Restoro hinnang

Restoro – kõrgelt soovitatud süsteemiparandamise programm Windows operatsioonisüsteemile

Restoro – muljetavaldav PC parandamise ja pahavara eemaldamise tööriist. Ajal, mil saadaval on tuhandeid tooteid, mis lubavad parandada arvutiprobleemid ja eemaldada pahavara, võib olla keeruline valida enda jaoks parim programm. Mõned programmid on aga võimekamad kui teised. Kui sa tahad rohkem teada saada selle kasuliku programmi kohta, loe meie alljärgnevat Restoro arvustust. 

Restoro professionaalne Windowsi süsteemi parandamisprogramm töötab kõik-ühes programmina, mis suudab taastada kadunud või katkised registrikirjed ja parandada sätteid, eemaldada rämpsu, puhastada vigased failid jne. See kõik parandab arvuti stabiilsust ja kiirust drastiliselt, andes kasutajale võimaluse nautida murevaba seadet. 

Restoro abil on arvuti parandamine väga lihtne, kuna programm kasutab märkimisväärset tehnoloogiat – sellel on autentse ja uuendatud Windowsi failide andmebaas, mis suudab parandada skänneeritud süsteemis katkised failid. Andmebaasi uuendatakse pidevalt, seega pole vaja muretseda vananenud andmete pärast.

Rakendus on täiuslik lahendus ka siis, kui puutud kokku reklaamvara, brauserikaaperdajate, lunavara, troojade, klahvinuhkide või muude pahavaradega. Pole kahtlustki, et arvuti taastamine pärast tõsist viirust võib olla keeruline, kuid Restoro on selles ülesandes suurepärane abi. 

Kokkuvõttes on Restoro täiuslik tööriist nii IT-gurude kui ka vähemkogenud arvutikasutajatele, kuna programmi kasutajaliides on hõlpsasti kasutatav. Kasutajad saavad nautida seda mitmekülgset tööriista taskukohase hinnaga. 

Restoro tarkvara on loodud IT-professionaalide poolt

Restoro tarkvara on turul täiesti uus, olles avaldatud 2018. aastal. Sellest hoolimata tasub mainida, et selle taga peituvad IT-eksperdid ja programmeerijad ning R&D osakond töötab pidevalt uuenduste kallal, suurendades programmi võimekust. 

Restoro tiim on oma kasutajatele pühendunud, nende peamisteks väärtusteks on: ausus & usaldusväärsus, uuenduslikkus & lihtsus. Veelgi enam, kasutajad saavad tehnilise toega ühendust igal ajal, helistades numbrile 1-888-658-5291 või kasutades vestlusakna võimalust. 

Restoro paigaldamine, kasutamine ja hind

Restoro installation

Kasutajad võivad Restoro Windows 10 alla laadida ametlikult kodulehelt. Allalaadimise ja paigaldamise protsess on väga lihtne – järgi lihtsalt ekraanil olevaid juhiseid. Kogu toiming ei võta aega isegi minutit, seega saab tarkvara kasutusele võtta väga kiirelt. Installeerimisega koos ei ole kaasas ühtegi peidetud tarkvara, seega võivad kasutajad Restoro alla laadida ilma kartmata, et hiljem on nende arvutis mõni kahtlane PUP. 

Esialgne skänneerimine käib niiviisi:

  • Kohe pärast installeerimist teeb tarkvara kogu süsteemile skänneeringu. Saamaks maksimaalselt kasulikud tulemused, kogub programm kõigepealt arvuti tehnilised andmed – CPU, emaplaat, mälumoodulid, videokaart ja draiveriandmed. Restoro skänneeringu aruandes on kirjas ka sinu kõvaketta kogumaht ja vaba maht, CPU temperatuur ja muud näitajad. 
  • Seejärel otsib Restoro Windowsist stabiilsusprobleeme nagu mõne kuu jooksul kokkujooksnud programmid. Programm tuvastab probleemsed rakendused, mis võivad rikkuda Windowsi stabiilset töötamist. Lisaks skänneerib rakendus Windowsi registrit, et kontrollida, kas kuskil on katkiseid või kadunud kirjeid. 
  • Viimase sammuna skänneerib Restoro, kas süsteemis on pahavaralisi rakendusi või muid võimalikke kahjustusi. Programm skänneerib troojasid, lunavarasid, usse ja muid arvutinakkuseid. Niiviisi saavad kasutajad Restoro abil pahavara automaatselt eemaldada. 

Kui analüüsimine on lõpetatud, näidatakse täiesti tasuta skänneeringu tulemusi. Kasutajad, kes soovivad leitud probleemid automaatselt eemaldada, peavad ostma litsentseeritud versiooni. Restoro hinnakiri on väga mõistlik, eriti, kui sa soovid osta mitmele arvutile mitu versiooni. 

Hetkel saavad kasutajad osta Restoro täisversiooni $39.95 eest ning see kehtib aasta. Kui vaja on muid versioone – kasutajad saavad osta veel kaks tükki vaid $10 eest, mis on meie arvates väga hea pakkumine, kuna tavaliselt on majapidamises mitu arvutit. 

Seega saavad kasutajad kaitsta kolme seadet $59.95 eest aastas, mis on umbes $20 ühe seadme eest, olles tõeliselt ahvatlev pakkumine. 

Kasutajatele pakutakse ka 60-päevast raha-tagasi garantiid. Seega saavad kasutajad proovida tarkvara kaks kuud ning kui nad leiavad, et see pole neile sobiv, saavad nad kogu raha tagasi. 

Restoro money back guarantee

Kas Restoro on turvaline? 

Kahjuks ei ole kõik parandusprogrammid ja pahavaraeemaldajad ausad. Kui sa pole varem kuulnud turdvarast ja paanikavarast – selgitame, mida need kahtlased rakendused endast kujutavad. 

Turdvara on disainitud selleks, et sinu arvuti üle valada brauserilaienduste, tööriistaribade, süsteemi optimeerijate ja muude kasutute programmidega. Kahjuks juhtub see enamikel juhtudel sinu loata või sind peibutatakse laadima selline kahtlane programm. 

Paanikavara on tarkvara, mis on loodud selleks, et hirmutada kasutajaid, näidates võltse skänneeringu tulemusi. Tüüpiliselt kasutatakse sellist funktsionaalsust süsteemi optimeerijate ja parandustööriistade poolt. 

Seega, kui sa tahad teada vastust küsimusele “kas Restoro on turvaline?”, siis võime kinnitada, et see on igati turvaline ning ei kuulu ülalmainitud kategooriatesse. Restoro tuvastaks selliseid rakendusi pahavaralistena ja eemaldaks need. Põhjused, miks see tarkvara on ohutu ja legitiimne, on lihtsad: 

  • see ei tule üheskoos kahtlaste rakendustega – installeerimine on turvaline;
  • Restoro näitab täpseid skänneeringutulemusi, märkides tuvastatud probleemid vastavalt. See tähendab, et kasutajad ei näe tuhandeid hoiatusi, mis teatavad, et arvuti on hävinemise äärepeal (tüüpiline paanikavara puhul), kui see just tõesti pole nii;
  • Restoro ei näita pealetükkivaid reklaame ega suuna sind sponsoreeritud lehtedele.

Ära kasuta piraattarkvara

Mõned kasutajad hangivad tarkvara illegaalselt – laadides asju nagu Restoro litsentsivõti või Restoro taastamisvõti. Me ei soovita midagi sellist teha, kuna see on esiteks ebaseaduslik ja karistatav seaduse alusel, kuid teiseks, kahtlaste failide allalaadimine failijagamislehtede kaudu võib tuua kaasa ka tõsise pahavaranakkuse.

Tarkvara näol on tegemist tootega, millesse on koolitatud IT-professionaalid pannud palju aega ja jõudu, koondades kokku oma teadmised ning pühendades selle loomisele lugematul hulgal töötunde. On ebaõiglane varastada töö, mis on loodud inimeste poolt, kes töötavad väga kõvasti selle nimel, et pakkuda oma klientidele suurepärast klienditeenindust ja rakendust, mis suudab parandada katkised Windowsi seadmed. 

Kokkuvõte

Restoro scan

Lõpetuseks, usume, et Restoro on suurepärane rakendus, mis suudab taastada, uuendada ja parandada sinu arvuti täielikult, ilma, et sa peaksid Windowsi uuesti laadima. See suudab parandada ka kahjusid, mida on teinud küberohud. Rakendus sobib üheskoos pahavaratõrjega kasutamiseks, garanteerides täiuslikult töötava arvuti. 

Me loodame, et see Restoro arvustus oli kasulik ning me suutsime vastata küsimusele “mis on Restoro”. 

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Restoro Rahulolu
garantii
Lae alla
Restoro Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Restoro abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Restoro sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Restoro põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Autori kohta
Hinnangud teistes keeltes