Plumbytes hinnang, tasuta allalaadimine

12

Plumbytes Anti-Malware pahavaratõrje on küberturbe tarkvara, mille arendaja on Plumbytes Software, LP. See Suurbritanniast pärit ettevõte lõi pahavaraprogrammi neile kasutajatele, kes otsivad turvatarkvara, mis suudab eemaldada üheaegselt nii pahavara kui ka nuhkvara. Just sellega programm tegelebki – see kustutab viiruseid, Troojasid, lunavara, klahvinuhke, usse, reklaamvara, brauserikaaperdajaid ja teisi ohtlike programme, mis on ohuks arvuti operatsioonisüsteemile või kasutaja privaatsusele. Programmil on lisaks sellele veel teisigi kasulikke funktsioone. 

Plumbytes Anti-Malware tarkvaral on sisseehitatud brauserikaitse kaaperdajate vastu, mis on kahtlemata äärmiselt kasulik. Brauserikaaperdajate näol on tegemist potentsiaalselt soovimatute programmidega, mida levitatakse tarkvarakomplektide kaudu – see tähendab, et taoliseid programme saab alla laadida üheskoos teiste vabavaraliste programmidega. Vältimaks kaaperdajate arvutisse sattumist tuleks olla programmide installeerimisel väga ettevaatlik ja jälgida igat sammu installeerimisviisardis. See võib olla aeganõudev ja tüütu ning just sellega saab selle programmi funktsioon sind aidata ja takistada kaaperdajate rünnet. 

Teine kasulik funktsioon on turvaohtude tuvastamise funktsioon, mis aitab internetis turvaliselt lehitseda. Internetis on lademetes petturlikke veebilehti, mis manipuleerivad inimestega ning samuti leidub tohutult palju pahavaralisi veebilehti, mis peibutavad kasutajaid laadima alla kahjulikke programme. Selliste veebilehtede tuvastamine ei ole sugugi lihtne ning seetõttu on taoliste lehtede tuvastamise funktsiooniga turvatarkvara väga kasulik.

Selle turvatarkvara üks olulisi eeliseid teiste sarnaste programmide ees on kiire skänneerimistoiming. Võrreldes teiste pahavaratõrjetega lõpetab Plumbytes Anti-Malware süsteemi skänneeringu viis korda kiiremini. Lisaks on Plumbytes’i kasutajasõbralik ning on loodud arvestades seda, et kasutajal oleks väga lihtne kustutada arvutist kahjulikke programme. Programmi saab sätestada arvutit skännerima ka automaatselt operatsioonisüsteemi käivitamisel. Kui soovid lähemalt teada saada, kuidas seda tarkvara kasutada, loe Plumbytes’i kasutusjuhiseid.

Plumbytes’i kasutusjuhend

Plumbytes’i alla laadimine

Plumbytes Anti-Malware tasuta versiooni saab alla laadida siit ning seejärel saad skänneerida oma arvutit. Programm sobib operatsioonisüsteemidele Windows 10/8/7 (nii 32 kui ka 64 bit), Vista (SP2-ga, ainult 32 bit versioonile) ja XP (SP3, ainult 32 bit). Programm tuvastab, leiab üles ja annab infot kõikide võimalike nuhkvarade ja pahavarade kohta, mis on su operatsioonisüsteemi sattunud. Programmi kõikide kasulike funktsioonide kasutamiseks tuleks aga osta täisversioon. Täisversioon maksab 34,99 eurot, pluss KM. See kehtib kuus kuud ning tellimust on võimalik automaatselt uuendada või siis lõpetada automaatne uuendamine. Oluline on ka mainida, et lisaks lihtsalt programmi saamisele, on sul pidevalt käepärast professionaalsete IT-spetsialistide abi. Juhul, kui programm ei suuda automaatselt küberohtu tuvastada või sul on mingeid muresid seoses programmi kasutamisega, saad sa võtta ühendust 24/7 tehnilise toega ning saad tasuta abi.

Hoiatame sind siinkohal ka, et ei tasu otsida tasuta Plumbytes Anti-Malware litsentsivõtit või Plumbytes Anti-Malware aktiveerimisvõtit – sa ei leia sellist võtit. Ole ettevaatlik, et sa ei satuks petturi otsa, kes pakub tasuta versiooni või piraatversiooni – taolised versioonid kannavad endaga tavaliselt kaasas viiruseid, troojasid ja muid pahavarasid. Seega, kui sul on olnud mõttes hankida Plumbytes Anti-Malware piraatversioon, tasub mõelda ümber. Piraatversioonide alla laadimine on kuritegu ning sa võid saada selle eest karistuse. Veelgi hullem on aga asjaolu, et petturid kasutavad ära seda, kui kasutaja otsib tasulise programmi tasuta versiooni ning paigutavad su arvutisse hoopis pahavara. Palun ole ettevaatlik – sa saad usaldada ainult ametlikke versioone!

Kas Plumbytes on turvaline programm?

Oleme saanud mitu korda küsimusi selle kohta, kas tegemist on legitiimse programmiga ning vastus on jah – Plumbytes on täiesti reaalne usaldusväärne tarkvara. Tegemist on võrdlemisi uue tootega seega on täiesti loomulik, et mõned küberturbeuurijad ei pruugi taoliseid programme usaldada. 2-spyware tiim on aga seda programmi katsetanud ning me saame julgusega väita, et tegemist on turvalise programmiga, mis suudab eemaldada operatsioonisüsteemist nuhkvara ja pahavara kiiresti ning tõhusalt. Kui kahtled Plumbytes’i usaldusväärsuses, siis võid need kõhklused unustada. Kui sa satud veebis mõne artikli otsa, mis väidab, et see programm ei ole usaldusväärne, on tõenäoliselt tegemist hoopiski konkurendi jutuga, kes üritab promoda oma toodet. Plumbytes on turvaline pahavarakaitse ning see on 100% pahavaravaba. 

Plumbytes võrdlused

Plumbytes vs SpyHunter

Plumbytes Anti-Malware ja SpyHunter on väga sarnased nuhkvara/pahavara eemaldajad. Mõlemal programmil on versioon, millega saad täiesti tasuta operatsioonisüsteemi skänneerida ja tuvastada viiruseid. Paranduste tegemiseks on vaja aga täisversiooni ostmine. Ka mõlema programmi litsentsivõti on sama hinnaga – 34.99 eurot, millele lisandub käibemaks. Programmid suudavad eemaldada nii pahavarasid kui ka potentsiaalselt soovimatuid programme. Meie hinnangul on Plumbytes kasutajasõbralikum, sest erinevalt SpyHunterile, on programmil ka Smart Scan funktsioon, mis teeb automaatseid kontrolle. SpyHunter võimaldab kasutajal valida skänneerimissätteid, ent see võib algajale kasutajale olla liialt keerukas. Lisaks märkasime me, et Plumbytes skänneerib süsteemi kiiremini kui SpyHunter. Vaata siit Plumbytes vs SpyHunter võrdlust täispikkuses.

Plumbytes vs Malwarebytes AntiMalware

Kuigi tegemist on uuema pahavaratõrjega, on Plumbytes Anti-Malware sama hea kui Malwarebytes Anti-Malware tarkvara. Oleme märganud, et Malwarebytes reklaamib end tasuta tootena, kuid selle tasuta versioon suudab üksnes eemaldada pahavara ja ei taga mingit kaitset. Plumbytes ei reklaami end tasuta tootena, ent pakub tasuta skänneeringut. Seega saavad kasutajad operatsioonisüsteemi tasuta skänneerida ja tuvastada ohte ilma, et oleks vaja sentigi tasuda. Mõlema programmi tasulistel versioonidel on mitmeid kasulikke funktsioone. Plumbytes skänneerib süsteemi kiiremini kui Malwarebytes, lisaks on programmil ka 60-päevane raha-tagasi garantii, Malwarebytes lubab aga raha tagasi küsida üksnes 30 päeva jooksul. Loe Plumbytes versus Malwarebytes AntiMalware täispikkuses võrdlust siit.

Tihti küsitud küsimused Plumbytes Anti-Malware kohta: 

Küsimus: Tere. Otsin viirusetõrje programmi, mis suudaks hoida mu arvuti viirustest puhtana ja hoida süsteem puhas nende programmide eest, mis näitavad sadu reklaame. Olen märganud, et mu lapsed laadivad selliseid programme üsna tihti. Avastasin Plumbytes Anti-Malware programmi; see ei ole eriti kallis võrreldes teiste sarnaste programmidega, ent tahaksin teada, kas võin seda programmi usaldada.

Vastus: Plumbytes Anti-Malware on täiesti turvaline ja usaldusväärne pahavaratõrje, mis suudab arvutist üles leida nuhkvara ning pahavara ja eemaldab need kiirelt. Programm on üsna noor, ent meie tiim on seda tarkvara lähemalt uurinud ja võime kinnitada, et see on täpselt sama kasulik nagu teisedki pahavaratõrjed, lisaks pakub see kasutajale palju kasulikke funktsioone, mida teised programmid ei pruugi pakkuda. 

Küsimus: Laadisin PlumBytes Anti-Malware’i, ent näib, et see ei suuda leida reklaamvara, mis muudab mu arvuti aeglaseks ja tekitab õudsaid hüpikreklaame. Mida teha?

Vastus: Hea kasutaja, kui Plumbytes Anti-Malware ei suuda tuvastada tarkvara, mis põhjustab sulle ebamugavusi, veendu, et pahavaratõrje on uuendatud. Soovitame uuendada programmi ja laadida kõige uuem versioon ning proovida seejärel arvutit uuesti skänneerida. Kui see ei aita, on teine võimalus – võta ühendust Plumbytes 24/7 tehnilise toega, kus sind aitab professionaal.

Küsimus: Kahtlustan, et mu arvuti on nakatunud mingi pahavaraga, aga ma ei ole kindel. Tahaksin seda teada saada, aga ei taha ainult selle jaoks osta Plumbytes’i täisversiooni. Mida te soovitate?

Vastus: Kui sa kahtlustad, et su arvuti on nakatunud pahavaraga, soovitame skänneerida operatsioonisüsteemi Plumbytes Anti-Malware prooviversiooniga, mille saab tasuta alla laadida. Prooviversioon tuvastab ohud ja näitab neid sulle, ent nende eemaldamiseks peaksid siiski ostma Plumbytes’i täisversiooni. 

Küsimus: Nägin Plumbytes Anti-Malware kohta negatiivseid arvustusi, kui otsisin natuke lisainfot selle programmi kohta. Kuidas saan ma kindel olla, et see on turvaline programm ja pole pettus? Kas Plumbytes on usaldusväärne?

Vastus: Rääkides tarkvaradest, eriti turvatarkvaradest, leiad sa alati kõigi kohta häid ja halbu arvustusi. Meie hinnangul ei ole tegemist kohe kindlasti pettusega, kuna me katsetasime, kuidas Plumbytes Anti-Malware toimib ning see eemaldas kõik pahavarad, mis me olime arvutisse laadinud testimise jaoks. Kui lehel, kust lugesid Plumbytes’i kohta negatiivset arvustust, soovitatakse pealetükkivalt mõnda teist tarkvara, on tegemist ilmselt konkurendiga ning sellist kriitikat ei tasu tõe pähe võtta.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Plumbytes Rahulolu
garantii
Lae alla
Plumbytes Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Plumbytes Anti-Malware abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Plumbytes Anti-Malware sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Plumbytes Anti-Malware põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Autori kohta
Hinnangud teistes keeltes