Kuidas Malwarebytes maha laadida

Ugnius Kiguolis poolt - www -
12

Malwarebytes klienditugi

Malwarebytes on turvaprogramm, mis kasutab mitmeid erinevat tüüpi tuvastusmeetodeid, et pakkuda kodukasutajale kaitset pahavararünnakute eest. Hetkel ühildub programm Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, MacOS 10.10 või kõrgemaga ning Android 4.4+, iOS 11 ja uuemate versioonidega. Malwarebytes'iga saab kaitsta sisuliselt iga seadet mitmesuguste küberohtude eest.

Kui tunned huvi, siis siin on Malwarebytes'i kiire ülevaade – see turvaprogramm kaitseb sinu faile lunavarade eest, tuvastab uusi küberohte, väldib seda, et programme kasutatakse sinu vastu ning aitab sind kaitsta ka erinevate õngitsusrünnakute eest.

Teenuse ametlikult kodulehelt saab alla laadida tasuta Malwarebytes'i versiooni. Tasuta prooviperioodiga saab nautida kõiki funktsioone 14 päeva – sealhulgas on reaalajas kaitse pahavarade ja pahavaraliste veebilehtede eest. Pärast prooviperioodi lõppemist ei saa enam kasutada reaalajas kaitset. Siiski aga puhastab viirusetõrje seadet olemasolevate nakkuste eest, näiteks pakkudes kaitset potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) eest.

Mõne kasutaja jaoks on aga reaalajas kaitse hädavajalik ning sestap võidakse Malwarebytes maha laadida pärast prooviperioodi lõppemist. Premium-versioon maksab ühe seadme kohta aastas $39.99. Mitmel seadmel kasutamiseks saab Malwarebytes'i hankida kuni viiele seadmele $79.99 eest aastas. Kui tahad hankida eriti kõrge kaitse ning lisada juurde ka privaatsuskaitse, on võimalik valida Premium + Privacy-pakett, mis maksab $84.99/aastas ning see sisaldab tasuta VPN-i ja muid kasulikke funktsioone.

Lisainfo jaoks võid lugeda sisukat Malwarebytes'i arvustust. Kui sa pole enam viirusetõrjega rahul, võid õppida Malwarebytes'i eemaldama allolevate juhiste abil. Me aga ei soovita jätta oma seadet kaitseta. Pärast Malwarebytes'i eemaldamist hangi kohe mõni teine turvaprogramm.

Malwarebytes'i tagastuspoliitika

Kui oled ostnud Malwarebytes'i Premium-versiooni, võid küsida raha tagasi, kui sa pole tootega rahul. Päring tuleb teha 30 päeva jooksul pärast tellimuse tegemist. Selle jaoks pead ühendust võtma Malwarebytes'i või 2CheckOut makseplatvormiga.

Raha võib tagasi saada kõigi Malwarebytes'i kodukasutaja toodete eest, sealhulgas Windowsi, MacOS, Android ja iOS viirusetõrje eest.

 

Malwarebytes'i eemaldamise juhend

Kuna Malwarebytes'il on tooteid erinevate operatsioonisüsteemide jaoks, on meie IT-professionaalid pannud kokku detailsed juhised selle kohta, kuidas Malwarebytes eemaldada nii Windows kui ka Mac-seadmest. Alljärgnevalt leiad samm-sammulised juhised.

Malwarebytes'i eemaldamine Windowsist:

 1. Ava Start Menu ja trüki Malwarebytes;
 2. Tee rakendusel paremklõps ja vali Uninstall;
 3. Seejärel avaneb kontrollpaneeli aken;
 4. Leia Malwarebytes loendist üles, tee paremlõps ja vali Uninstall/Change;Malwarebytes Control Panel
 5. Klõpsa Yes “User Account Control (UAC)” hüpikaknas;
  Malwarebytes bypass UAC
 6. Kui mahalaadimisviisard avaneb, klõpsa Malwarebytes'i eemaldamiseks Yes;
 7. Oota, kuni protsess on valmis ning klõpsa OK.Finish Malwarebytes uninstall

Malwarebytes'i eemaldamine Macist:

 1. Ava Malwarebytes ja mine Help jaotisesse;
 2. Vali Uninstall Malwarebytes Anti-Malware;
 3. Kiida protsess heaks, klõpsates OK;
 4. Lase arvutil taaskäivituda;
 5. Klõpsa Agree, et paigaldada abitööriist;
 6. Sisesta administraatori kasutajanimi ja parool ning järgi mahalaadimisviisardi juhiseid.
Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Malwarebytes Anti Malware Rahulolu
garantii
Lae alla
Malwarebytes Anti Malware Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Malwarebytes abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Malwarebytes sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Malwarebytes põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.

Hinnangud teistes keeltes