Eemaldage PremierOpinion viirus (Tasuta juhised) / Viiruse eemaldamise sammud

PremierOpinion viiruse eemaldamise juhend

Mis on PremierOpinion viirus?

PremierOpinion – potentsiaalselt soovimatu programm, mis satub kasutaja arvutisse programmipakkide abil

PremierOpinion virus

PremierOpinion on VoiceFive Inc poolt välja töötatud potentsiaalselt soovimatu programm. Väidetavalt loodi see selleks, et aidata ettevõtetel mõista digitaalseid trende ja mustreid. Vastutasuks nende teadmiste eest on programmi arendajatel vaja anda ligipääs kasutajate brausimisharjumuste jälgimisele. Tulemusena on eksperdid liigitanud selle rakenduse PUP-ide ja reklaamvara kategooriasse. Minevikus on see potentsiaalselt soovimatu programm ujutanud kasutajate brausereid üle lõppematute reklaamide ja uuringutega. On väga suur oht, et PremierOpinion reklaamide kasutamisel võidakse sind petta oma isikuandmeid avaldama.

Nimi PremierOpinion
Looja VoiceFive Inc.
Liik Potentsiaalselt soovimatu programm (PUP)
Peamised sümptomid Mitmed uuringureklaamid ilmuvad nakatunud veebilehitsejatesse, tekstisisesed lingid, küsimustikud
Taustategevused Andmete jälgimine. Rakendusele pakuvad huvi kasutaja brausimisharjumused, demograafiline info ja rakenduse kasutusviisid
Mõjutatud operatsioonisüsteemid Windows OS, Mac OS X
Eemaldamine Laadi maha PremierOpinion rakendus, käivita FortectIntego rakendusest täielikult vabanemiseks

Inimesed, kes peituvad Premier Opinion viiruse taga, üritavad motiveerida oma liikmeid, lubades raha teenimise võimalust või muid materiaalseid kasusid. Näib, et see programm on aga lihtsalt järjekordne reklaamvaraprogramm, mis ei suuda pakkuda midagi kasulikku.

Nii pea, kui programm satub operatsioonisüsteemi, muudab PremierOpinion internetibrausereid (Internet Exolorer, Mozilla Firefox ja Google Chrome) ilma kasutaja nõusolekuta. Ole ettevaatlik, kuna see programm võib muuta ka sinu avalehte või vaikimisi otsingumootorit ning algatada muid muutuseid igas veebilehitsejas.

Seejärel täidetakse ohvri veebibrauseriseansid PremierOpinion reklaamidega, mis on tavaliselt pakkumised uuringus osalemiseks. Mõnel reklaamil klõpsates võid end avastada kahtlasel veebilehel, mida kasutatakse kahtlaste programmide levitamiseks, nende seas muud reklaamvarad, brauserikaaperdajad või isegi ohtlikud viirused.

PremierOpinion PUPPremierOpinion on reklaamvaratüüpi viirus, mis kasutab mitmeid funktsiooni erinevate uuringureklaamide näitamiseks kasutaja veebilehitsejas.

Kui sa tahad peatada sellised ümbersuunamised, tee kogu süsteemil skäneering FortectIntego abil. See rakendus aitab sul kontrollida, kas süsteem on nakatunud. PremierOpinion viiruse saab eemaldada Mac või Windows operatsioonisüsteemidest ka käsitsi, kasutades allpool olevat juhist.

Inimesed on nõus PremierOpinioni maha laadima mitte üksnes selle reklaamide, uuringupakkumiste ja muude hüpikakende tõttu, mis ilmuvad selle PUP-i tõttu igale veebilehele. Näib, et see programm põhjustab palju rohkem kahjusid ning võib tuua kaasa ohtlikud privaatsusega seonduvad probleemid.

Kui lugeda hoolikalt Premier Opinion reklaamvara privaatsuspoliitikat, võib see programm teha järgnevat:

Once you agree to participate in this program, we may notify you of survey opportunities through e-mail, pop-ups, toast windows, U.S. mail, and other means. If you elect to participate in a survey, we require that you provide complete and accurate information about yourself and your household.

Me ei soovita mitte mingil juhul jagada oma isikuandmeid. Ülalpool mainitud põhjuste tuhtu ei soovita me laadida seda kahtlast programmi ega jätkata selle kasutamist, kui see on juba süsteemis. Selle asemel tuleks PremierOpinion eemaldada, vältimaks edasisi kahjusid.

PremierOpinion virus

Reklaamvara käib käsikäes tavalise programmiga

Kui sa mõtlesid, kuidas see potentsiaalselt soovimatu programm sinu arvutisse sattus, siis vastus on lihtne – sa võisid selle laadida siis, kui paigaldasid hooletult arvutisse tasuta rakendusi. PUP-id reisivad nö tarkvarapakkides, mis on populaarne turundusmeetod ning mida kasutavad paljud reklaamvaraloojad. See meetod tugineb inimeste hooletusele: tarkvara paigaldamisel kipuvad kasutajad valima Quick või Recommended sätted ning ei saa seetõttu keelata potentsiaalselt soovimatu programmi sisenemist.

Need mainitud kaks paigaldusrežiimi jätavad vahele toimingus samme, sealhulgas sammu, kus näeksid eelmärgitud kastikesi, mis lubavad reklaamvaral süsteemi siseneda. Seetõttu ei tohiks kunagi valida selliseid sätteid ning selle asemel tuleks laadida programme Custom või Advanced sätetega. Pea silmas, et PUP võib end peita selliste lausete all nagu “Ma nõustun PremierOpinioni laadimisega” või “Ma nõustun, et minu vaikimisi otsingumootor, uue vahele URL ja avaleht muudetakse PremierOpinioniks”.

Selle vältimiseks peaksid selliste lausete eest võtma ära linnukese ning paigaldama professionaalse turvaprogrammi. Taoline programm aitab sul uurida pahavaralisi programme enne nende laadimist ning nii saad kaitsta arvutit erinevate ohtude eest. Lisaks ei soovita me paigaldada arvutisse PDF-i konvertereid, videostriimimise rakendusi ega allalaadimishaldureid, kuna taolised programmid peidavad enda juures kõige tavalisemalt PUP-e.

PremierOpinion virus

Kõige lihtsam viis, kuidas eemaldada PremierOpinion viirus

BedyNet.ru ekspertide sõnul saab PremierOpinioni kiirelt eemaldada, kui teed seda automaatselt. Me soovitame valida selle meetodi, kuna PUP sisaldab mitmeid laiendusi ning lisandeid, mida võib olla raske tuvastada. Kui sa tahad edukalt vabaneda kõikidest tüütutest uuringutest ja reklaamidest, tuleb maha laadida kogu programm.

Seetõttu on parim võimalus PremierOpinioni eemaldamiseks kasutada tugevat viirusetõrjet. Sa võid kasutada ka selle artikli allosas olevaid samme, et arvutisüsteem käsitsi parandada. Sa pead eemaldama arvutist kõik reklaamvaraga seotud elemendid ning seejärel lähtestama oma veebibrauserid.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

PremierOpinion viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage PremierOpinion süsteemidest Windows

Windows OS puhastamiseks järgi allpool olevat juhist ja eemalda kõik kahtlased brauserilaiendused ning pluginad.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri PremierOpinion ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi PremierOpinion või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage PremierOpinion süsteemist Mac OS X

Selleks, et eemaldada PremierOpinion MacOS kasutajana, kasuta seda juhendit.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles PremierOpinion või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage PremierOpinion viirus programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks PremierOpinion Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage PremierOpinion Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali PremierOpinion ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii PremierOpinion eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage PremierOpinion Google Chrome juurest

Paranda Chrome, laadides maha kõik viirusega seotud elemendid.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali PremierOpinion ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii PremierOpinion eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage PremierOpinion Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles PremierOpinion või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia PremierOpinion eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti PremierOpinion registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes