Mis on MRI6219316107.js? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Mis on MRI6219316107.js fail ja mida see teeb?

Pannes oma arvutis tähele JS laiendusega faili, siis peaksite Te teadma, et peaasjalikult on tegemist JavaScripti failidega. Need failid sisaldavad JavaScripti koodi, mida kasutatakse kliendipoolsete veebilehe juhiste täitmiseks. JavaScript võib olla vastutav suure hulga erinevate funktsioonide nagu automaatselt muudetud kindlaformaadilised kuupäevad, brauseriaknas uute linkide avamine, pildi või teksti muutmine sellest hiirt üle libistades, ning palju muu eest. JavaScripti koode on võimalik kasutada ka interaktiivsete valikutega rippmenüü loomiseks. Sellest hoolimata kasutatakse selliseid faile tihti ka erinevate troojalaste, viiruste ja usside loojate poolt.

Selle faili, MRI6219316107.js, puhul arvatakse, et see on seotud ühe tänase päeva kõige kurikuulsama väljapressimiseks kasutatava tarkvaraga, mida tuntakse Locky viirusena. Küberturbeeksperdid on pannud tähele, et nakatunud Wordi dokumendid, kodeeritud makrotega, mida varem kasutati Locky levitamiseks, on asendunud JavaScripti failidega. On võimalik eeldada, et selline otsus tehti, sest JavaScripti kasutamine muudab Locky imbumise ohvrite arvutitesse palju lihtsamaks. Teine aspekt, mis võib julgustada selle pahatahtliku programmi arendajaid JavaScripti kasutama, on tõsiasi, et niiviisi võidakse viirusetõrje programmide pilgu alt eemale jääda. Nakatunud fail pakitakse kokku ja seda jagatakse ZIP-failina spämmina saadetud e-kirjade manuses. Kui ZIP-fail avatakse, siis kasutab viirus PLib-depack funktsiooni enda lahti pakkimiseks ja aktiveerib viiruse allalaadimise. Selle programmi juures on huvitav see, et programm jooksutab ka protsessi, mille ülesandeks on välja selgitada see, kas operatsioonisüsteemi keeleks on vene keel. Kui ilmneb, et nii tõesti on, siis programm eemaldab end iseseisvalt. Kui nii pole, siis hakatakse seadmel olevaid faile skanneerima ja krüpteerima. Seega, kui Te avastate, et mõne tundmatust ja kahtlasest allikast pärineva e-kirja manusesse on lisatud MRI6219316107.js fail, siis Te kohe kindlasti ei peaks seda faili lahti pakkima. Kui Te nii teete, siis viirus aktiveerub ja Teie failid küpteeritakse. Mainitud põhjustel peaksite Te MRI6219316107.js faili oma arvutist eemaldama nii kiiresti kui võimalik, kui olete selle leidnud.

Kuidas vältida seda, et see fail minu arvutisse pääseb?

Esimene asi, mida tuleks selleks teha, et see fail arvutisse ei pääseks, on viirusetõrje programmi nagu FortectIntego arvutisse paigaldamine. See kahandab kahtlaste failide alla laadimise võimalust ja kaitseb ka teiste internetis varitsevate ohtude eest. Kõige olulisem on siiski ise olla tähelepanelik ja viirust märgata. Tuleb meeles pidada seda, et see nakkav fail levib e-kirja manuste kaudu. Seega olge ettevaatlik uusi e-kirju avades ja manuseid alla laadides.

Kuidas on võimalik MRI6219316107.js faili arvutist eemaldada?

Hea uudis on see, et faili MRI6219316107.js on arvutist võimalik eemaldada. Siiski, kui Te olete faili juba avanud, siis on võimalik, et Te seisate silmitsi märksa keerulisema probleemiga. Locky viirus võib juba olla Teie failid krüpteerinud nii, et pole muud võimalust faile taastada, kui osta viiruse arendajatelt dekrüpteerimiseks kasutatav võti. Seega ei peaks selle faili kustutamine sellel hetkel olema enam Teie prioriteet ja Te peaksite hoopis sellele mõtlema, kuidas viirust eemaldada. Seda on võimalik teha usaldusväärse ja uusima viirusetõrje programmiga. Oluline on meeles pidada ka seda, et Locky on agressiivne viirus, mis võib takistada viirusetõrje programmi tööd. Kui ilmneb selline olukord, siis jälgige palun meie ekspertide ette valmistatud juhiseid, mis on leitavad Locky väljapressimiseks kasutatava tarkvara kirjelduses.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes