Intego mahalaadimine

Jake Doevan poolt - -

Intego klienditeenindus probleemi lahendamiseks

On võimalik, et soovid Intego Antivirus programmi maha laadida, kuna kogesid programmi või teenuse kasutamisel mõningaid probleeme, kuid on võimalik, et probleem saab lahendatud, kui võtad ühendust teenuse klienditoega. Sellel lehel on nähtavad kõik kontaktandmed, isegi kontori aadress, et saaksid tehnikutega ühendust võtta ja abi küsida.

Programmi loojate ametlikul lehel on nähtav ka jaotis levinud küsimustega ja samuti on selle lehe kaudu võimalik sisestada omaenda küsimus. Intego annab ülevaate ka programmi hiljutiste uuenduste kohta ja pakub isegi võimalust ise sinu eest programmi uuendada või tuletada meelde sinu seerianumbrit juhul, kui unustasid selle ära. Need on ühed levinud probleemid, seega saad kiirelt probleemile vastuse.

Kasutajad võivad väita, et seda programmi ei saa hõlpsalt maha laadida, kuna pärast mahalaadimist on programm ikka veel seadmes alles. On väga levinud, et programmist võivad mingid osad alles jääda, kui kõik seotud failid ei ole seadmest eemaldatud. Kuna tegemist on Mac OS seadmete programmiga, võib see küsimus olla eriti keeruline. Järgi allolevaid samme, et Intego tooted hõlpsalt maha laadida.

Alternatiivsed tooted

Kui sa pole programmi mingite funktsioonide või omadustega rahul, võid proovida seadme turvamiseks ka alternatiivseid tooteid. Sa peaksid alati leidma oma seadme operatsioonisüsteemi jaoks sobiva tarkvara, seega kui Intego ei paku sulle otsitud omadusi, võid proovida programme nagu ComboCleaner või Malwarebytes. 

Pea meeles, et korraga tuleks kasutada ainult ühte programmi, kuna viirusetõrjed kasutavad erinevaid andmebaase ning kui kasutad üheaegselt mitut programmi, võid näha võlts-positiivseid vastuseid või võid kogeda seadme jõudlusprobleeme.

Intego toodete korrektne eemaldamine

Esimese sammuna tuleb programm kinni panna. Selle jaoks vali ülemiselt menüüribalt “VirusBarrier” ja klõpsa nupul “Deauthorize”, et kõik tooted sulgeda. See töötab mistahes Intego programmi korral, seega ei ole vaja sammu korrata.

 

 

Leia arvutist üles Mac Premium Bundle fail, mille laadisid üheskoos tarkvaraga ning ava see. Kui aken avaneb, klõpsa nupul “Uninstall” ning protsessi käivitamiseks tee topeltklõps.

Launch bundle installer 

Nüüd pead valima, millist rakendust soovid eemaldada, kuna komplekt sisaldab erinevaid Intego tooteid. Vali toode ja klõpsa nupul “Uninstall”.

Choose what to uninstall 

Oota, kuni toode on täielikult eemaldatud. Pärast edukat eemaldamist pead seadme taaskäivitamata ning sa ei tohiks enam valitud toodet seadmest leida.

Successfull uninstaller 

Veendumaks, et kõik failid on eemaldatud, peaksid aga tegema käsitsi paar sammu. Kui sa juba kasutasid enne “Quit” protsessi, ava nüüd “Applications” ja vali Intego programmi kaust. Tiri see kaust prügikasti.

Seejärel ava “Finder” ja klõpsa valikul “select your Hard Drive”, seejärel vali “Library” kaust ning leia sealt kõik Intego ja VirusBarrier teenused ja failid. Otsi järgnevate nimedega alamkaustasid:

 

  • Library/Intego
  • Library/LaunchDaemons
  • Library/LaunchAgents
  • Library/Preferences/Intego
  • Library/Application Support/Intego 

Kasuta “Go-To” liidest ja vaata järgnevat:

  • ~/Library/Caches
  • ~/Library/Preferences

Library cleaning 

Kuna Intego komplektiga seonduvad failid ja rakendused said eemaldatud, peaksid seadme uuesti taaskäivitama ning enam ei tohiks sa eest leida ühtegi selle tootja teenust. Seejärel võid paigaldada alternatiivse toote, et kaitsta end ja oma arvutit.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.

Hinnangud teistes keeltes