Malwarebytes Anti Malware hinnang, tasuta allalaadimine

12

Malwarebytes'i Anti-malware on lihtne ja kergesti kasutatav rakendus, mis suudab inimesi aidata võitluses pahavara vastu. Selle loojate sõnul peaksid kasutajad valima rakenduse PREMIUM versiooni, mis annab kasutajale reaalajas kaitse, kiiremad skannerid ja võimaldab planeerida skanneerimisi ja andmebaaside uuendusi.

See sialdab ka täielikult värskendunud kasutajaliidest ja võimekust kaitsta korraga kolme erinevat arvutit. Siiski paistab, et ka Malwarebyes'i tasuta versioon on võimeline püsima konkuretsis turuliidritega, kes lubavad tuvastada ja eemaldada kõikvõimalikku pahavara, sealhulgas usse, troojalasi, juurkomplekte, pettureid, valijaid, nuhkvara ja teisi kübernakkuseid.

Kui Te otsustate selle programmi alla laadida, siis laete Te alla Malwarebytes Anti-Malware 3.2.

Viirused.ee uurimiskeskuse arvustus Malwarebytes'ile:

Pärast Malwarebytes'i Anti-malware'i testimist oma arvutites, panime me tähele, et see on vägagi isikupärastatav tööriist, millel on mõned lisavõimalused pahavara käsitsi eemaldamiseks.

See programm on saadaval mitmes eri keeles ja ei põhjusta probleeme, kui ta tegutseb samaaegselt mõne teise viiruste või nuhkvara vasase programmiga. Malwarebytes'i skanneering paistab silma oma kiiruse poolest. Ometi pole sellel märkimisväärset mõju protsessori kasutusele. Programmi kõrgelt arenenud tehnoloogia tõttu ei ole pahavara võimeline Malwarebytes'i blokeerima ja enda eemaldamist takistama.

Uusim versioon, Malwarebytes Anti-malware 3, võimaldab kasutajatel skanneerida arhiive ja vabaneda nuhkvarast kiiremini. Pealegi, alates 1.70 versioonist tuvastab programm oma logides Microsoft Windows 8 ja Internet Explorer 10 ja suudab tuvastatud nuhkvara eemaldada olles selle eelnevalt karantiini pannud.

Kasutajad võivad ohul lasta ajutiselt töötada või lisada tuvastatud objekti nimekirja rakendustest, mida ignoreeritakse programmi poolt, sest tegemist on rakendusega, mis endast ohtu ei kujuta. Lubatakse, et Tools (Tööriistad) vaheakent täiustatakse tulevikus uue sisuga.

Seega, miks peaksin ma laadima alla Malwarebytes'i?

Kokkuvõtteks on Malwarebytes Anti-malware võimas küberturbevahend, mida on võimalik kasutada süsteemi turvalisuse tagamiseks.

Erinevalt enamikest viirusetõrje programmidest pakub see reaalajas kaitset ja täielikke skanneerimisi kõikidele ketastele selleks, et võimaldada kasutajatel oma arvutit korras hoida ilma probleemideta. Programmi andmebaasi saab uuendada nii tihti kui soovite.

Sellest hoolimata esinevad ka mõned puudused, mida me oleme tähele pannud: Malwarebytes'i reaalajas kaitse on osa ainult programmi PREMIUM versioonist ja see on mõeldud ainult selleks, et võidelda pahavaraga ja ei ole seetõttu võrreldav mõne tõsisema tarkvaralise lahenudsega, mis turul on.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Malwarebytes Anti Malware Rahulolu
garantii
Lae alla
Malwarebytes Anti Malware Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Malwarebytes abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Malwarebytes sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Malwarebytes põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Ugnius Kiguolison professionaalne pahavaraanalüütik, kes on ühtlasi Viirused.ee'i looja ja omanik. Hetkel täidab ta ka peatoimetaja rolli.

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Hinnangud teistes keeltes