Avalikustus

Uuendatud

FTC on hiljuti heaks kiitnud uued toetus- ja atesteerimisjuhised. Need juhised nõuavad, et osapooled peaksid avalikustama materiaalsed ühendused erinevate toetajatega. Viirused.ee avalikustamisele kuuluv informatsioon järgneb.

Viirused.ee on informeeriva eesmärgiga veebileht, mida haldab JSC ”Elektroniniai sprendimai”. Ettevõte asub Leedus. See on asutatud 2004.aastal kirgliku küberturbeeksperdi Ugnius Kiguolise poolt. Kogu selle aja jooksul on ta töötanud viirused.ee kirjastaja ja arendajana. Muidugi pole ta tänaseks enam ainus inimene selle projekti taga. Üritades seda projekti viia uuele tasemele, on Ugnius järjepidevalt oma tiimi suurendanud.

Viirused.ee on mitme viirusetõrje programmi partner. Ettevõttel on partnerlussuhted nende ettevõtetega: Enigma Software, Malwarebytes, iS3, SUPERAntiSpyware, SurfRight B.V., Webroot, BullGuard, ParetoLogic. Need ettevõtted maksavad spetsiaalseid komisjonitasusid selle eest, kui kasutajad ostavad nende toote selle lehekülje kaudu. Peamine programm, mida selle projekti kaudu soovitatakse, on Enigma Software’i SpyHunter.

Sellel saidil pole ühtegi sponsoreeritud ega tasulist postitust. Kõik need postitused on kirjutatud viirused.ee kogenud küberturbeekspertide poolt, kes testivad iga programmi enne postituse või arvustuse kirjutamist.

Viirused.ee projekti kohta on rohkem võimalik teada saada sektsioonist Meie kohta. Privaatsuspoliitika, Kasutustingimused ja Vastutusest loobumise kohane avaldus on leitavad siin. Juhul, kui tekib küsimusi, siis on meiega võimalik ührndust võtta sektsiooni Võtke meiega ühendust kaudu.