Privaatsuspoliitika

Uuendatud

Andmete kogumine

Viirused.ee kogub järgnevat informatsiooni:

  • informatsioon registreerimise kohta(lisatakse foorumites osaledes ja uudiskirja tellides);
  • kommentaaride tegemiseks vajalik informatsioon(e-posti aadress sisestatakse vajalikesse väljadesse ning seda infot EI jagata kolmandate osapooltega välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab).

Nii nagu peaaegu iga teine veebileht maailmas, nii kasutame ka meie analüütilisi rakendusi oma veebilehe parendamiseks ja erinevate probleemide kohta vigade otsimiseks:

  • Google Analytics (kui Teil on sellega probleeme, siis võite laadida alla Google Analyticsi ja selle tööriista kasutamisest loobuda siin:http://tools.google.com/dlpage/gaoptout);
  • hey.lt (kuvab agregeeritud informatsiooni ainult unikaalsete külastuste ja kõikide vaatamiste kohta);
  • serveri logid.

Andmete kasutus ja kaitse

Me kasutame kogutud andmeid selleks, et parendada viirused.ee projekti ja ära hoida ootamatuid probleeme. Me EI müü, vaheta ega kanna üle agregeeritud andmeid (nagu Google Analyticsi andmed, kommnetaaride kohta käiv informatsioon, serveri logid ja muu informatsioon) kolmandatele osapooltele. Vahel võime me jagada mitte isiklikult tuvastatavat informatsiooni kolmandate osapooltega, kuid seda ainult juhul, kui tegemist on usaldatud osapooltega, kes aitavad meid või juhul, kui me seda vajalikuks peame. Teie andmeid võidakse avaldada valitsus- või juriidilistele institutsioonidele juhul, kui me seda vajalikuks peame. Andmete turvalisus on viirused.ee meeskonnale ülimalt tähtis. Me rakendame tehnilisi, administratiivseid ja füüsilisi turvameetmeid selleks, et Teie ainformatsiooni kaitsta autoriseerimata ligipääsu ja ebakorrektse kasutuse eest. Siiski, hoolimata meie parimatest pingutustest, ei ole ükski turvameede veatu või immuunne vigadele. Pange tähele, et võib esineda juhtumeid, kus me pole võimelised agregeeritud või personaalselt tuvastatava informatsiooni kaitseks. See avaldus peaks juhtima Teie tähelepanu sellele, et me ei vastuta Teie informatsiooni eest. Teie olete see osapool, kes peaks otsustama, kas soovib oma andmeid avalikustada või mitte. Meie ei vastuta illegaalselt avaldatud agregeeritud informatsiooni eest, mis pärineb kolmandatelt osapooltelt.

Küpsised

Me kasutame seansiküpsiseid selleks, et tuvastada külastajte liiklust ja pakkuda oma kasutajatele isikupärastatud külastuskogemust. Küpsised on väikesed failid, mis on hoiul Teie veebibrauseris ja seostavad Teie tegevust ja meie veebilehte. Need annavad meile teada, mida Te oma eelmise külastuse ajal veebilehel tegid, kuid need EI ole seotud informatsiooniga, mis Teid tuvastada suudaks. Teil on õigus küpsiste kasutamisest loobuda. See tähendab siiski ka seda, et meie sooduspakkumised võivad küpsiste keelamise järel samuti kaduda, sest soodustusi pakutakse tavaliselt ainult meie lugejatele. Me kuvame ka reklaame ja kolmandatelt osapooltelt pärinevat sisu, mis võivad samuti kasutada küpsiseid selleks, et pakkuda meie külastajatele parimat kasutuskogemust. See hõlmab, kuid mitte ainult selliseid võrkude kaudu reklaami kuvajaid nagu: AddThis, Google Adsense/DFP ja Kontera; partnervõrke, mis panustavad tarkvara allalaadimisse (element5, cleverbridge.com, onenetworkdirect.com, cj.com ja teised võrgud); analüütikarakendused, mida on eespool tutvustatud. Me ei vastuta kolmandate osapoolte poolt kogutava informatsiooni eest. Selle vältimiseks loobuge palun meie leheküljel küpsiste kasutamisest.

Lingid ja reklaamid

Soovi tõttu pakkuda Teile rohkem väärtuslikke andmeid, võime veebilehele üles panna ka lingid kolmandate osapoolte poolt pakutavale sisule. Viirused.ee eeldab, et kõik lingitud kolmandate osapoolte leheküljed austavad kasutajate privaatsust. Pange tähele, et kolmandatel osapooltel võib olla erinev privaatsus- ja andmete kogumise poliitika ning et nad võivad koguda teistsugust informatsiooni. Viirused.ee ei ole vastutav kolmandate osapoolte poliitikate eest.

Veebilehe kasutamine

Kasutades veebilehte viirused.ee, annate nõusoleku veebilehe privaatsuspoliitika rakendamiseks.

Kontakt

Juhul, kui Teil on küsimusi viirused.ee privaatsuspoliitika kohta, siis on meiega võimalik ühendust võtta lehekülje Võtke meiega ühendust kaudu. Viirused.ee projekti kohta on võimalik rohkem teada saada sektsioonist Meie kohta. Kasutustingimused, vastutusest loobumine ja selle kohane teavitus on leitavad siin.

Aitäh kasutamise eest!