Mis on _Locky_recover_instructions.txt? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Mis on _Locky_recover_instructions.txt fail ja miks see minu arvutis on?

_Locky_recover_instructions.txt fail on seotud ühe kõige kurikuulsama ja kiirelt leviva väljapressimiseks kasutatava tarkvaraga, Locky viirusega. See tekstifail ilmub arvutisse pärast seda, kui Locky on selle kaaperdanud ja failid algoritmidega RSA-2048 ja AES-128 krüpteerinud. Kui Te näete oma arvutis juba seda .txt faili, siis on võimalik, et Te ei saa oma arvutis avada ka enamikke audio-, video- ja dokumendifaile. Kui Locky viirus failid ära krüpteerib, siis lisatakse _Locky_recover_instructions.txt dokument iga kausta juurde, mis lukustatud faile sisaldab. Selles failis on informatsioon selle kohta, mis on Teie failidega juhtunud ja kuidas neid kätte saada võimalik on. See sõnum ilmub ka avakuva taustale, seega on kasutaja lunaraha nõudjate tingimustega kursis. Teised väljapressimiseks kasutatav viirused nagu PadCrypt või DMA-Locker kasutavad sarnaseid tehnikaid selleks, et oma kasutajat kaaperdamisest informeerida. Kuigi mõned väljapressimiseks kasutatavad programmid võivad pakkuda võimalust oma failid kätte saada poole aasta jooksul, kui dekrüpteerimisvõtme eest makstud ei ole, siis on küllaltki vähetõenäoline, et nii tõesti läheb, sest nende programmide loojad on petised, kelle peamine eesmärk on tulu teenimine. Seega, nähes _Locky_recover_instructions.txt faili oma arvutis, teadke, et olete silmitsi märksa tõsisema probleemiga kui seda on tavalise viiruse kustutamine.

Kuidas on võimalik vältida seda, et see programm minu arvutisse ilmuks?

Kuna fail ei rända ise ringi ja seda kannab endaga kaasas Locky väljapressimiseks kasutatav tarkvara, siis on oluline oma arvutit kaitsta selle eest, et see sellise pahatahtliku programmiga üldse nakatuks. Selleks tuleks oma süsteem varustada tunnustatud viirusetõrje programmiga nagu FortectIntego, mis tagab selle, et Teie surfamine veebis on turvaline. Te peaksite tähele panema ka seda, et see viirus levib manuste kaudu, seega olge uusi e-kirju avades ja nende sisu alla laadides ettevaatlik, eriti kui tegemist on tundmatust allikast pärineva e-kirjaga.

Kuidas on võimalik _Locky_recover_instructions.txt fail oma arvutist eemaldada?

Hea uudis on see, et _Locky_recover_instructions.txt fail on arvutist võimalik kustutada. Halb uudis on see, et Teie failid jäävad ikka krüpteerituks, sest Teie arvuti üle omab kontrolli Locky viirus. Seega peaksite oma tähelepanu suunama hoopis sellele, et tappa viirus, millele see fail kuulub. Seda on võimalik teha kasutades usaldusväärset viirusetõrje programmi. Siiski on tegemist väga agressiivse viirusega, mis võib viirusetõrje programmi tööd takistada. Seega tuleks sellisel juhul olla valmis järgima meie ekspertide poolt ette valmistatud instruktsioone selle kohta, kuidas Locky viirus on võimalik eemaldada.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes