SpyHunter'i juhend

Alice Woods poolt - -
123

SpyHunter Free versioon vs SpyHunter Registered versioon

SpyHunter on üks kõige efektiivsemaid ja paremaid nuhkvara eemaldamise programme, mis praegu saadaval on. Arvukad testid, mida erinevate arvutitega läbi viidud on, on näidanud, et sellel programmil on märkimisväärne võimekus tuvastada nuhkvara ja eemaldada seda nakatunud arvutisüsteemist. Tänu sisse ehitatud tööriistale, mida nimetatakse Spyware HelpDeskiks, saavad kasutajad parandada ka kõige halvemas olukorras olevaid arvutisüsteeme, seega pole ka mingi üllatus, et see programm on laialdaselt kasutusel nii IT-ekspertide kui tavaliste arvutikasutajate poolt. Rohkem informatsiooni SpyHunter Help Deski ja teiste kasulike omaduste kohta on leitav sellest arvustusest.

Sellest hoolimata, kui olete otsustanud paigaldada SpyHunter 4 (selle tarkvara uusima versiooni), siis peaksite tähele panema, et selle tasuta versiooni saab kasutada arvuti skanneerimiseks ja kontrollimiseks, kas arvutis on pahavara või mitte. See on kasulik selleks, et tarkvara toimivust katsetada ja selgitada välja selle tugevused ja nõrkused. Ometi, kui on tarvis arvutist eemaldada spetsiifilsi viiruseid, siis tuleks endale hankida SpyHunteri täisversioon, mis maksab 34,99 eurot. Olles kätte saanud SpyHunter 4 registreerimiskoodi, annab see Teile võimaluse kasutada selliseid funktsioone nagu tasuta tehniline tugi, isikupärastatud pahavara eemaldamine ja muidugi igapäevased viirusdefinitsioonide uuendused, mida on tarvis uusimate viiruste takistamiseks.

SpyHunteri allalaadimine

Nagu me oleme öelnud, siis on SpyHunet kommertstoode, kuid seda on võimalik tasuta järele proovida klikates sellel lingil. See programm on üpris väike ja seega ei tohiks allalaadimisprotsess võtta kauem kui mõne minuti. SpyHunter paigaldamine on väga lihtne. Tarvis on topeltklikata programmi käivitusfailil ja paigaldusprogramm läheb tööle:

Valige kasutatav keel, aktsepteerige litsentseerimiskokkulepe ja vajutage nuppu Next (Järgmine). Programm paigaldatakse automaatselt, installeerimise lõpetamiseks vajutage Finish (Lõpeta).

Skanneerige arvutit SpyHunteriga

Süsteemi täielikuks skanneerimiseks tuleb SpyHunter uuendada viimase saadaoleva versiooni. See samm on väga oluline, sest SpyHunter ei suuda tuvastada ega eemaldada uusimaid ohte ilma viimatiste uuendusteta. Selleks klikake avakuval oleval ikoonil või otsige üles SpyHunteri otsetee käivitusmenüüs ja klikake sellel. Te peaksite nägema programmi peaekraani. Kui olete paigaldanud SpyHunteri oma arvutisse, siis alustab see automaatselt tööd. Nüüd peaksite klikkama nupul Update (Uuenda) ja seda tehes laadite Te alla kõik vajalikud uuendused. Uuendage SpyHunterit enne iga süsteemi skanneerimist või vähemalt korra nädalas, et hoida oma arvutit kaitstuna!

Süsteemi skanneerimisega alustamiseks peaksite vajutama nuppu Start New Scan (Alusta uut skanneerimist), mida näidatakse pildil olevas punases kastis. See alustab täielikku süsteemi skanneerimist, mis kontrollib süsteemi põhjalikult ja tuvastab kõikvõimalikke ohte. SpyHunter kontrollib arvuti mälu, Windowsi registrit ja kõigil fikseeritud draividel asuvaid faile, töötavaid protsesse ja küpsiseid.

Süsteemi täielik skanneerimine võtab natuke aega, seega varuge kannatust. Kui skanneerimine kord lõppeb, siis näete Te kõiki pahatahtlikke objekte, mis Teie arvutis peidus on.

Aktiveerige SpyHunter ja eemaldage pahavara

Kui arvuti skanneerimine on lõppenud, siis näete Te kõiki tuvastatud viiruseid kastis nimega ,,Treats” (,,Ohud”). Teile näidatakse nii viiruste nimesid kui ka nende kirjeldusi ja muud sarnast informatsiooni. Selleks, et kõik need parasiidid ja nendega seotud objektid eemaldada, tuleb Teil aktiveerida SpyHunter. Kui Te olete juba maksnud selle tarkvara eest, siis klikake vahekaardil nimega Options (Valikud), mis asub SpyHunteri menüü vasakul poolel ja sisestage oma kasutajanimi, mis on tavaliselt kasutaja e-posti aadress ja oma salasõna. Nüüd klikake nupul Activate Now (Aktiveerige nüüd). Lõpetuseks, klikake nupul Fix Threats (Eemaldage ohud) ja pahavara ning potentsiaalselt mittesoovitav tarkvara kaob Teie arvutist.

Kui Te ei soovi eemaldada kõiki tuvastatud objekte, siis eemaldage linnuke nende programmide juurest, milliseid Te soovite arvutisse alles jätta. Olles klikanud nupul Fix Threats (Eemaldage ohud), peaksite Te nägema, et SpyHunter korrastab Teie arvutit:

Kui programm lõpetab pahatahtlike objektide eemaldamise, siis küsib programm luba arvuti taaskäivitamiseks ja see tähendab, et pahavara eemaldamine on lõpule viidud. Ongi kõik! Olete pahavara oma arvutist SpyHunteriga eemaldanud!

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
SpyHunter Rahulolu
garantii
Lae alla
SpyHunter Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui SpyHunter 5 abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
SpyHunter 5 sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. SpyHunter 5 põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
enam kui 40 000 000 allalaadimist!
enam kui 40 000 000 allalaadimist!

Hinnangud teistes keeltes