Laadige alla SpyHunter 5

Võta oma privaatsust ja turvalisust tõsiselt

Samm 1

 Avage installeerija

Avage installeerija

Leidke üles installeerija fail ja klikake sellel kaks korda.

Samm 2

 Klikake 'Yes' või 'Run'

Klikake 'Yes' või 'Run'

Autoriseerige installeerija kasutades turvadialoogi.

Samm 3

 Järgige installerija juhiseid

Järgige installerija juhiseid

Lugege juhiseid selleks, et oma tarkvara tööle panna.

Checkmark certified AV-TEST Opswat Truste

Palju õnne, olete teinud õige valiku. SpyHunter on üks efektiivsemaid pahavara vastaseid programme, mis praegu saada on. See toode tugineb unikaalsele viiruste tuvastamise tehnoloogiale, mis aitab sellel võidelda iga tüüpi viiruste, sealhulgas ohtlike troojalaste, reklaamvara, brauseri kaaperdajate, nuhkvara, väljapressimiseks kasutatava tarkvara ja teiste ohtude vastu. SpyHunter tagab Teie arvuti maksimaalse kaitstuse. Selle programmi kohta on võimalik rohkem teada saada SpyHunter'i arvustuse kaudu.

TÄHTIS!

Juhul, kui Te ei suuda programmi installeerida, siis tutvuge SpyHunter'i juhendiga. Kui Teie allalaadimine on blokeeritud, siis üritage arvuti taaskäivitada turvarežiimis, kus interneti kasutamine on lubatud. Seejärel laadige alla SpyHunter, nimetage ümber selle käivitusfail ja käivitage viirusetõje. Arvutis toimuvate pahatahtlike protsesside vastu on võimalik tegutseda ka manuaalse tegutsemise juhiste järgi. Juhul, kui Teil on ikka veel küsimusi, siis võtke meiega ühendust ,,Võtme meiega ühendust'' lehekülje kaudu või helistage numbrile +1 855 2453491.

MIDA TE TEADMA PEAKSITE

SpyHunter programmi tasuta versiooni on võimalik kasutada ainult selleks, et kontrollida kas arvutis on pahavara või mitte. Juhul, kui Teil on tarvis nakatunud faile eemaldada, siis on Teil tarvis osta SpyHunteri tasuline versioon. See versioon on võimeline pakkuma reaalajas kaitset, mida on tarvis selleks, et takistada pahavara süsteemi sattumist.

Te saate SpyHunter'i arvutist kustutada, kui Te nii soovite. Olles valinud teistsuguse viirusetõrje programmi, peaksite Te seda tingimata tegema.

Alternatiivsed programmid, mida on samuti võimalik kasutada arvuti skanneerimiseks ja pahavara eemaldamiseks, on STOPzilla ja Malwarebytes.

TÄNAME TEID!