Combo Cleaner hinnang

Combo Cleaner – professionaalne Maci haldustööriist ülitõhusa viirusetõrjega

Combo Cleaner on tõhus süsteemioptimeerija ja viirusetõrje, mis on mõeldud Mac operatsioonisüsteemidele ning kohaldub Yosemite, El Capitan ja Sierra raamistikuga. Selle võimas viirusetõrje suudab tuvastada ja eemaldada küberohte nagu pahavara, reklaamvara ja muid potentsiaalselt soovimatuid programme. Lisaks korralikule pahavarakaitsele on Combo Cleaner varustatud kettapuhastaja, suurte failide leidja, duplikaadileidja, privaatsusskänneri ja tarkvara mahalaadijaga.

Kuna paljud arvavad eksklikult, et macOS ei satu kübernakkuste ohvriks, jätavad kasutajad tihti turvaprogrammi valimise unarusse ning ei kasuta kõikehõlmavat pahavaratõrjet. Maci pahavara on aga väga reaalne oht ning muutub aina suuremaks ohuks iga päev. Kuigi potentsiaalselt soovimatud programmid nagu reklaamvara võib olla tüütu (eriti, kui selle eemaldamiseks ei võeta midagi ette), suudavad ohtlikud viirused nagu MacDownloader, KeRanger, X-agent teha palju enamat – varastada tundlikke andmeid, lukustada isiklikke faile jne.

Combo Cleaner on üks parimaid lahendusi pahavaraga seonduvatele probleemidele, kuna see ei kasuta ohtude tuvastamiseks avalikku otsingumootorit, vaid selle asemel usaldab pühendunud küberturbetiimi, kes uuendavad andmebaasi iga mõne tunni järel. Andmebaas sisaldab lisaks macOS viirustele ka PC pahavara andmebaasi. Kuigi Maci süsteem ei nakatu Windowsi viirustega, takistab see funktsioon nakatunud failide edastamist Windowsi seadmetesse.

Kokkuvõtlikult on Combo cleaner suurepärane abivahend iga macOS seadme jaoks, hoides küberohud eemal ning tagades süsteemi sujuva töökorra, kasutades selleks süsteemi optimeerimise funktsioone.

Paigaldamine ja funktsionaalsus

Kasutajad saavad selle rakenduse laadida ja paigaldada Mac App Store ametliku kodulehe kaudu ning proovida programmi tasuta.

Paigaldamine on kiire ning lihtne – kasutajad peavad üksnes paigaldama installeerija ning tirima ikooni rakenduste kausta. Kohe pärast Combo Cleaneri paigaldamist näevad kasutajad oma Maci tehnilisi andmeid nagu vaba kettaruumi, kasutatud/vaba RAM-i ja CPU olukorda.

Dashboard

Programmi kasutajaliides on väga hõlpsasti kasutatav. Erinevatele funktsioonidele pääseb ligi töölaua vasaku serva kaudu. Kasutajad saavad algatada kogu süsteemi skäneeringu, mis kontrollib kõvaketta tõrkeid, duplikaate, privaatsusprobleeme ja küberohte. Täielik skäneering võtab aega umbes 20 minutit (sõltuvalt kõvaketta suurusest), kuid kasutajad saavad samal ajal teha arvutis ka muid toimetusi.

Kohe pärast skäneeringu lõppu näevad kasutajad tulemusi. Premium-versioonita on võimalik aga üksnes puhastada kõvaketas, tuvastada suured failid ning näha duplikaate. Selleks, et Combo Cleaneri abil arvuti täielikult parandada, tuleb osta täisversioon.

Combo Cleaneri peamised funktsioonid

Combo Cleaner suudab parandada Maci töökorda, kasutades alljärgnevaid tööriistu:

  • Viirusetõrje. Üks Combo Cleaneri kõige väärtuslikumaid funktsioone on selle viirusetõrje, mis suudab väga tõhusalt tuvastada ja eemaldada macOS pahavara. Rakendus paljastab ka Windowsi viirused. Reklaamvara ja PUP-id võivad vastasel korral häirida nii igapäevast brausimist kui ka kaasa tuua tundlike andmete lekke või isegi identiteedivarguse (reklaamvara on tuntud selle poolest, et suunab kasutajaid petturlikele lehekülgedele);
  • Kõvaketta puhastaja. See funktsioon võimaldab puhastada arvuti rämpsfailidest ning ajutistest failidest, et muuta arvutisüsteem sujuvamaks ja kiiremaks.
  • Suured failid. Suured ja unustusse vajunud failid võivad võtta seadmes palju ruumi ning risustada seda. See funktsioon võimaldab üles leida kasutamata failid, andes teada faili asukoha, suuruse jne.
  • Duplikaadid. Duplikeeritud failid on täiesti kasutud, kuid neid võib olla keeruline tuvastada, kuna need on tavaliselt salvestatud erinevasse kausta. See funktsioon aitab üles leida duplikaadid ning eemaldada need. Kusjuures, see funktsioon töötab ka siis, kui duplikaatidel on erinev nimi.
  • Privaatsusskänner. Kasutajad, kes muretsevad oma privaatsuse pärast, võivad olla muretud tänu Combo Cleaneri privaatsusskännerile. See funktsioon skäneerib seadmest küpsiseid, brausimisajalugu ja muid taoliseid andmeid. Seejärel saavad kasutajad teha brauserile täieliku lähtestamise, see toimib seejuures nii Google Chrome, Safari, Mozilla Firefoxi kui ka teiste brauserite peal.
  • Mahalaadija. See on hea valik kasutajatele, kellel on raskuseid potentsiaalselt soovimatute programmide eemaldamisega.

Hind. Kas sellesse tööriista tasub investeerida?

Just nagu kõik teised legitiimsed programmid ei ole ka Combo Cleaner tasuta, vähemalt mitte oma täisfunktsionaalsuse pakkumiseks. Nagu ülalpool mainitud, siis programmi saab alla laadida Apple'i poe või rakenduse kodulehe kaudu tasuta. Kasutajad saavad seejärel teha süsteemile täieliku skäneeringu ning puhastada oma kõvaketta ja vaadata ning eemaldada duplikaate. Teised funktsioonid nagu viirusetõrje skäneeringu tulemused/puhastamine, programmide mahalaadimine ja privaatsusskäneerija on tasulised ning nende kasutamiseks tuleb osta programmi Premium-versioon.

Kasutajatel on kaks valikut: üksikisiku litsents ja pere/kontori litsents. Ühe seadme jaoks võib osta litsentsi $44.95 eest, pere/kontori litsents kehtib viiele arvutile ning see maksab $88.95. Makse kordub iga kuue kuu järel, seega need, kes ei soovi jätkata Combo Cleaneri kasutamisega, saavad oma tellimuse igal ajal lõpetada.

Combo Cleaner Price

Need, kes pole ostuga rahul, võivad saada oma raha tagasi 30 päeva jooksul. Makseid käsitletakse turvalise e-poe lehe kaudu, mis on sertifitseeritud TRUSTe ja DigiCert poolt.

Kokkuvõte

Küberkuritegevus on tõusuteel: lunavara lukustab kasutajate faile ning krüptovaluuta kaevandajad kuritarvitavad arvutisüsteeme kaevandustöö jaoks. Kuigi petturid teenivad sellest kõvasti kasu, kannatavad süütud arvutikasutajad, kes võivad kaotada oma isikuandmed või satuvad identiteedivarguse küüsi. Küberturbe eksperdid töötavad pidevalt selle nimel, et võidelda küberohtude vastu ning tulla lagedale uute lahendustega keerukamate nakkuste jaoks. Kasutajad peaksid seega rakendama olemasolevaid tehnoloogilisi lahendusi, et kaitsta oma privaatsust.

Need, kes arvavad endiselt, et Mac ei vaja kaitset, eksivad – Mac pahavara pole võimatu. Selle eksiarvamuse tõttu kipuvad kasutajad aga vahele jätma olulised turvasammud ning seetõttu varastatakse nende isikuandmed. Combo Cleaner kasutab edasiarenenud tehnoloogiat, et kaitsta kasutajaid küberrünnakute eest ning ennetada pahavara põhjustatavat kahju. Lisaks suudavad selle viirusetõrje lisafunktsioonid muuta macOS süsteemi kiiremaks ja puhtamaks, tõhustades selle töökorda.

Kokkuvõtlikult on Combo Cleaner hea tööriist mitte üksnes selleks, et kaitsta end arvutiviiruste eest, vaid ka selleks, et hoida oma seade heas korras ning probleemidest vaba.

Removing malware

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Combo Cleaner Rahulolu
garantii
Lae alla
Combo Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Combo Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Combo Cleaner sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Combo Cleaner põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Autori kohta
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Pahavara, viiruste ja nuhkvaraga võitlemise ekspert...

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Hinnangud teistes keeltes