Reimage vs Plumbytes

Ugnius Kiguolis poolt - www -

Täna võrdleme me kahte pahavaratõrjet, mis on mõlemad kiirelt arvutikasutajate hulgas populaarseks muutunud. Esimene neist on Reimage ning teine Plumbytes Anti-Malware. Mõlemad neist programmidest on end tõestanud, olles võimsad pahavaratõrjed, ent kuigi neil on palju sarnaseid külgi, on neil ka mõned olulised erinevused, mida me soovime teile lähemalt tutvustada. Need erinevused muudavad mõlemad programmid unikaalseks ja erineval moel heaks.

Kõige uuemad versioonid: Plumbytes Anti-Malware 1.0.1.9; Reimage Repair 1.5.3.9.
Tasuta versioonid: Plumbytes Anti-Malware Free; Reimage Express.
Tasulised versioonid: Plumbytes Anti-Malware 2016; Reimage Repair 2016.

Installeerimine: Mõlemat programmi on väga lihtne alla laadida. Sa pead lihtsalt laadima alla installeerimisrakenduse, tegema sellel topeltklõpsu ja avama seeläbi installeerimisviisardi ning valima eelistatud keele. Programmi alla laadimine võtab aega kõigest paar hetke ning mõlemad neist teevad arvutile kohe täieliku skänneeringu peale laadimise lõpetamist.

Reimage and Plumbytes

Süsteemi nõuded: Antud momendil On Plumbytes versioonide hulgas toetatud Windows 10 (32 või 64 bit), Windows 8 (32 või 64 bit), Windows 7 (32 või 64 bit), Windows Vista (SP2-ga, ainult 32 bit) ja Windows XP (SP3-ga, ainult 32 bit). Programm vajab 60 MB vaba kettaruumi ning 512 MB RAM’i. Reimage sobib Windows 8 (32 või 64 bit), Windows 7 (32 või 64 bit), Windows Vista (32 või 64 bit), ja Windows XP (32 bit) operatsioonisüsteemidele. Lisaks sellele on vaja ühe- või kaheduumalist 1GHz 32 (x86) või 64bit (x64) protsessorit ja 512 MB süsteemimälu, lisaks nõuab programm 40 GB kõvakettaruumi, selle hulgas 15 GB vaba kettaruumi.

Skänneerimine: Siinkohal peame mainima, et Plumbytes’il ja Reimage’l on täiesti erinev algoritm süsteemi skänneerimiseks. Kuigi mõlemad programmid suudavad süsteemist leida nuhk- ja pahavara, on Reimage’l palju rohkem funktsioone; tegemist on omamoodi kaks-ühes lahendusega. Reimage toimib lisaks nagu süsteemi optimeerija ning suudab parandada Windows’i probleeme. Lisaks on sellel programmil üks äärmiselt kasulik funktsioon, mis aitab viiruste poolt tekitatud kahju heastada – programm suudab rikutud või kustutatud failid ümber vahetada korralike vastu, mis on pärit programmi pidevalt uuendatud andmebaasist. Reimage’i skänneerimisprotsess on kolmeetapiline selleks, et tuvastada kõik võimalikud riistvara, turva- ja stabiilsusprobleemid. Viiruste leidmiseks kasutab programm Avira Antivir funktsiooni. Kuna rakendus kontrollib palju rohkem süsteemifaile kui Plumbytes, võtab süsteemi skänneerimine ka palju rohkem aega. Plumbytes kontrollib üksnes seda, kas süsteemis on mingeid märgatavaid ohte, seega suudab see programm lõpetada skänneerimise tunduvalt kiiremini.

Pahavara eemaldamine: Mõlemad programmid suudavad leida pahavaralisi programme ja soovimatuid programme väga hõlpsalt ka oma tasuta versioonides, ent ohtude eemaldamiseks ja kõikide funktsioonide kasutamiseks peab kasutaja ostma tasulise täisversiooni nii Reimage kui Plumbytes korral. Reimage’i aastane litsents maksab 61,95 eurot, Plumbytes’i litsents maksab 34,99 eurot ning tellida on võimalik ka kuue kuu kaupa. Nagu te näete erineb hind üsna korralikult, ent samas erineb ka funktsionaalsus. On selge, et Reimage on tunduvalt edasiarenenum programm, millel on palju rohkem funktsioone kui Plumbytes’il. Kui kasutajale ei meeldi programmi funktsionaalsus, võib küsida raha tagastust 60 päeva jooksul alates ostukuupäevast, samas teised turvaprogrammid lubavad raha tagasi küsida ainult 30 päeva jooksul. Kui Plumbytes või Reimage ei suuda mingit teatud probleemi lahendada, võid sa alati ühendust võtta nende tugitiimiga ning paluda neil probleemiga tegeleda. On aga väga ebatõenäoline, et sul on vaja küsida lisaabi, sest mõlemad programmid suudavad leida ja eemaldada ransomware-viiruseid, Trooja hobusid, reklaamvara, brauserikaaperdajaid ja muid viiruseid ning isegi kõige uuemaid küberohte, kuna nende programmide andmebaase uuendatakse iga päev. Kui sa tahad olla kindel, et su turvaprogramm suudab kõiki arvutiohte üles leida, veendu, et sa oled laadinud ja installeerinud ka programmi kõige värskemad uuendused!

Kokkuvõte. Meie tiim leiab, et mõlemad programmid on väga tugevad ja võimekad, ent kui sa ei otsi arvuti optimeerimise tööriista ja hind on sinu jaoks turvatarkvara valikul oluline, peaksid sa pigem otsustama Plumbytes kasuks. Reimage on aga haruldane pahavaratõrje ja suurepärane optimeerimisprogramm, mis ei suuda mitte üksnes leida ja parandada arvuti jõudlusprobleeme, vaid eemaldab pahavara ning asendab rikutud Windowsi failid korralikega.

Sellest Reimage arvustusest leiad veel võrdluseid Reimage ja teiste pahavaratõrje programmide vahel.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.