Mis on DNSLockington.exe? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Mida tuleks DNSLockington.exe faili kohta teada?

DNSLockington.exe fail on üks DNS Unlocker’i komponente. DNS Unlocker on kurikuulus arvuti parasiit, mis toetub reklaamidele, luues ja kuvades mittepeatatavaid reklaame iga kord kui arvutikasutaja internetti kasutab. Seega on DNSLockington.exe programm keeruline tarkvaraline lahendus, mis neid reklaame arendab. Esmapilgul võib tunduda, et DNS Unlocker’i reklaamid on kasulikud, pakkudes imelisi võimalusi raha säästa, võrrelda erinevaid hindu ja pakkudes muid võimalusi internetis mugavalt ostelda. Kahjuks luuakse neid reklaame kindlal viisil, mis sunnib arvutikasutajaid nendel reklaamidel klikates külastama ettemääratud veebiressursse. On ütlematagi selge, et kasutajaid häirivad järjepidevad ümbersuunamised, see on ka põhjus, miks hakatakse uurima seda, kust need reklaamid pärit on.

Te ei tohiks klikata reklaamidel, mis pärinevad DNSLockington.exe failist, sest need võivad Teid viia kõrge riskiga veebilehtedele, mis võivad olla täidetud küsitava või isegi kahjuliku sisuga. Pange tähele, et tavaliselt näevad sellised lehed usaldusväärsed välja, mis võib isegi julgustada seal leiduvat sisu alla laadima. Üldiselt tuleks püsida eemal reklaamidest, mille juures on kirjas: ,,Brought to you by…”, ,,Ads by…” või ,,Powered by…”, sest tõenäoliselt on need reklaamid loodud reklaamvara programmi kasutades. Nii nagu oleme juba enne maininud, siis viib sellistel reklaamidel klikkimine Teid kahtlaste veebiressurssideni, seele tulemusel võib Teie arvuti aga nakatuda veelgi enamate ohtlike parasiitidega.

Kuidas pääses DNSLockington.exe minu arvutisse?

Tavaliselt kaaperdab DNSLockington.exe arvuteid, kasutades ära inimeste lohakust. See protsess võib arvutisse pääseda koos teiste tasuta programmidega, mis ringlevad tavaliselt tarkvarapakettidena. Tähelepanematud arvuti kasutajad riskivad sellise protsessi arvutisse paiglaldamisega, kasutades vaikimisi seatud installeerimisrežiimi, ometi hoiatavad küberturbeeksperdid selliste režiimide kasutamise eest, sest tihti peidavad sellised seaded vaikimisi kokkuleppeid selleks, et laadida alla valikulist sisu koos peamise programmiga. Kasutajad peaksid eelistama isikupärastatud installeerimisseadeid, sest selline valik võimaldab üle vaadata selle, millised tarkvara komponendid alla laetakse ja ühtlasi valida need, mis tunduvad ebavajalikud ja need installeerimata jätta.

Kasutajad peaksid alati eemale hoidma kahtlastest e-kirjadest, mis on saadetud tundmatute inimeste poolt. On soovituslik selliseid e-kirju üldse mitte avada, need võivad sisaldada pahatahtlikke linke või pakkuda viiruslikke manuseid, mis võivad arvutit saastada reklaamvara või muude potentsiaalselt ohtlike programmidega.

Mida teha siis, kui DNSLockington.exe protsess juba arvutis töötab?

Nii nagu oleme maininud, siis DNSLockington.exe on keeruline programm ja Teil peavad olema teatud arvutialased teadmised selleks, et seda õigel moel eemaldada. Kui Te soovite asja ise teha ja DNSLockington.exe käsitsi eemaldada, siis vaadake seda postitust – oKuidas eemaldada DNS Unlocker viirust? (Eemaldamise juhend), et leida põhjalik DNS Unlockeri ja DNSLockinton.exe eemaldamise juhend. Siiski soovitame me tungivalt Teil kasutada võimast pahavara eemaldamise vahendit nagu FortectIntego selleks, et ohtlik fail automaatselt eemaldada.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes