Kuidas Reimage eemaldada

Lucia Danes poolt - -
123

Reimage klienditugi

Reimage tarkvara on loodud selleks, et parandada Windowsi operatsioonisüsteeme ning selle käigus parandatakse kahjustunud või kadunud dünaamilised lingikogud (DLL), sinine surmaekraan (BSoD), registrivead ning mitmesugused muud Windowsi tõrked ja viirusekahjud. Reimage Repair teeb koostööd Avira AntiVir tarkvaraga, et pakkuda oma klientidele ka viirusetõrjet.

Kuigi Reimage on suurepärane tööriist süsteemi optimeerimiseks, ei paranda see kolmandate poolte rakendusi ega seotud faile. Teisisõnu, programm saab parandada ainult selliseid programme, mis on Windows OS-is vaikimisi. Kui sa arvasid erinevalt, on võimalik, et tahad Reimage'i maha laadida ning otsida alternatiivset lahendust.

Teine põhjus, miks inimesed võivad tahta Reimage'i eemaldada – rakendus skaneerib sinu riistvara, sealhulgas muutmälu (RAM), keskprotsessorit (CPU) ja kõvaketast (HD), et näidata, mida tuleks välja vahetada seadme jõudluse parandamiseks. Programm aga ei lahenda riistvaraga seotud probleeme.

Mõned kasutajad võivad soovida Reimage'it maha laadida ka seepärast, et programm ei tegutse peamise turvaprogrammina. Reimage Repair on täiendav programm mõne teise viirusetõrje juurde, kuna see suudab parandada viiruste poolt tekitatud kahju siis, kui viirus on eemaldatud juba. Selle sammu jaoks on vaja aga kasutada professionaalset pahavaratõrjet. Samas aga on väga vähe tarkvarasid, mis üldse saaksid parandada riistvaraprobleeme ning seejuures ei saa füüsilist kahju parandada ükski programm.

Kui avastasid, et Reimage ei paku sulle vajalikke teenuseid, saad Reimage Repair programmi väga hõlpsalt eemaldada. Meie IT-eksperdid on kokku pannud detailse samm-sammulise juhendi, mis õpetab, kuidas Reimage'it eemaldada. Leiad selle juhendi artikli lõpust. Kui tahad rohkem teada Reimage Repairi kohta, võid lugeda meie arvustust.

Reimage'i tagastuspoliitika

Reimage pakub 100% raha-tagasi garantiid 60 päeva jooksul pärast toote ostmist. Kui kasutaja ostis tarkvara seadmele, mis pole toetatud, on Reimage nõus kaaluma raha tagastamist ka vastavalt konkreetsele juhtumile.

Kui sa ostsid Reimage'i litsentsivõtme ja pole teenusega enam rahul, on vaja tarkvaraga tehtud muudatused/parandused tagasi võtta. Reimage'i mahalaadimisel tuleb teha õige valik järgnevate hulgast:

 • “Remove Reimage application” (Eemalda Reimage'i rakendus)
 • “Revert changes” (Võta muudatused tagasi)
 • “Revert and remove Reimage” (Võta muudatused tagasi ja eemalda Reimage)

Sa pead Reimage'i mahalaadimise käigus valima “Revert changes” ja seejärel kasutama klienditoe lehte, et küsida raha tagasi. Sa peaksid täitma teenuse kodulehel olevat ametlikku vormi arvelduse jaotises, et raha tagasi saada. Pea aga silmas, et sinu arvuti taastatakse samasse seisundisse, mis see oli enne Reimage'i paigaldamist.

Reimage'i eemaldamise juhend

Kuigi see Windowsi parandusprogramm on väga hea, ei pruugi see igale kasutajale sobida. Kui tahad Reimage'i eemaldada, kasuta allolevaid juhiseid. Juhised annavad samm-sammulise ülevaate, et saaksid Reimage'i edukalt seadmest eemaldada.

Reimage Repairi eemaldamiseks järgi neid samme:

 

 1. Vajuta Start nupul ja trüki otsingukasti Reimage Repair;
 2. Tee Reimage Repairil paremklõps ja vali Uninstall;
 3. Seejärel ava Control Panel ja vali Programs;
  Reimage removal - open Programs and Features
 4. Ava Programs and Features ja otsi sealt üles Reimage Repair;
  Remove Reimage Repair
 5. Tee paremklõps Reimage Repairil ja vali Uninstall/Change;
  Uninstall Reimage Repair
 6. Vajuta Yes avanevas hüpikaknas User Account Control (UAC);
  Reimage elimination
 7. Kui Reimage Repairi mahalaadimisviisard ilmub, vali Remove;
  Reimage Windows removal
 8. Oota, kuni protsess on valmis ja vajuta OK.
Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.

Hinnangud teistes keeltes