Mis on SECOH-QAD.exe? Kas ma peaksin selle eemaldama?

SECOH-QAD.exe ei ole legitiimne Windows OS käivitusfail

SECOH-QAD.exe on käivitusfail, mis on seotud KMSpico viirusega. Seega võib märgata seda faili Task Manageris kohe, kui pahavara on rünnanud arvutit. Kui sa märkad sellist protsessi, peaksid sa teadma, et tegemist ei ole reaalse Windowsi failiga.

Seda faili saab installeerida kõikidesse Windows OS versioonidesse, sealhulgas Windows 10, 8, 7 ja XP. SECOH-QAD.exe asub tavaliselt C:\Windows kaustas. Käivitusfaili suurus võib aga varieeruda 4,608 baidist 4,096 baidini, sõltuvalt nakatunud Windowsi versioonist. Kõik suuremad viirusetõrjed märgivad selle faili ohtlikuks.

Failil ei ole nähtavat akent ja see töötab üksnes taustal. See võib aga jälgida programme või muuta nende käitumist. Tegelikult on fail seotud KMSPico pahavaraga, mis teeskleb end olevat reaalne Windowsi aktiveerija. Seega lubab see aktiveerida Windowsi või Office 2010 ilma litsentsita.

On selge, et sellised tegevused on ebaseaduslikud. Samuti võib see olla ohtlik sinu arvutile ja privaatsusele. Viirus võib installeerida pahavaralisi programme ja põhjustada muid probleeme, näiteks võib see muuta failid kasututeks või kustutada need. Sa ei tohiks kunagi kasutada selliseid tööriistu selleks, et säästa raha reaalse Windowsi versiooni ostmise pealt. 

SECOH-QAD.exe fail tuleks koheselt peatada ja eemaldada süsteemist. Me ei soovita aga seda teha käsitsi. On parem usaldada see ülesanne turvaprogrammi hoolde ja vabaneda sellest failist ning sellega seonduvast automaatsel teel. Nagu mainisime ülalpool on see fail seotud arvutiviirusega ning see tuleks korralikult eemaldada. 

SECOH-QAD.exe täielikuks eemaldamiseks soovitame kasutada FortectIntego programmi. See tööriist puhastab su PC pahavarast ja kaitseb sind selliste ohtude eest ka tulevikus.

Illegaalse Windowsi või MS Office'i versiooni hankimine võib tuua kaasa viiruserünnaku

Nagu sa juba tead, on SECOH-QAD.exe fail seotud KMSpico viirusega. Selle termini taga peitub potentsiaalselt ohtlik programm, mis lubab hankida Windowsi või Office 2010 ilma litsentsi ostmata. Me rõhutame veel kord, et selline tegevus EI OLE seaduslik. Seega ei tohiks sa seda kunagi teha. 

Lisaks võivad sellist programmi kasutada küberkurjategijad. Süsteemi võivad niimoodi sattuda mitmed pahavaralised komponendid nagu näiteks troojad, lunavara või vähem ohtlikud kübernakkused nagu potentsiaalselt soovimatud programmid (PUP-id).

Kui sa ei ole seda Windowsi aktiveerimistööriista laadinud, aga näed ikkagi Task Manageris SECOH-QAD.exe faili, ei tohiks sa seda niisama jätta. Sama failinime võib kasutada mõni teine pahavara. Seega uuri faili lähemalt ja eemalda see viirusetõrje abil.

SECOH-QAD.exe faili eemaldamine

Nagu mainisime, ei tasu SECOH-QAD.exe faili eemaldada käsitsi. Fail on seotud viirusega ning seega tuleb sellest failist vabanemiseks laadida maha Windowsi aktiveerija. Sa peaksid kontrollima ka oma arvuti turvalisust ja veenduma, et arvutisse pole laaditud muid pahavaralisi faile. 

Me soovitame SECOH-QAD.exe eemaldada pahavaratõrje abil nagu FortectIntego või SpyHunter 5Combo Cleaner. Vaata ka KMSpico viiruse eemaldamise juhiseid siit.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes