Malwarebytes Anti Malware allalaadimine

Võta oma privaatsust ja turvalisust tõsiselt

Checkmark certified AV-TEST OPSWAT CNET

Aitäh, et otsustasid Plumbytes’i alla laadida! Tegemist on võimeka rakendusega, mis aitab su arvuti jõudlust mitmel viisil parandada – Plumbytes parandab Windowsi tõrkeid, eemaldab arvutiviiruseid ja parandab arvuti stabiilset jõudlust. Programmi eripära seisneb tuhandetes olulistes kirjetes, mida kasutatakse operatsioonisüsteemi parandamiseks ja kõikide võimalike viiruste – sealhulgas pahavara, reklaamvara, trooja hobud, ussid, nuhkvara ja juurvara – eemaldamiseks. 

OLULINE! 

Vahel ei ole võimalik kõiki viiruseid üksnes ühe turvatarkvaraga eemaldada. Erinevad viirusetõrjed kasutavad erinevaid andmebaase, seega on võimalik, et sa pead end varustama mitme erineva programmiga, enne, kui leiad täiesti sobiva. Kui sa oled Plumbytes’i alla laadinud, võiksid proovida ka Reimage tasuta skännerit, mis võimaldab sul oma arvutisüsteemi kontrollida täiesti tasuta. Juhul, kui see nuhkvaratõrje annab teada, et su arvutis on pahavaralisi faile, võiksid sa proovida ka tasulist versiooni. Reimage on laialdaselt tunnustatud nuhkvaratõrje, mis on suutnud edukalt eemaldada mitmeid kangekaelseid brauserikaaperdajaid, reklaamvara, väljapressimisvara ja muid küberohte. Sul on veel küsimusi? Anna meile teada – võid meiega ühendust võtta meie kontaktilehe kaudu. 

MIDA SA PEAKSID VEELSILMAS PIDAMA

Plumbytes tasuta versioon saab sul aidata kontrollida, kas arvutis on viiruseid või tõrkeid ning sellist pahavara saab eemaldada peale seda, kui ostad programmi tasulise versiooni. Kui sa ei ole oma valikuga rahul, võid Plumbytes’i alati maha laadida ning proovida alternatiivset programmi nagu Reimage.

Kui sa ei ole veel kindel, kas sa peaksid ostma nuhkvaratõrje või mitte, siis hoiatame sind, et hetkel on tituleeritud 2017. aasta ransomware-pahavara aastaks – tegemist on pahavaraga, mis suudab kõik su failid lukustada. Blokeeritud failide taastamise jaoks küsitakse kasutajatelt lunaraha (seetõttu kutsutakse neid programme ka väljapressimistarkvaraks), mille summa võib ulatuda 300 dollarist (kui oled koduarvuti kasutaja) kuni 10 000 dollarini või enamani (kui sa oled ettevõtte omanik). Arvuti kaitsmine on tunduvalt soodsam ning parem karta, kui kahetseda – kui su arvutisse peaks sattuma pahavara, pead sa maksma IT-eksperdile failide taastamiseks, ent olenevalt pahavara võimsusest ei ole garantiid, et sa saad oma failid tagasi. 

AITÄH!