Eemaldage KMSPico viirus (Eemaldamise juhend) - 2018 uuendus

KMSPico viiruse eemaldamise juhend

Mis on KMSPico viirus?

KMSPico on ebaturvaline tööriist, mis on loodud registreerimata Microsoft toodete aktiveerimiseks

KMSPico viirusKMSPico on ebaturvaline programm, mida on aktiivselt pakutud Windows 10, 7 või Microsoft Office programmi aktiveerimiseks.

KMSPico on seadusevastane programm, mida on pakutud selleks, et aktiveerida Windows 10 või mõni muu Windows operatsioonisüsteemi versioon tasuta. Kahjuks on see võtmehaldussüsteem ebaturvaline ning pole kuidagi Microsoftiga seotud. Eksperdid on öelnud, et kasutajad võivad oma arvuti ohtu seada selle programmi kasutamisega, kuna programm nõuab viirusetõrje peatamist. Tulemusena on süsteem haavatav PUP-ide ja pahavara poolt. Kahjuks otsivad inimesed ikka veel KMSPico allalaadimislehte, et hiilida Microsofti piirangutest mööda ning saada endale Windows või Microsoft toode tasuta. Ükski portaal ei anna aga usaldusväärset infot selle kohta, kuidas see programm tegelikult töötab. Seega langevad inimesed kahjuks ebausaldusväärse info orki ning muudavad oma arvuti paljastatuks erinevatele küberohtudele, enese teadmata.

Nimi KMSPico
Liik Ebaseaduslik süsteemitööriist
Ohutase Kõrge
Põhifail Secoh-qad.exe
Levimine Programmi saab alla laadida ebausaldusväärsetelt lehtedelt või tarkvarapakkide kaudu
Võimalik oht Arvuti võib nakatuda teiste ebausaldusväärsete ja potentsiaalselt ohtlike programmidega
Eemaldamine Laadi KMSPico maha ning kontrolli süsteemi professionaalse pahavaratõrjega, veendumaks, et süsteem on viirustest vaba. Me soovitame programmiFortectIntego

Sellest tööriistast rääkides ja selgitades, kas KMSPico kasutamine on turvaline või mitte, peaksid sa kõigepealt mõistma, mida tähendab mõiste KMS ehk Key Management Service. Tegelikult on tegemist Microsofti poolt kasutatava tehnoloogiaga, mille abil aktiveeritakse teenuseid kohaliku võrgustiku kaudu, ilma, et oleks vaja ühendada iga individuaalne arvuti tarkvaraarendajaga.

Tavaoludes ühenduvad võrgustiku haldurid KMS serveriga kaugprotseduurikutse kaudu ning aktiveerivad soovitud teenuse. Alates 2017. aastast ning isegi enne seda on aga tüübid, kes kutsuvad end eetilisteks häkkeriteks, pakkunud võimalust asendada olemasolev võti uue litsentsivõtmega ning võimaldada teenused ilma KMS serveriga ühendumata. Selline tegevus on ebaseaduslik!

Esimene probleem, mis tekib KMSpico kasutamisel Windows 10, 7 ja teiste versioonide puhul, on fakt, et see kaotab kehtivuse ning seda tuleb uuendada iga 180 päeva järel. Seetõttu peab programm pidevalt arvutis töötama, et kasutaja saaks normaalselt seadet kasutada. Näib aga, et IT-spetsialistid pole täielikult suutnud tuvastada selle tarkvara kõiki funktsioone ning programm võib naaseda veel suuremate probleemidega.

Me soovitame kasutajatel hoiduda sellest tööriistast või laadida KMSPico koheselt maha üheskoos teiste komponentidega nagu Secoh-qad.exe, Secoh-qad.dll ja muu taoline. Ebaseaduslikke programme võidakse kasutada selleks, et avada süsteemis tagauks ning meelitada ligi veelgi rohkem ebaseaduslikku pahavara. Seetõttu soovitame hoida arvuti eemal sellistest probleemidest.

Kui sa kardad, et sinu arvuti on nakatunud mõne pahavaraga selle tarkvara tõttu, võiksid teha kiire skäneeringu programmiga FortectIntego. See viirusetõrje tuvastab kiirelt kõik PUP-id ja eemaldab vajadusel KMSPico. See hoiab tulevikus ka süsteemi kaitstud.

KMSPico kasutamisega seotud ohud

Kuigi inimesed otsivad KMSPico programmi kui ametlikku tööriistal, ei ole see programm volitatud Microsoft Corporation poolt ning seda ei saa mitte mingil viisil pidada seadusepäraseks programmiks. Kusjuures, selle installeerimise käigus tuleb arvutis peatada kõik turvarakendused, mis muudab arvuti haavatavaks ning tekib suur tõenäosus nakatuda pahavaraga.

Eksperdid on maininud, et viirusetõrjed tuvastavad seda programmi kui häkkimisprogrammi järgnevate nimede all:

 • W32/Generik.GKMQDON!tr
 • Trojan.Win32.Chapak.ffkokb

Kasutajad on ka teada andnud, et neil on pärast selle programmi paigaldamist tekkinud probleemid proxy sätetega. See juhtub, kuna piraattarkvara muudab tihti operatsioonisüsteemi vaikimisi sätteid ja sekkub seadusepäraste programmide tegevusse. Seega on mitmeid teateid selle kohta, kuidas nö KMSPico viirus rikub arvutis brausimiskogemust:

Do not install this. I warn you, I had turned off my antivirus and installed this program. End up with alot of malwares, 5 new strange apps and changed my browser data.

Reddit, Quora ja teised foorumid on aga endiselt täis küsimusi, mis paluvad inimestel jagada programmi allalaadimisfaili linki või kus uuritakse, kas rakendus on turvaline. Pea meeles, et internetis on palju “eksperte”, kes on selle programmiga seotud ja kuulutavad, kuivõrd turvaline ja kasulik see programm on. Ole selliste teadete osas ettevaatlik ning kontrolli alati informatsiooni mitu korda. Kui sind on suunatud Kmspico allalaadimise juurde MyDigitalLife lehe kaudu, peaksid sellest eemale hoidma.

KMSPico häkkimisprogramm

Pea meeles, et see programm rikub Microsofti reegleid. Lisaks, selle tööriista taga peituvad inimesed ei anna kunagi ühtegi garantiid selle osas, et programm on turvaline. Mitme aasta eest kasutati pahavaralist installerit selleks, et levitada Domino lunavara. Pärast selle tööriista laadimist on ka avastatud reklaamvara ning seetõttu on ka mõned küberturbe uurijad nimetanud seda ohtlikku programmi reklaamvaraks.

Küberkurjategijad kasutavad ära fakti, et inimesed otsivad kasulikke arvutiprogramme tasuta, seega nakatatakse nõutud arvutiprogramme kahjulike komponentidega nagu Troojade, usside või vähemohtlike programmidega nagu reklaamvaraga. Pahavara võib tuua kaasa tüütud programmid, mis näitavad pealetükkivaid reklaame või suunavad kasutajaid pahavaralistele veebilehtedele. Seega pole mingit kahtlust, et KMSPico tuleks eemaldada süsteemi turvalisuse tagamiseks.

Me EI soovita laadida ega kasutada selliseid ebaseaduslikke programme. KMS viirus EI ole kohe kindlasti turvaline, seega hoia eemale veebilehtedest, kus selliseid asju reklaamitakse. Tüüpiliselt paiknevad taolised lehed isegi Google’i otsingu esimeste tulemuste seas ning näevad välja väga veenvad.

Programmist mõjutatud operatsioonisüsteemid

Kui programm esialgu avaldati, reklaamiti seda kui Windows ja Microsoft Office toodete aktiveerijat. Loojate sõnul suudab programm ületada piiranguid ning aitab kasutajatel programme kasutada nii kaua kui nad soovivad. Pole aga mingit kahtlust, et viirusetõrje peatamine ei ole kohe kindlasti midagi, mida tuleks teha, kuigi programm nõuab seda.

KMSPico Windows 10

Tegemist on programmi uusima versiooniga, mis peaks aitama ületada piirangud ning andma võimaluse kasutada Windows 10 süsteemi tasuta ja piiranguteta. Turvaeksperdid aga EI soovita laadida seda programmi, kuna see on ebaseaduslik. Ehkki reklaamijad ütlevad, et programmi pole võimalik Microsofti poolt tuvastada, ei ole see tõsi. Sa võid saada trahvi või minna isegi vangi ebaseadusliku tarkvara kasutamise eest. Windows Defender blokeerib juba KMSPico Windows 10 versiooni, seega palutakse kasutajatel peatada reaalajas kaitse. See on enamgi kui naeruväärne.

KMSPico Windows 10

KMSPico Windows 7

See versioon lubab aktiveerida operatsioonisüsteemi kasutaja sekkumiseta. Tegemist ei ole aga eluaegse aktiveerimisega nagu häkkerid väidavad seda olevat. Pea ka meeles, et mitmed allikad on juba leidnud, et KMSPico Windows 7 on ebaturvaline. Pärast tööriista laadimist võib see taustal teha pahavaralisi tegevusi pärast mõne aja möödumist. Nende tegevuste hulka võivad kuuluda tundlike andmete kogumine, pahavara laadimine jne.

KMSPico Office 2016

KMSPico Office 2016 on versioon, millega pakutakse võimalust ületada Microsofti piirangud. Tööriist lubab pakkuda ehtsa litsentsi ning premium-funktsioonid täiesti tasuta. Protsessid ei peatu taustal aga mitte kunagi, seega on väga võimalik, et süsteem jookseb kokku ja tõrkub. Sa ei tohi kasutada ühtegi ebaseaduslikku programmilitsentsi, mida see programm pakub. Programmi mahalaadimine on ainus võimalus, kuidas saada tagasi turvalisus.

Sa ei saa kunagi teada, millised lisafunktsioonid on programmil, mille sa endale paigaldad. Kui sa tahad Windowsi või Microsoft Office’i täielikku, turvalist ja seaduspärast versiooni, peaksid ostma ametliku litsentsivõtme. Hoia ka viirusetõrje ja nuhkvaratõrje alati uuendatud, et vältida turvaauke ja jääda internetis turvaliseks.

Kui sa oled selle ebaseadusliku programmi laadinud, soovitame kontrollida arvutit pahavaratõrjega. Täielik süsteemiskäneering aitab sul näha, kas arvutisse on pugenud veel mingeid pahavaralisi programme.

KMSPico pahavara

Ebaseaduslikud programmid võivad arvutisse sattuda sinu teadmata

See häkkimistööriist võis arvutisse sattuda kahel viisil – sa võisid selle ise alla laadida mõnelt kahtlaselt veebilehelt või selle loojad võisid seda levitada mõne kolmanda poole rakendusega, et sattuda süsteemi sinu loata.

Probleem seisneb selles, et selliste kahjulike või potentsiaalselt soovimatute programmide loojad kipuvad kasutama tarkvarapakkide tehnikat, mis aitab neil levitada oma kahtlast toodet üheskoos tasuta programmidega. See tähendab, et süütuna näiva programmi installeerimispakis võib olla veel mingi teine programm, mis saab arvutisse laaditud samaaegselt peamise programmiga.

Pea meeles, et see programm tegutseb taustal väga vaikselt, seega tuleb olla tasuta programmide laadimisel väga tähelepanelik. Vastasel korral ei pruugi sa isegi märgata, kuidas see ebausaldusväärne programm sattus süsteemi ning alustas oma ohtlikku tegevust.

NoVirus.uk tiimi sõnul saad sa vältida KMSpico ja teiste sarnaste rakenduste laadimist, järgides neid samme:

 1. Ära peata oma viirusetõrjet mitte kunagi;
 2. Laadi programme üksnes ametlikelt lehtedelt või volitatud levitajatelt;
 3. Kasuta installeerimisviisardis Advanced/Custom sätteid ja otsi lisakomponente;
 4. Hoia operatsioonisüsteem ja turvaprogrammid pidevalt uuendatud.

Laadi KMSPico maha ja vabane operatsioonisüsteemi probleemidest

Terminit KMSPico viirus kasutatakse selle ebaseadusliku tarkvara soovimatute tagajärgede kirjeldamiseks. Selle tööriista poolt lõhutud operatsioonisüsteem võib tekitada probleeme ning takistada turvalist brausimist. Seetõttu on oluline eemaldada see programm süsteemist või üldse vältida selle hankimist.

Kõige lihtsam viis KMSpico eemaldamiseks ja operatsioonisüsteemi probleemide lahendamiseks on teha professionaalse pahavaratõrjega kogu süsteemile skäneering. Pärast skäneeringut veendu, et programm eemaldatakse süsteemist üheskoos teiste potentsiaalselt ohtlike komponentidega.

Pärast KMSpico eemaldamist soovitame kontrollida süsteemi ja veenduda, et järgnevad käivitusfailid on täielikult eemaldatud:

 • Secoh-qad.exe
 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Juhul, kui KMSpico ebaõnnestub, järgi allpool olevaid juhiseid ning saa teada, kuidas oma arvuti ette valmistada pahavara eemaldamiseks. Ole palun ettevaatlik ja ära eemalda kogemata olulisi süsteemifaile. Muidu võid tekitada arvutile veelgi rohkem probleeme või tekitada isegi jäädavat kahju.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

KMSPico viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage KMSPico süsteemidest Windows

Selleks, et vabaneda KMSpico probleemist Windows süsteemis, pead sa vabanema ka järgnevatest komponentidest, mis võivad olla seotud selle häkkimistööriistaga:

 • KMSpico_setup.exe
 • [email protected]
 • www.ratondownloads.com.br AT2016.rar
 • Activator.rar
 • KMSpico_10.2.0.san.rar
 • Re-Loader RATON.exe

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs).
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program.
 3. Desinstalleeri KMSPico ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi KMSPico või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks.

Lõpetuseks, peaksite alati mõtlema Teie väljapressimiseks kasutatava krüpteeritud tarkvara vastasele kaitsele. Selleks, et kaitsta oma arvutit KMSPico ja teiste väljapressimiseks kasutatavate tarkvaralahenduste eest, kasutage tuntud nuhkvara-vastast programmi, nagu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes