Abi kõigile internetikasutajatele - leia 2-spyware.com oma emakeeles

Kas sa oled kunagi otsinud juhiseid väljapressimistarkvarade või brauserikaaperdajate eemaldamiseks, kuid inglise keel ei ole sinu jaoks kodune? Üheskoos 24 teise keelega on nüüd võimalik Bulgaaria, Läti ja Eesti kasutajatel lugeda infot, mis aitab lahendada erinevaid küberprobleeme. Oleme uuendanud ka Briti inglise keelt kõnelevate kasutajate veebilehte. Selles artiklis tutvustame lähemalt neid uusi lehekülgi, mis räägivad uutest küberohtudest ja nende eemaldamisest.

Novirus.uk uuendatud veebilehel on laialdaselt informatsiooni erinevate pahavarade ja nende eemaldamise kohta. Muuhulgas leiab infot brauserikaaperdajate, trooja hobude ja kõikide teiste viiruste kohta, mis briti internetikasutajaid peamiselt kimbutavad. Lisaks on võimalik lugeda infot süsteemifailide kohta ning õppida, kuidas eristada pahavaralisi faile legitiimsetest. Iseenesest mõistetavalt jagame ka soovitusi erinevate programmide kohta, mis aitavad viiruseid võita.

Ka Läti keelt kõnelevad inimesed saavad lugeda kasulikke nõuandeid erinevate küberohtude kohta oma emakeeles. Näiteks kui su arvutit ründas Cerber viirus leiad sa viruss.lv lehelt juhised viiruse eemaldamiseks nii käsitsi kui ka automaatselt. 2-spyware.com eestikeelne lehekülg, mille leiab viirused.ee aadressilt, annab praktilisi nõuandeid selle kohta, kuidas väljapressimistarkvara vältida. Lugejad saavad ülevaate paljude potentsiaalselt kahjulike failide kohta ning jagame informatsiooni kõige uuemate ohtlike viiruste kohta. Muuhulgas leiad juhised selle kohta, kuidas eemaldada CryptXXX või Facebook viirus ning saad tutvuda viirusetõrjetega, mida on professionaalne tiim ise testinud. Bulgaaria internetikasutajad ei pea samuti enam küberohtude käes vaevlema, kuna nende emakeeles olev veebileht virusi.bg jagab soovituseid ja lihtsaid juhiseid selle kohta, kuidas pahavaradega toime tulla.

Kuna iga kokkupuude pahavaraga võib olla erinev, on kõigil veebilehtedel avatud võimalus tehnilise toega ühenduse võtmisega – kui sul on küsimusi, võid julgelt küsida abi. Kommentaarides on võimalik jagada oma arvamusi ja vahetada mõtteid teistega, kellel on konkreetse viiruse või kaaperdajaga kogemusi olnud. Sa ei pea enam raiskama aega juhiste otsimiseks, sest meie veebilehel on kogu oluline info olemas sinu emakeeles. Kui sa ei ole veel nendele lehtedele pilku peale visanud, tee seda nüüd ja räägi ka sõbrale!

Autori kohta
Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Julie Splinters on Viirused.ee uudistetoimetaja. Tal on Inglise filoloogia bakaraleureusekraad.

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Loe teistes keeltes