Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage WebHelper viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Nov 2019

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Pahavara

WebHelper on potentsiaalselt soovimatu rakendus, mis on seotud utorrentie.exe protsessiga

WebHelper reklaamid

WebHelper on soovimatu programm, mis võib vaikselt süsteemi siseneda ja töötada taustal, mõjutades sinu veebilehitseja või arvuti kiirust. Sissetungija peidab end utorrentie.exe ja webhelper.dll protsesside taga. Kui sa kasutad failide ja programmide allalaadimiseks uTorrentit, võib avaneda Web Helper 32 bit ja mängida korduvalt sinu arvuti töölaual reklaame. Kahjuks ei aita sellest tüütust probleemist vabanemiseks üksnes faili kustutamine, kuna peamine probleem seisneb reklaamvaraprogrammis. Tavaliselt tugineb fail brauseri abisüsteemidele, mis on laaditud üheskoos uTorrentiga. Reklaamvara leidmiseks ja peatamiseks tuleb teha süsteemile põhjalik skänneering.

Nimi WebHelper
Liik Reklaamvara/brauserikaaperdaja
Kategooria Potentsiaalselt soovimatu programm
Sümptomid Tungib süsteemi sinu nõusolekuta ja mõjutab jõudlust tülika käitumisega
Ohutase Madal
Seosed utorrentie.exe ja webhelper.dll 
Levimine Ebaturvaline vabavara paigaldamine
Eemaldamine Kasuta süsteemi puhastamiseks programmi Reimage 

Kui sa leidsid oma arvutist WebHelperi protsessi, peaksid silmas pidama, et see edastab reklaame vastavalt kasutaja brausimisharjumustele ja internetis tehtud otsingutele. Selle eesmärgi täitmiseks jälgib programm kasutajat mõnda aega ja kogub informatsiooni kasutaja huvide kohta, sealhulgas enim külastatud veebilehed, klikid jne.

Kahjuks sisaldab see informatsioon isikuandmeid, mistõttu peaks juba tekkima murepilv, kuna reklaamvaraprogrammid nagu WebHelper viirus suudavad koguda ja isegi jagada sinu: 

  • IP-aadressit;
  • süsteemiinfot;
  • asukohta.

Kui mainitud reklaamvara on kogunud vajamineva info, hakkab see mängima helireklaame ja ajab kasutajaid segadusse, kuna on raske aru saada, milline programm seda põhjustab. Windows Audio Mixer suudab tuvastada, mis põhjustab heli. Ainuüksi WebHelperi heli maha keeramine aga ei aita – peame siinkohal pettumust valmistama, kuna see aitab ainult mõneks ajaks. 

Kasutajad on kurtnud taoliste reklaamide üle ning on isegi avastanud tõrkeid või pahavarateateid heli- või videoformaadis, mis on välja ilmunud justkui puhtast õhust:

I get ads when I join community csgo servers (which is normal), but for the first time I've got a video saying “you have a virus, bla bla bla call this number bla bla bla if you close this window your computer will die bla bla bla”. So I checked where it was coming from on volume mixer and it was coming from steam client web helper.

Web Helper reklaamvara helireklaamid on tüütud. Hoiatame siinkohal aga ka hüpikakende ja bännerite eest, mida võid näha lehitsemisseansi käigus. Pea silmas, et need võivad sisaldada linke ebaturvalistele veebilehtedele.

Sellele lisaks kasutab selle vaikse sissetungijaga seotud utorrentie.exe sinu arvuti CPU võimsust, et suhelda partnerlehtedega ning laadida partnerite reklaame sinu arvutisse. Sellega seonduvalt võib arvuti muutuda märgatavalt aeglasemaks. Oleme kindlad, et sulle ei meeldi sellised virtuaalsed tüütused, seega soovitame soojalt WebHelper eemaldada.

Kui sa ei saa viirust eemaldada tavapärastel reklaamvara eemaldamise meetoditel, võid kasutada selle postituse allosas olevat automaatse eemaldamise juhendit. See aitab peatada WebHelper (32 bit), utorrentie.exe, webhelper.dll ja muud sarnased programmid. Kui oled teinud ka skänneeringu Reimage või mõne sarnase programmi abil, saab WebHelper eemaldatud korralikult. Kui soovid teada, kuidas see programm levib, jätka lugemist.

WebHelper viirus
WebHelper on programm, mis mängib uTorrent kasutajatele audioreklaame. WebHelperi saab alatiseks eemaldada.

Nipid reklaamvara vältimiseks tulevikus

Kuigi see sissetungija on seotud uTorrentiga, võid sa kogemata paigaldada teisi sarnaseid reklaamprogramme, seega anname siinkohal mõned nipid, kuidas seda vältida.

  • Kui paigaldad vabavara, vali “Custom” või “Advanced” installeerimisrežiim. Need valikud näitavad sulle kõiki lisanduvaid pluginaid, mis käivad allalaadimispaketiga kaasas.
  • Kui sa ei tee seda ning usaldad “Standard” või “Default” laadimissätteid, reostad arvutit potentsiaalselt soovimatute programmidega, kuna need laadimissätted sisaldavad tavaliselt punkte, millega annad nõusoleku taoliste lisaprogrammide laadimiseks.
  • Vali lihtsalt “Custom” või “Advanced” režiim ja võta linnuke ära kõikide programmide eest, mida sa ei soovi paigaldada oma arvutisse.

Vabane WebHelperist ja sellega seonduvatest protsessidest

On viis, kuidas WebHelper viirus alatiseks eemaldada. Pea silmas, et tegemist pole kriitiliselt olulise programmiga ning see ei tekita olulisi probleeme, kuid Zondervirus.nl tiim on öelnud, et selle programmi tegevused on väga tüütud. Lisaks võib tundlike andmete jälgimine kaasa tuua andmekaotuse.

Sa võid Web Helperi maha laadida alljärgnevate sammude abil. Veendu, et eemaldaksid reklaamvara Control Paneli kaudu ja seejärel lähtestaksid kõik veebilehitsejad, mis olid mõjutatud.

Kui sa ei soovi WebHelperit käsitsi eemaldada, võid kasutada tavapärast reklaamvaraeemaldajat või pahavaratõrjet. Allpool oleme nimetanud ka mõningaid soovitatud programme. Veendu, et oleksid ka vastavat programmi uuendanud.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
WebHelper viirus hetktõmmis
WebHelper viirus hetktõmmis

WebHelper viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-webhelper-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes