Meie kohta

Uuendatud

Viirused.ee on projekt, mille eesmärk on aidata inimestel täiendada oma teadmisi nuhkvara, pahavara, reklaamvara ja teiste ohtlikke programmide kohta, mida internetis levitatakse. Tegemist on ühe suurima turvalisust puudutava informatsiooni allikaga, mis on esmavajalik selleks, et takistada viiruste levikut ja neid eemaldada – selged ja professionaalselt kirja pandud parasiitide kirjeldused, detailsed juhised nende eemaldamiseks, nuhkvara ja viiruste vastase tarkvara arvustused, uudised ja palju muud.

Viirused.ee on kogenud tegija. Selle projekti taga seisavad inimesed, kes hakkasid pahavara (nuhkvara, reklaamvara, troojalased jms) analüüsima 2004.aastal. Sellest päevast alatest on meie missiooniks olnud aidata inimestel IGAST viirusest lahti saada.

Viirused.ee pakub kõrgekvaliteedilist informatsiooni pahavara ja üldise turvalisuse kohta. Siin avaldatav sisu on jagatud mitmesse suurde ossa:

UUDISED – saage kätte uusim informatsioon küberturbe kohta

Internet ei lõpeta kunagi muutumist. Iga päev toob endaga kaasa uued viirused, kriitilised haavatavused, uued küberturbe tarkvara versioonid ja erinevad uurimsed nuhkvara kohta. See on ühtlasi see, mille jaoks on meie uudiste sektsioon loodud. Siit on võimalik leida informatsiooni olulisimate nuhkvaraga seotud murede, kurikuulsate parasiitide, viirusetõrje tarkvara uute versioonide ja muude tähtsate sündmuste kohta. See ei unusta tähelepanu pöörata ka petlikele reklaamidele, spämmile ja andmepüügile.

Navigeeride Uudiste sektsiooni

PAHAVARA – heitke pilk olulisematele viirustele ja nende eemaldamise võimalustele

Pahavara sektsiooni on viirused.ee suurim osa, mis hõlmab kõikvõimalikku tüüpi parasiite. Seda täiendatakse viirused.ee ekspertide poolt iga päev, seega pole imekspandav ka see, et selles sektsioonis on kirja pandud enam kui 8000 ohtu ja see number on ikka kasvamas. Iga kirjeldus pakub detailset informatsiooni viiruse käitumise, selle leviku ja eemaldamise kohta. Kasutajatel on võimalik leida sammsammulised juhendid viiruste eemaldamiseks ja soovituslikud tööriistad, millega seda teha. SIin kirja pandud programmid on need, mida tavaliselt kasutatakse viiruseid testides. Kõik kirjeldused on täidetud lisainformatsiooniga, mis avaldub tavaliselt peale seda, kui viirus on mõnda aega funktsioneerinud.

Navigeeride Pahavara sektsiooni

TARKVARA – võrrelge kõige uuemaid pahavara eemaldamise võimalusi

On olemas hulgaliselt erinevaid viirusetõrje programme. Siiski pole neist kõik sama hea tasemega – osad viirusetõrje programmid on head ainult viiruste kõrvaldamiseks, teised pakuvad aga kõrgeimat kaitset. See on põhjus, miks oleme otsustanud luua eraldi Tarkvara sektsiooni, mis aitab inimestel valida parim viirusetõrje programm. Siin on võimalik leida arvustusi erinevate programmide koha, testide tulemusi ja üldiseid hinnanguid.

Navigeerige Tarkvara sektsiooni

FAILID – teadke, milliseid faile peaksite vältima

Failide sektsioonil on palju ühist Pahavara sektsiooniga, sest viiruseid pole võimalik luua ilma failidega. Kõik failid on grupeeritud vastavalt nende tüüpidele, näiteks laienditele. Enamikel failidel on lühikesed kirjeldused, kuid alati on võimalik tuvastada, milline neist kuulub ohutu tarkvara juurde ja milline neist on pahatahtlik. Failide kogu uuendatakse pidevalt.

Navigeeride Failide sektsiooni

KÜSIGE MEILT – kasutage viirused.ee kasutajatuge

Selle projekti peamine ülesanne on aidata inimestel võidelda erinevate arvutiparasiitide, sealhulgas nuhkvara, pahavara, reklaamvara, troojalaste jms. Me üritame inimesi julgustada kasutama manuaalseid parasiitide eemaldamise juhiseid, kuid vahel on neid võimatu rakendada, sest internet on täidetud keeruliste viirustega, mida on võimalik eemaldada ainult komplekssete eemaldamisjuhiste abil. Tegemist ei ole kerge ülesandega. Aitamaks inimestel nende aega säästa ja ka selleks, et aidata neil võimalikke probleeme vältida, mis võivad olla tingitud teatud instruktsioonide ebakorrektsest kasutusest, oleme otsustanud luua küsimuste esitamise sektsiooni. Ärge kartke küsida, vastake teiste inimeste küsimustele ja osalege arutelus. Me aitame Teid hea meelega.

Navigeeri sektsiooni Küsi meilt (viirused.ee kasutajatugi)

Juhul, kui Teil on küsimusi viirused.ee projekti kohta, siis on Teil võimalik meiega ühendust võtta, kasutades informatsiooni, mis on leitav leheküljelt Võtke meiega ühendust. Tutvuge meie Privaatsuspoliitika, kasutustingimuste, vastutusest loobumise ja selle kohase avaldusega siin.