Reimage'i allalaadimine

Võta oma privaatsust ja turvalisust tõsiselt

Samm 1

 Avage installeerija

Avage installeerija

Leidke üles installeerija fail ja klikake sellel kaks korda.

Samm 2

 Klikake 'Yes' või 'Run'

Klikake 'Yes' või 'Run'

Autoriseerige installeerija kasutades turvadialoogi.

Samm 3

 Järgige installerija juhiseid

Järgige installerija juhiseid

Lugege juhiseid selleks, et oma tarkvara tööle panna.

Norton Secured PC WORLD Norton SECURED McAfee SECURE

Täname Teid selle eest, et olete alla laadinud Reimage'i arvutiparandusriista! Tegemist on võimsa rakendusega, mis on loodud selleks, et parendada arvuti funktsionaalsust mitmel eri moel. Reimage parandab Windowsi vigu, eemaldab arvutist viirused ja parandab arvuti stabiilsust. Selle unikaalne parandustehnoloogia toetub 25 000 000 äärmiselt olulisele komponendile, mida kasutatakse Windowsi operatsioonisüsteemi parandamiseks, asendades kahjustunud või kaduma läinud failid uutega. Avira AntiVir mootori tõttu eemaldab Reimage kõik võimalikud viirused, sealhulgas, pahavara, reklaamvara, troojalased, ussid, nuhkvara ja juurkomplektid. Täielik Reimage'i arvustus on leitav siin.

TÄHTIS!

Vahel pole võimalik iga viirust eemaldada ainult viirusetõrje vahendiga. Erinevatel viirusetõrje programmidel on erinevad viirussignatuuride andmebaasid, seega on alati olemas võimalus, et tuleb proovida mitmeid eri skannereid selleks, et leida endale kõige sobilikum. Reimage'i proovimise järel tasuks Teil oma arvuti üle kontrollida ka SpyHunter tasuta skanneriga. Me soovitame Teil osta selle programmi litsentseeritud versioon, kui see programm tuvastab Teie arvutis mõne pahatahtliku faili. Reimage on laialdaselt tunnustatud viirusetõrje programm, mis on saanud häid hindeid pärast selliste viiruste nagu brauseri kaaperdajad, reklaamvara, väljapressimiseks kasutatav tarkvara ja muu sellise eemaldamist. On Teil ikka veel küsimusi? Andke meile nende kohta teada, kasutades lehte Küsige meilt.

MIDA MUUD PEAKSITE MEELES PIDAMA

Reimage'i tasuta versioon võimaldab Teie arvutist leida vigu ja viiruseid. Pahavara on arvutist võimalik eemaldada alles selle programmi litsentseeritud versiooni ostmise järele. Kui Te pole oma valikuga rahul, siis on võimalik Reimage arvutist eemaldada. Alternatiivsed programmid, mida Te võite viiruste eemaldamiseks kasutada, on Malwarebytes ja SpyHunter 5.

Juhul, kui Te ikka veel kahtlema, kas peaksite omale viirusetõrje muretsema või mitte, siis pidage meeles, et 2016.aastat kutsutakse ka ransomware'i aastaks, tegemist on pahavara, mis õn võimeline Teie andmeid pärast arvutisse tungimist krüpteerima. Selleks, et taastada blokeeritud failid, peavad kasutajad maksma lunaraha, mis varieerub 300 dollarist (kui olete arvuti kasutaja) 10 000 ja enama dollarini (kui olete äri omanik). On alati odavam lasta ennast kaitsta, kui jätta arvuti  kaitseta ja seejärel maksta arvutitehnikutele selle eest, et üritada krüpteeritud faile taastada, ilma mingi garantiita, et see üldse võimalik on.

TÄNAME TEID!