Telli uudiskiri

Uuendatud

Soovid olla kursis hiljutiste viiruste ja küberturbe uudistega? Telli Viirused.ee uudiskiri!
Vajutades info esitamise nuppu, annad sa sellega märku mõistmisest, et viirused.ee töötleb ja salvestab su infot, mille sa selle vormi kaudu esitad, sealhulgas igasuguseid uuendusi, kooskõlas privaatsuspoliitika lehel märgituga.

 

Subscribe to 2-Spyware newsletter

2-spyware on usaldusväärne küberturbeteemade, pahavarade ja viiruste uudiste allikas, kust leiad ka viiruste eemaldamise juhised. Iga lugu on loodud kogenud IT-ekspertide poolt, kes arendavad oma teadmisi pidevalt edasi ja jagavad küberkuritegevusega seotud uudiseid nii professionaalsete kui ka algajate arvutikasutajatega.

Küberkurjategijad kasutavad ära inimeste sõltuvust internetist ning teadmatust selle kohta, millised on parimad turvameetmed. Tulemuseks on asjaolu, et küberkuritegevus on tänapäeval rohkem levinud kui tavapärane kuritegevus. Pole kahtlustki, et hiljutiste pahavara- ja turvauudistega kursis olemine on tänapäevases maailmas hädavajalik.

Erinevalt populaarsele uskumusele ei ole kahtlasele lingile klõpsamine ainus viis, kuidas häkkerid saavad ligipääsu su arvutile ja isiklikule informatsioonile.

Tänapäeval saavad kurikaelad su arvutile hõlpsasti ligipääsu, kui sa venitad tarkvara uuenduste tegemisega, ehkki arvuti tuletab neid pidevalt meelde. Su arvuti võib nakatuda ka siis, kui külastad oma lemmikut veebilehte. On mitmeid ootamatuid tehnikaid, mida kurjategijad kasutavad selleks, et su arvutis olevale informatsioonile ligi pääseda.

Paraku ei ole end väga lihtne kaitsta pahavara ja pettuste eest, sest küberkurjategijad kipuvad vahetama tehnikaid, millega arvutikasutajaid petetakse. Pole ühtegi kaitsemeetodit, mis annaks 100% turvalisuse, sest petturid leiavad kiiresti võimalusi, kuidas traditsioonilistest turvameetmetest kõrvale hiilida.

2-spyware tiim valib kõige olulisemad küberkurjategevuse teemad ja esitab need lugejatele arusaadavas keeles. Kui sa tahad olla kursis uusimate petuskeemidega, mida internetipetturid ja pahavaraloojad kasutavad, telli 2-Spyware uudiskiri ja saa olulised uudised otse oma postkasti.

Ole uudistega kursis samal ajal, kui jood oma hommikust kohvi: ole esimene, kes teab hiljutiste Android haavatavuste kohta, uute lunavaraversioonide kohta ja trendikate petuskeemide kohta. Uudiste lugemine võtab aega vähem kui 10 minutit ning see aitab sul vältida küberkuritegevuse ohvriks sattumist.

Aita meil levitada sõna ohtlike arvutiviiruste kohta

Safety online is a matter of everyone's concern

2-spyware tiim kutsub veebilehti üles võitlema küberkurjategevuse vastu ja levitama uudiseid arvutiohtude kohta, mis levivad üle kogu maailma. Virus Activity plugin on mitmekeelne lisaplugin su veebilehele ning annab informatsiooni kõige uuemate ja ohtlikumate pahavarade ning nuhkvarade kohta.

Moodul näitab hiljuti avastatud arvutiohtude nimekirja ja ka selliseid viiruseid, mis on äsja aktiivseks muutunud. Nimekirja pikkust saab ise sättida ning valida, kui palju viiruseid näidatakse.

Virus Activity WordPress plugin

Anna külastajatele teada, et nad saavad nuhkvara kiirelt eemaldada

Lisa Virus Activity plugin küljeribale või jalusesse ning anna külastajatele teada arvutiohtude kohta. Vaid üks pilguheide pluginale teavitab külastajaid lunavararünnakust, uutest pahavaradest või brauserikaaperdajatest, mida levitatakse tihti tasuta tarkvaraga koos.

Sinu veebilehe külastajad saavad hiljutist informatsiooni agressiivsete Windows, Mac ja Android OS pahavaraversioonide kohta, kuna nimekirja uuendatakse iga päev. Plugin on väga paindlik – see kohaldub su veebilehe disainiga automaatselt, kuid sa saad seda ka kohandada enda maitse järgi.