine võidakse blokeerida. Viimaks võib säärane tarkvara olla nakatatud nuhkvara ja teiste sarnaste viirustega, mis võib viia lisaprobleemideni. Sarnaseid soovitusi saab anda ka SpyHunteri torrenti failide kohta. Palun hoidke neist eemale.

SpyHunteri võrdlus

SpyHunter vs Malwarebytes AntiMalware

SpyHunter ja Malwarebytes AntiMalware on küllaltki sarnased pahavara eemaldamiseks mõeldud programmid. Mõlemad neist pakuvad kahte versiooni – tasuta (proovimiseks mõeldud) versiooni ja tasulist (premium) versiooni. Hoolimata selelst, et Malwarebytes'i tutvustatakse kui tasuta pahavaraga võitlemiseks mõeldud programmi, siis ainult selle Premium versioon tagab reaalajas süsteemi kaitse.

Inimesed ütlevad, et Malwarebytes aeglustab süsteemi, seega, kui Te ei soovi ohverdada oma arvuti kiirust turvalisuse nimel, siis peaksite Te proovima SpyHunterit. Samuti, kui Te arvate, et klienditeenindus on oluline, siis peaksite Te mõtlema mitu korda enne kui paigaldate omale Malwarebytes'i Anti-malware'i. On mitmeid pettunud kliente, kes pole selle programmi arendajatelt abi saanud.
Detailsem SpyHunteri ja Malwarebytes'i Anti-malware'i võrdlus on leitav siit.

SpyHunter vs McAfee

SpyHunter ja McAfee kuuluvad küberturbevahendite erinevatesse kategooriatesse, seega on kõige targem valik nende kahe programmi vahel valides, paigaldada mõlemad. Kasutades SpyHunter 5 JA McAfee'd, on garanteeritud kõige kõrgem kaitstuse tase, sest mõlemad prgrammid võimaldavad Teie arvutis kaks erinevat turbekihti.

Kui pahavara lipsab läbi esimesest kaitsekihist, siis vaevalt juhtub seda teisega. Siiski, kui Teie jaoks on oluline Teie süsteemi kiirus, sisi peaksite valima endale ainult ühe viirusetõrje programmi. Nii kaua, kuni neil programmidel on väga sarnane ohtude andmebaas, kuid erinev hind, siis soovitame me SpyHunter. SpyHunter 5 ja McAfee Antivirus'e täielik võrdlus on leitav siit.

SpyHunter vs Spybot

Ainult mõned aastad tagasi peeti SpyHunterit ja Spyboti küllaltki sarnasteks programmideks, mis kuuluvad samasse kategooriasse – nuhkvaravastane tarkvara. Siiski, ajad muutuvad ja tehnoloogia areneb iga päev edasi, seega tuleb selle muutusega kaasas käia, et veenda oma kliente selles, et on mõistlik valida just sinu tooteid. Kahjuks tundub, et Spyboti arendajad on sellise lihtsa reegli unustanud.

Tänasel päeval näeb nende viirusetõrje programm välja kui ajast ja arust tööriist, millel on kehv viiruste andmebaas ja nõrk nuhkvara eemaldamise meetod. Samal ajal on SpyHunter esitlenud oma kasutajasõbralikku liidest, võimsat skanneerijat ja märkimisväärset omadust nimega Spyware Helpdesk. Kuigi SpyHunteril ei ole viiruste vastast funktsionaalsust, mis Spyboti mõned aastad tagasi lisati, siis peetakse seda ikka palju võimsamaks pahavara eemaldajaks. Rohkem infor SpyHunteri ja Spyboti kohta – otsi ja hävita.

SpyHunter vs Webroot

Webroot on hästi tuntud viirusetõrje programm, mis on eriti ligitõmbav oma pilvepõhise struktuuri tõttu, mis aitab sellel endast süsteemi jätta mitte mingit nähtavat jälge. Samuti pakub see selliseid võimalusi nagu süsteemi turvalisus, identiteedi kaitse, salasõnade haldur, süsteemist tagavarakoopiate loomine ja nii edasi. Kuigi mõningaid neist võimalustest pole SpyHunterist võimalik leida, siis peaksite Te tähele panema, et Webrooti ei ole võimalik tasuta testida.

Pealegi võib programm põruda nullpäeva rünnakute ja uusimate süsteemile mõju avaldavate küberohtude puhul. Kui Te olete mõelnud leida endale kergesti kasutatav programm hiiglasliku ohtude andmebaasiga ja kasutajatoega, mis aitab Teil eemaldada arvutist IGA viiruse, siis tuleks valida SpyHunter. Nii nagu Webroot'i puhul, on tegemist viirusetõrje programmiga, mis on väikese mahuga ja ei põhjusta süsteemi aeglustumist. Siiski võimaldab see kontrollida, kas arvuti on pahavaraga nakatunud, tasuta. MRohkem Webroot SecureAnyehere Antivirus'e ja SpyHunter 5 tugevusi ja nõrkusi.

SpyHunter vs Bitdefender

Bitdefender on võimas viirusetõrje programm. Siiski ei takista see potentsiaalselt tahtmatute programmide, nagu brauseri kaaperdajad ja reklaamvara, süsteemi imbumist. Seda programmi tuleks kasutada koos SpyHunteriga, mis on just selleks mõeldud, et selliste ohtude eest kasutajat kaitsta. Te võite märgata ka süsteemi aeglustumist, kui kasutate oma arvutis Bitdefenderit. Midagi säärast pole SpyHunter 5 puhul täheldatud.

SpyHunter vs AVG

AVG Antivirus'e kohta on väga palju erinevaid arvamusi. On inimesi, kes on selle kasutamisega rahul ja neid, kes on väga pettunud selle programmi paigaldamise järel. Pidage meeles, et AVG'd on kasutatud selleks, et levitada sellega koos teisi programme. Midagi sellist pole SpyHunteriga mitte kunagi tehtud. Lisaks sellele palub see programm viiruste arvutist eemaldamiseks paigaldada lisaprogramme. Viimaks võib AVG Teie arvutisse lasta ka kommertsreklaame, kui Te ei soovi sääraseid asju oma arvutist leida, siis peaksite mõtlema teistsuguse viirusetõrje programmi kasutamisele.

SpyHunteri KKK

Küsimus: Ma olen otsinud usaldusväärset viirusetõrje programmi, seega viisin internetis läbi otsingu ja otsustasin alla laadida SpyHunteri. Kõik paistab korras olevat, kuid mu sõber ütleb, et ta nägi selle programmiga seoses palju negatiivset tagasisidet. Kas neid negatiivseid arvustusi, mis SpyHunteri kohta käivad, saab usaldada?

Vastus: On väga tervitatav, et enne arvutisse programmide paigaldamist olete nende programmide kohta uurinud. Kuid alati peaksite meelss pidama, et mitte kõike internetis üleval olevat ei saa usaldada. On palju foorumeid, mis kuuluvad SpyHunteri konkurentidele.

Muidugi kuulutavad sellised tegelased oma sissetuleku suurendamiseks, et SpyHunter on viirus, petiste programm või mingi muu säärane oht. See EI ole tõsi. SpyHunter on West Coast Labs'i Checkmark Certification Program'i poolt sertifitseeritud programm. See programm on ka OPSWAT'i sertifitseeritud partner, mida on mainitud nii PC World'is, The Wall Street Journal'is kui ka teistes tunnustatud allikates.

Küsimus: Ma vajan programmi selleks, et oma arvutist viirus eemaldada. Ma soovin alla laadida SpyHunteri, kuid enne seda soovin teada saada, kas SpyHunterit saab usaldada nii nagu teisi tuntud turvalahendusi?

Vastus: On palju inimesi, kes küsivad, kas SpyHunter on viirus ning kas seda saab usaldada ja nii edasi. SpyHunter, mis on loodud Enigma Software'i poolt, on legitiimne programm, mida on testinud tunnustatud testimisteenus, mida nimetatakse West Coast Labs Checkmark Certification'iks.

Kui Te olete just sisenenud lehele, mis ütleb, et SpyHunter on viirus, siis on olemas suur tõenäosus, et selle lehe puhul on tegemist konkureerivale programmile kuuluva saidiga. Need arvustused ei ole professionaalsed ja Te võite neid rahumeeli ignoreerida.

Küsimus: Ma vajan tasuta pahavara eemaldamise programmi ja mu sõber soovitas SpyHunter 5, kas see on tasuta?

Vastus: Ei, SpyHunter 5 on tasuline viiruse eemaldamise programm. Ometi on võimalik tasuta skanneerida oma arvutit ja teada saada, kas see on viirustega nakatunud või mitte.

Küsimus: Mul on tuttuus arvuti ja ma otsin viirusetõrje programmi, mis seda turvaks. Ma tahaksin tõesti proovida SpyHunterit, kuid selle kohta levib väga erinevaid arvamusi. Kas SpyHunter on pettus?

Vastus: Me saame SpyHunteri kohta palju erinevaid küsimusi stiilis, et kas tegemist on turvalise programmiga, kas tegemist on pettusega ja nii edasi. Ei, kindlasti pole tegemist pettusega. Tegemist on tunnustatud pahavara eemaldamise programmiga, mille arendajaks on Enigma Software.

Seda on erinevatel programmide allalaadimise lehtedele esitletud enam kui 10 aasta jookusl – kas petturlik programm suudaks nii kaua vastu pidada? Kas selline programm oleks heaks kiidetud West Coast Labs'i Checkmark Certification'i poolt? Me ei usu seda..

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
SpyHunter Rahulolu
garantii
Lae alla
SpyHunter Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui SpyHunter 5 abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
SpyHunter 5 sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. SpyHunter 5 põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
enam kui 40 000 000 allalaadimist!
enam kui 40 000 000 allalaadimist!
Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Ugnius Kiguolison professionaalne pahavaraanalüütik, kes on ühtlasi Viirused.ee'i looja ja omanik. Hetkel täidab ta ka peatoimetaja rolli.

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Hinnangud teistes keeltes