Reimage hinnang

123

Reimage on legitiimne arvuti parandamise tarkvara, mis on Softpedia poolt sertifitseeritud. See on võimeline töötama nii Windowsi, Mac OS X kui Androidi operatsioonisüsteemides. Reimage tugevaim külg on Windows Repair.

See programm on endast juba jälje maha jätnud, olles unikaalne arvutihooldusteenus, mis on suuteline tuvastama peaaegu iga probleemi, mis süsteemis esineb. Omadus, mis eristab Reimage Repairi võimekust teistest programmidest, on see, et Reimage Repair on suuteline süsteemi parandama, laadides alla failid, mis on süsteemist puudu, kustutatud või kahjustada saanud. Selleks kasutab Reimage enda andmebaasi.

Selle omaduse tõttu ei pea Te kahjustunud tarkvara uuesti paigaldama. Loomulikult ei tasu unustada turvalisust. Kuigi seda programmi peetakse arvutihooldusteenuseks, siis saate Te Reimage Repairiga eemaldada ka viiruseid, sest sellessse tarkvarasse on sisse ehitatud Avira AntiVir mootor.

Pidades meeles, et Avira on auhindu võitnud toode, millel on sadu erinevaid auhindu, ei ole kahtlustki, et Reimage on lahendus, mida tuleks pahavara vastu võitlemisel kasutamiseks kaaluda. Kui WIndows ei ole Teie kasutatav operatsioonisüsteem, siis võite Te valida endale Reimage for Mac'i või Reimage Mobile Cleaneri. Muidugi on programmi arendaja arendanud oma tööriista välja igale erinevale operatsioonisüsteemile.

Reimage'i allalaadimine

Reimage on võimalik alla laadida siit. See programm sobib kasutamiseks operatsioonisüsteemidega Windows XP/Vista/7/8/10. Kui see programm hakkab arvutit skanneerima, siis läbib see kolm etappi: riistvara, turvalisus ja stabiilsus.

Kui programm lõpetab riistvara kontrollimise, siis tuvastab see mälu mahu, kõvaketta kiiruse, protsessori parameetrid ja muu säärase informatsiooni. Windowsi vead, operatsioonisüsteemi probleemid, ekraani sinine surm (BSoD), kahjustunud DLL-id, arvuti kokkujooksmised ja viiruste tekitatud kahju võivad samuti ilmneda ja saada parandatud Reimage Automated PC Repairi poolt.

Teiseks algatab programm turvalisuse kontrolli. Selles etapis tuvastab Reimage Repair iga tüüpi viiruseid, sealhulgas reklaamvara, troojalasi, nuhkvara, usse, juurkomplekte ja muu sarnast pahavara. Avira AntiVir mootori tõttu on see võimeline leidma ja eemaldama iga pahavaralise ohu, nuhkvara ja muu sarnase viiruse. Viimaks jälgib see süsteemi stabiilsust ja tuvastab programmid, mis jooksevad enim kokku.

Iga sellise mure lahendamiseks peab kasutaja omama Reimage License Key'd, mida on võimalik osta 69,95 euro eest. Kui Te pole teenusega rahul, siis on Teil 60 päeva aega, et oma raha tagasi saada. Kui Te pole võimelised oma arvutit Reimage'i abil ära parandama, siis saate Te kasutada tasuta pakutavat tuge, mis on saadaval igas riigis ja ajatsoonis üle kogu maailma. Pange tähele, et see programm ei paku reaalajas kaitset.

Te võite Reimage'i abil eemaldada oma süsteemist pahavara, kuid Te ei saa oma süsteemi selle eest kaitsta, seega Te ei peaks kasutama seda tarkvara kui midagi mis Teie süsteemi kaitseb. Selleks, et hoida oma süsteemi kaitstuna, soovitame Teil kasutada seda kui lisalahendust, mis täiendab mõnda programmi, mis on mõeldud kasutamiseks pahavara või viiruste vastu.

Reimage Express'i arvustus

Reimage Express on Reimage'i pakutav tasuta vahend. See on mõeldud selleks, et aidata inimesi põhiliste Windowsi operatsioonisüsteemi probleemidega, mida on võimalik tuvastada kiire skanneerimise tulemusel. Pärast seda, kui see programm on skanneerinud kogu süsteemi, siis diagnoosib see peamised süsteemis esinevad mured ja näitab neid Teile Reimage'i raportis.

See parandab probleemid kasutades patenteeritud tehnoloogiat. Ometi ei paku Reimage Express täielikku parandusteenust. Selleks, et saada võimalus eemaldada pahavara, parandada viiruste tekitatud kahju, asendada puudolevad failid uusimatega, peate Te hankima Reimage Activation Key. See programm on ühilduv Windows XP/7/8/10 operatsioonisüsteemidega.

Lugege täielikku Reimage Express arvustust. 

Reimage Plus arvustus

Reimageplus on Reimage Repair'i ametlik leht. See on täiesti legitiimne veebileht, mis pakub Reimage'i tasuta, Reiamge PC Repair'i ja muud sarnast tarkvara. Vahel võite Te veebilehel märgata reklaame. Sellisel juhul peaksite Te oma arvutit kontrollima Reimage'i või muu sarnase nuhkvara ja viiruste vastase programmiga.

Reklaame võivad põhjustada reklaamvara tüüpi programmid (brauseri laiendid, lisad, pluginad ja tööriistaribad), mida levitatakse koos vabavara ja jaosvaraga. Te peate veenduma, et Teie süsteem on vaba kahtlastest brauseri laienditest, mis üritavad raha teenida kolmandate osapoolte poolt pakutavate reklaamidega, enamikel juhtudel piisab probleemi lahendamisest oma brauseri sätete lähtestamisest.

Saage rohkem teada Reimage'i võimekusest eemaldada reklaame.

Reimage for Mac'i arvustus

Kui Te soovite leida tarkvara, mis suudaks parandada probleeme ja oleks ühilduv Mac OS X'iga, siis peaksite Te kaaluma Reimage for Maci'i alla laadimist. Te võite selle paigaldada selle lingi kaudu. See programm on loodud selleks, et parandada süsteemi jõudlust eemaldades soovimatud ja pahatahtlikud rakendused, mis on arvutisse kogemata paigaldarud. See on suurepärane lahendus, kui soovite eemaldada programme, mida Te tegelikult arvutis näha ei soovi.

Reimage for Mac pakub ka võimekust puhastada oma sirvimisandmed, parandada süsteemis esinevad vead ja aidata kasutajatel lahti saada puhverdatud ruumist. Seda saab kasutada riistvara ja mäluruumi igapäevaseks ülevaatuseks, sest selle poolne jälgimine tagab kiire ja sujuva süsteemi toimimise.

Siiski peaksite teadma, et Reimage'i omamine oma iPadis või arvutis ei tähenda tingimata turvalist teenust, sest tegemist ei ole viirusetõrje programmiga. Selleks, et kaitsta oma Mac OS X'i, peaksite mõtlema sellele, et hankida ka viirusetõrje programm.

Reimage for Android'i arvustus

Reimage for Android on tõenäoliselt kõige oodatum tööriist, mis praegu turul on. Inimesed, kes seda operatsioonisüsteemi kasutavad, on kulutanud kuid selleks, et leida rakendus, mis on võimeline aitama nende Androidi seadmeid. Loomulikult ei ole võimalik teada, millised rakendused on head ja milliseid tuleks vältuda, seega on võimalik, et seadmesse tekib tõeline kaos.

Paistab, et Reimage for Androidi turule saabumisega on võimalik sellist kaost vältida. Kui programm on paigaldatud, siis skanneerib see kiiresti seadet ja tuvastab probleemid. See on mõeldud selleks, et leida asjad, mis tarbivad telefonides ja tahvelaarvutites liiga palju ruumi, nagu pahatahtlikud rakendused, helistamise/sõnumite ajalugu, puhvedatud mälu jne. See rakendus on tasuta ning seega on oma seade võimalik korda teha ilma Reimage'ile teenustasu maksmata.

Kas Reimage on usaldusväärne?

On palju veebilehti, mis nimetavad Reimage'i ,,viiruseks'', ,,reklaamvaraks'' ja nii edasi. Tegelikkuses need, kes väidavad, et tegemist on pahavaraga, eksivad, sest seda rakendust ei ole võimalik tuvastada ühegi viiruse või nuhkvara vastase programmi poolt. See on viiruste vaba programm, mis on loodud selleks, et parandada arvutites esinevaid vigu ja tagada selle funktsionaalsus, taastades vigased failid.

Pärast Avira AntiVir'iga koostöö alustamist on Reiamge Repair Tool võimeline tuvastama ka arvutis esineva pahavara ja seda süsteemist eemaldama. Kui Teil on kahtlusi enda käes oleva versiooni usaldusväärsuses, siis on võimalik,et Teie arvutis on Reiamge Repair'i kräkitud versioon. Pange tähele, et selliste versioonide kasutamine on illegaalne. Lisaks võimude poolsele karistusele võite Te nakatuda pahavaraga.

Lugege veel Reimage'i usaldusväärsuse kohta.

Reimage'i KKK

Küsimus: Minu vana viirusetõrje programm on hiljuti aegunud ja seega otsin ma uut programmi mõnede lisavõimalustega. Pärast mõningast otsimist leidsin Reimage Repair'i, seega tahtsin teada, kas see tarkvara on piisav mu arvuti kaitsmiseks? Ma lugesin vasturääkivaid arvustusi selle rakenduse kohta ja ei suuda otsustada, mida usaldada.

Vastus: Peaaegu iga toote kohta on veebis olemas mitmeid erinevaid arvamusi, siiski ei tähenda see seda, et iga arvamust tuleks usaldada. Tegelikkuses on pärast hiljutist Avira AntiVir'iga kollabureerumist Reimage suutnud täiendada oma viiruste tuvastamise ja eemaldamise võimekusi ja seda saab nüüd täielikult kasutada kui usaldusväärset kaitsjat viiruste vastu.

Küsimus: Mul on plaanis soetada Reimage, kuid ma olen tähele pannud, et sellel tarkvral on mitu erinevat versiooni. Mis on Reimage Expressi ja Reimage Repair'i erinevus? Ma ei vaja võimast viirusetõrje programmi, sest ma pole sage arvuti kasutaja, kuid siiski sooviksin end internetis turvaliselt tunda. Ma vajan nõu selles osas, et millise neist programmidest peaksin valima. 

Vastus: Kui Te pole regulaarne arvuti kasutaja ja teete arvutis ainult vähest, siis peaks Reimage Express Teie vajadused täielikult rahuldama. See skanneerib Teie süsteemi ja teavitab Teid lihtsatest vigadest, mis Teie süsteemis esinevad. Siiski, kui Te kasutate e-posti, surfate internetis selleks, et leida informatsiooni ja laete alla tasuta tarkvara, siis võite Te vajada arenenumat katiset.

Reimage Repair on premium versioon, mis annab Teile palju rohkem võimalusi. Reimage Repair on suuteline parandama arvutile tekitatud kahju, mida viirused põhjustavad, see suudab asendada kahjustunud failid uutega ja lisaks kõigele sellele on Teil võimalik 24/7 võtta ühendust Reimage'i kasutajatoega nii telefonitsi kui e-kirja teel. Kui Teie jaoks on turvalisus internetis väga oluline, siis peaksite Te kõhklemata valima Reimage'i premium versiooni.

Küsimus: Kas Reimage'i on turvaline kasutada? Mis on selle rakenduse privaatsuspoliitika? Kas mu isiklik info ja failid on kaitstud?

Vastus: Reimage'i on kindlasti turvaline kasutada. Ainus inforamtsioon, mida Teie arvuti kohta kogutakse on tehniline info, mida on tarvis viiruste poolt tekitatud kahju parandamiseks. Te võite kindel olla selles, et Teie isiklik info, mida on tarvis toote ostmiseks, ei kuulu jagamisele või kolmandatele osapooltele müümiseks. Samuti ei tee me koopiaid Teie arvutis olevatest failidest ega hoiusta neid oma serverites. Te võite programmi turvaliselt alla laadida ja olla kindel selles, et Teie failid on kaitstud.

Küsimus: Kas Reimage on tasuta?

Vastus: Reimage Repair ei ole tasuta viiruste vastane programm. Kuid ometi pakub see põhilisi omadusi, mida on tarvis viiruste tuvastamiseks ja nende eemaldamiseks arvutist. Kui Te soovite tasuta tööriista, siis võite Te alla laadida Reimage Expressi, mis skanneerib Teie süsteemi ja informeerib Teid selle staatuse kohta. See on suuteline parandama ka põhilisi vigu ja probleeme, mis operatsioonisüsteemis esineda võivad.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Hinnangud teistes keeltes