Viirused esitleb ReviewedbyPro'd - uut veebilehte, mis võitleb pahavaraga

Küberturbe uudiste ja arvustuste infojuht

Tänavu Septembris avati uus veebileht, mis võitleb küberkuritegevuse vastu. Külasta veebilehte Reviewedbypro.com – koht, kus kirglikud turvaeksperdid jagavad oma mõtteid kõige võimsamate pahavaratõrjete kohta.

Kuna iga nädal avaldatakse miljoneid uusi viiruseid (kuni 1 miljon nädalas!), on usaldusväärne turvatööriist äärmiselt oluline. Selleta võid sa nakatuda juba esimesel brausimispäeval, võid rikkuda oma seadme ja su andmed võidakse varastada!

Küberohud varieeruvad oma funktsioonide poolest. Misiganes poleks ka viiruse eesmärk, sa saad selle tõttu haiget. Näiteks lunavara eesmärk on raha välja pressida, krüpteerides su failid ja nõudes krüpteerimisvõtme eest lunaraha.

Troojad võivad su süsteemi pugeda nähtavalt turvaliste failidena ja lasta häkkeritel võtta võimust su seadme üle. Isegi reklaamvarad võivad põhjustada palju kahju, spämmides su brauserit tüütute hüpikakende, tekstisiseste reklaamide ja bänneritega selle piirini, kus seadet on võimatu kasutada.

Korraliku turvatarkvara leidmine

ReviewedbyPro aitab sul püsida õigel rajal, kui valid turvarakendusi. Lehel avaldatud arvustused aitavad sul leida parimad turvaprogrammid, mis sobivad su vajadustele.

Lehel on ka sektsioone, mis on pühendatud tarkvara allalaadimisele, installeerimisele ja kasutamisele ning need sektsioonid sisaldavad samm-sammulisi kasutajajuhendeid. Parima otsuse tegemiseks leiad ka võrdlustabeleid, kus võrreldakse peamiseid funktsioone.

Kuna Reviewed by Pro usub sügavalt kasutajate privaatsusesse, avaldatakse ka mitmeid VPN (virtuaalne privaatvõrk) arvustusi. VPN võimaldab sul avalikus WiFi-s turvaliselt brausida ning vältida küberohte, kui üritad tööd teha näiteks kohvikus või restoranis.

Tänu VPN-ide arvustustele ja võrdlustabelitele saad sa võrrelda hindu, lisafunktsioone ja muud olulist informatsiooni.

Kui sa oled juba valinud tarkvara, saad jälgida ka ReviewedbyPro.com uudistesektsiooni, et olla kursis hiljutiste küberrünnakutega ning saad õppida, kuidas end nende eest kaitsta.

Veel pisut infot ReviewedbyPro kohta

Juhul, kui sul on küsimus turvalisuse, privaatsuse või mõne muu sarnase teema kohta, võid julgelt jagada oma muresid veebilehe ekspertidega. Lehe ülemises paremas nurgas on küsimuste saatmise funktsioon ning selle kaudu võid edastada oma küsimuse.

Sa saad lugeda ka varasemalt esitatud küsimusi ja saad jagada oma ideid kommentaarides. Pea meeles, et kommenteerimise jaoks pead sa lehel registreeruma kasutajaks. Ära oota rohkem ning külasta veebilehte, mis on loodud inimeste poolt, kes hoolivad su turvalisusest ja privaatsusest.

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Ugnius Kiguolison professionaalne pahavaraanalüütik, kes on ühtlasi Viirused.ee'i looja ja omanik. Hetkel täidab ta ka peatoimetaja rolli.

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Loe teistes keeltes
Failid
Tarkvara
Võrdle