Kuidas eemaldada SpyHunterit

Jake Doevan poolt - -
123

SpyHunteri klienditeenindus

Kui Te avasite postituse, mille pealkiri on ,,Kuidas eemaldada SpyHunterit”, siis me võime arvata, et Te pole selle programmiga rahul ja soovite seda oma arvutist eemaldada. SIiski, enne kui Te seda teete, siis me soovitame Teil tutvuda kõigi SpyHunteri võimalustega.

Juhul, kui peamine põhjus, miks Te otsustasite viirustõrje tarkvarast vabaneda, on selle võimetus leida Teie arvutis peituvat viirust, siis Te peaksite teadma, et sellisel juhul saate Te kasutada tasuta tehnilise toe teenust. Tegelikult on SpyHunter juba kuulus oma omaduse poolest, mis garanteerib ka kõige ohtlikumate viiruste eemaldamise. Siiski on esimene asi, mida Te tegema peaksite, tarkvara uuendamine viimase versioonini. See viirusetõrje tarkvara skanneerib arvutit ja võrdleb tuvastatud faile oma viirusdefinitsioonidega, seega, kui Teie viirus pole nende hulgas, siis võib see jääda tähelepanuta. Juhul, kui see ei toimi Teie jaoks, siis peaksite Te mõtlema selle peale, et kasutada SpyHunteri kasutajatuge, mille nimi on Spyware Helpdesk. See on kombinatsioon reaalajas toimivast kasutajatoest ja kohandatud parandusmeetodist. Rohkem infot kasutaja jaoks kohendatud parandusmeetodist ja teistest suurepärastest teenustest, mida on see küberturbe tarkvara on võimeline pakkuma, on leitav sellest arvustusest.

SpyHunteri ostuhinna tagastamine

Juhul, kui Te ikka arvate, et soovite SpyHunter tarkvara eemaldada, sisi võite Te kasutadaa allpool kirjas olevat juhendit. Kui Te olete tarkvara ostnud (selle programmi tasuta versiooni on võimalik kasutada arvuti skanneerimiseks. Te peate programmi aktiveerima, et see eemaldaks tuvastatud parasiidid Teie arvutist), siis on Teil võimalik SpyHunterilt saada oma tarkvara ostmiseks kulutatud summa tagasi. Pange tähele, et raha tagasisaamise päring tuleks esitada 30 päeva jooksul alates ostu sooritamise kuupäevast.

Alternatiivid SpyHunterile

Enne SpyHunteri eemaldamist peaksite Te meeles pidama ühte asja – Te ei tohiks KUNAGI jätta oma arvutit kaitseta. Enne SpyHunteri eemaldamisega alustamist peaksite Te oma arvutisse paigaldama ühe selle alternatiividest. See pahavara eest kaitsev komplekt on võimalik asendada StopZilla või Malwarebytes viirusetõrjega, mis on samuti näidanud suurepäraseid tulemusi pahatahtliku tarkvara ja viiruste tuvastamisel ning eemaldamisel.

SpyHunteri eemaldamine

Selleks, et oma süsteemist eemaldada SpyHunter, on võimalik kasutada ühte neist meetoditest:

Meetod 1: Funktsiooni ,,Programmide lisamine või eemaldamine” (”Add/Remove Programs”) kasutamine oma Windows 7 Vista / XP süsteemides

  • Klikake Start → Kontrollpaneel (Control Panel) → Programmid (Programs) (Olles Windows XP kasutaja, klikake valikul ,,Programmide lisamine või eemaldamine”).

  • Programmide aknas klikake hiire parema klahviga nimel SpyHunter ja seejärel klikake nuppu Eemalda/Muuda (Uninstall/Change).

Spyhunter Uninstall

  • Nüüd peaksite Te nägema Enigma Software’i installeerija akent (Enigma Software Installer window). Klikake Jätka eemaldamisega (Proceed with Uninstall) ja seejärel vajutage Jah (Yes), kui programm küsib, kas Te olete kindel, et soovite SpyHunteri eemaldada.

Uninstall SpyHunter

SpyHunteri eemaldamine Windows 10 / Windows 8 süsteemidest.

  • Juhul, kui Te olete Windows 10 / Windows 8 kasutaja, siis klikake hiire parema klahviga ekraani vasakus alumises nurgas. Hetkel, mil kiirpääsumenüü (Quick Access Menu) ilmub ekraanile, valige Kontrollpaneel (Control Panel) ja seejärel Eemalda programm (Uninstall a Program).

Win10 Control Panel

  • Siin vajutage hiire parema klahviga SpyHunter peal ja siis klikake nuppu Eemalda (Uninstall).
  • Siis kui Enigma Software’i installeerija ekraanile ilmub, vajutage Jätka eemaldamisega (Proceed with Uninstall).Nüüd peaksite Te klikkama nupul Jah (Yes), kui installeerija küsib, kas Te tõesti soovite SpyHunteri eemaldada (kolmas pilt).

Meteod 2: Kasutades omadust ,,SpyHunteri eemaldamine” (”Uninstall SpyHunter”)

  • Klikake Start → Kõik rakendused (All Programs) ja valige SpyHunter. Seejärel valige Eemalda (Uninstall).

Start Menu

  • Siis kui Enigma Software’i installeerija ekraanile ilmub, vajutage Jätka eemaldamisega (Proceed with Uninstall).Nüüd peaksite Te klikkama nupul Jah (Yes), kui installeerija küsib, kas Te tõesti soovite SpyHunteri eemaldada (kolmas pilt).

See ongi kõik! SpyHunter on nüüd Teie arvutist eemaldatud.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
SpyHunter Rahulolu
garantii
Lae alla
SpyHunter Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui SpyHunter 5 abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
SpyHunter 5 sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. SpyHunter 5 põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
enam kui 40 000 000 allalaadimist!
enam kui 40 000 000 allalaadimist!

Hinnangud teistes keeltes