Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage yeabests.cc viirus (Eemaldamise juhised) - Aug 2017 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kõige uuem informatsioon Yeabests.cc viiruse kohta

yeabests.cc virus

Yeabests.cc viirus paneb kasutajaid uskuma, et tegemist on reaalse otsingumootoriga, mis pakub Google'i täiendatud otsingutulemusi ning kiiret ligipääsu enam kui 16 populaarsesse sotsiaalmeediakanalisse, meilipostkasti, ostusaitidele, mängude juurde ja mujale. Kahjuks on selle otsingumootori näol tegemist lihtsalt järjekordse brauserikaaperdajaga, millel ei ole mitte mingit pistmist populaarse otsingumootoriga. Kaaperdaja on seotud ka TopYea Search pluginaga, mis on juba põhjustanud probleeme paljudele arvutikasutajatele.

Mõlemal otsingumootoril on sarnased funktsioonid, kuid mõningate allikate kohaselt võib nende välimus erineda vastavalt nakatunud arvuti asukohale, st Itaalia ja Brasiilia kasutajad võivad näha erinevat kodulehte. Levimisviisid ja probleemid on aga samad. Viirus lisab iga veebilehitseja kiirteele pahavaralise kirje ning muudab nende sätteid. Iga kord, kui sa avad brauseri, suunatakse sind yeabests.cc lehele.

Brauserikaaperdaja hiilib süsteemi vaikselt, kuid nakatumise märgid on selgelt märgatavad. Lisaks muudetud brauserile peab kasutaja rinda pistma Yeabests.cc ümbersuunamisprobleemiga ning võib märgata tunduvalt suurenenud reklaamihulka. Selle otsingumootori suurim probleem on aga asjaolu, et see muudab otsingutulemusi. Tulemused sisaldavad reklaamsisu ja sponsoreeritud linke, selleks, et suurendada teatud veebilehtede külastamist. 

Yeabests.cc eemaldamine on hädavajalik, kui soovid oma veebilehitseja üle taas kontrolli saada. Kiireim viis sellest nakkusest vabanemiseks on Reimage Reimage Cleaner Intego kasutamine ja süsteemi skänneerimine.

yeabests.cc virusyeabests.cc viirus

Kui sa oled tähelepanelik, võid märgata, et Yeabests.cc pakub võimalust pääseda kiirelt ligi erinevatele ostu- ja mängulehtedele, seda otse avalehelt. See funktsionaalsus võib aga osutuda hoopis väga kahjulikuks oma ümbersuunamistava tõttu. Kui sa allud ahvatlusele ja soovid minna veebilehele, mida avalehel näidatakse, võid sa jõuda sellele lehele alles siis, kui sind on mitu korda suunatud reklaamsisuga lehtedele, mängulehtedele või isegi täiskasvanutele mõeldud sisuga lehtedele.

Kuigi nendest variantidest esimesed kaks on tavaliselt üsna kahjutud, võib viimane neist olla väga kahjulik. Mõnikord võidakse sind suunata hoopis veebilehele, mida on “täiendatud” viiruste ja pahavaraga. See tähendab, et aja jooksul ei pruugi arvuti kaitsmiseks piisada sellest, kui eemaldad Yeabests.cc viiruse.

Yeabests.cc kaaperdamine võib kahjustada arvutikasutajad ka teise külje pealt. Nimelt kogub see PUP isikustamata andmeid. Nende andmete hulka kuuluvad otsinguterminid, külastatud veebilehed, operatsioonisüsteemi andmed ja asukoht. Selliseid andmeid võidakse jagada kolmandate pooltega, kes näitavad sulle reklaame.

Kui nad saavad sellised andmed, analüüsivadnad seda ning võivad luua uusi reklaame, mis on disainitud täpselt nii, et sobida su isiklike eelistuste ja huvidega. Olenevalt sellest, kui palju saavad petturid reklaamikliki pealt raha, võivad nad teenida üsna märkimisväärseid summasid. Kui sulle ei meeldi mõte sellest, et keegi jälgib sind pidevalt, peaksid sa Yeabests.cc koheselt eemaldama.

Kuidas brauserikaaperdaja arvutisse sattus? 

Kui sa ei külastanud selle ametlikku kodulehte, siis sattus yeabests.cc pahavara su arvutisse kõige tõenäolisemalt vabavarapaki allalaadimisel. Brauserikaaperdaja võib sattuda arvutisse, kui laadid näiteks fototöötlusprogrammi, muusikapleieri, uuendasid Flash Player'it või Javat. Ehk isegi märkasid laadimisel, et tarkvarapakis oli väike plugin nimega “yeabests.cc”.

Täpselt nii sattuski brauserikaaperdaja su arvutisse. Arvutikasutajad teevad sellist viga kogu aeg ning väidavad, et neil ei ole aega, et lugeda installeerimisjuhiseid. Kahjuks võtab aga pahavarast vabanemine hiljem palju rohkem aega. Kui sa tahad vältida, et brauserikaaperdaja võtab su arvuti üle võimust, vali programmi installeerimisel “Custom” režiim, mitte “Recommended” sätted.

Seejärel veendu, et valid nimistust ainult soovitud programmid. Ära unusta ka, et faile tohiks alla laadida ainult turvalistest kohtadest. Failijagamislehed ja Torrentid ei kuulu nende hulka. Laadi programme üksnes ametlikelt kodulehekülgedelt.

Kuidas yeabests.cc viirus eemaldada?

Kui sind huvitavad kõik võimalikud meetodid, kuidas Yeabests.cc eemaldada, peaksid kõigepealt vaatama artikli allosas olevaid juhiseid käsitsi eemaldamiseks. Ära jäta kindlasti ühtegi sammu vahele, vastasel korral võivad arvutisse jääda yeabests.cc viirusega seonduvad kirjed ning seega võib suureneda PUP-iga nakatumise võimalus.

Kui sa oled juba proovinud Yeabests.cc eemaldada käsitsi, ent see naaseb pidevalt, võid sa laadida nuhkvaratõrje ja skänneerida arvutit sellega. See garanteerib, et kaaperdaja saab täielikult eemaldatud. Taoline programm on kasulik lisaks soovimatute programmide eemaldamiseks ka teiste pahavarade vastu võitlemiseks.

Samuti soovitame alati kasutada üksnes usaldusväärseid otsingumootoreid nagu Google või Bing, selle asemel, et katsetada muid ebausaldusväärseid alternatiive. Kui sul tekib raskuseid ja sa ei saa Yeabests.cc-d või mõnda muud brauserikaaperdajat eemaldada, võta meiega ühendust ning proovime sind aidata.

Reimage Reimage Cleaner Intego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

yeabests.cc viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Eemaldage yeabests.cc süsteemidest Windows

Vähem kogenud arvutikasutajate jaoks võib Yeabests.cc eemaldamine olla frustreeriv, kuna tegemist on Windows Management Instrumentation (või WMI) põhise nakkusega, mis tähendab, et see on failitu nakkus. Nakkus ei poeta arvuti kõvakettale faile, seega ei pruugi viirusetõrje seda üles leida. Viiruse eemaldamiseks pead sa käivitama WBEMTest'i, mille leiab sellest kataloogist C:\Windows\System32\wbemtest.exe. Internetis on ka mitmeid juhiseid selle kohta, kuidas seda kasutada. Soovitame siiski tungivalt laadida professionaalne viirusetõrje, mis suudaks samamoodi üles leida viiruse Windows Management Instrumentation kirjete hulgast.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri yeabests.cc ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi yeabests.cc või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
 5. Eemalada yeabests.cc Windows otseteedest
  Klikka parema klahviga Mozilla Firefox otseteel ja vali Properties Klikka parema klahviga brauseri ikoonil ja vali 'Properties'
 6. Mine Shortcut lahtrisse ja vaata Target välja. Kustuta pahatahtlik URL, mis on viirusega seotud. Vali 'Shortcut' vahekaart ja kustuta 'http://isearch.babylon.com...' või muu kahtlane URL

Korda üleval kirja pandud samme kõiki brauseri otseteedega, sealhulgas Internet Explorer ja Google Chrome. Tee kindlaks, et oled üle vaadanud kõik nende otseteede asukohad, sealhulgas töölaua, start-menüü ja tegumiriba.

Eemaldage yeabests.cc süsteemist Mac OS X

Kuigi see viirus ei nakata Mac operatsioonisüsteemi just tihti, on Safari siiski üks sihtmärk. Kui su arvuti on nakatunud, järgi allpool olevaid juhiseid või skänneeri arvutit usaldusväärse viirusetõrjega nagu SpyHunter 5Combo Cleaner.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles yeabests.cc või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage yeabests.cc Internet Explorer (IE) juurest

Kuigi viirus ei aseta arvutisse faile, võid sa siiski leida veebilehitseja juurest selle laienduse. Vaata hiljuti installeeritud laiendusi ja kontrolli, kas need võivad olla seotud selle brauserikaaperdajaga.

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles yeabests.cc ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et yeabests.cc eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Eemaldage yeabests.cc viirus programmist Microsoft Edge

Brauserikaaperdaja eemaldamiseks vaata laiendusi ja pluginaid, mis võivad olla viirusega seotud, ning eemalda need. Pea meeles, et need võivad end peita erinevate nimede all, seega ole väga tähelepanelik.

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks yeabests.cc Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage yeabests.cc Mozilla Firefox (FF) juurest

Kuigi Yeabests.cc töötab WMI põhiselt ja ei loo arvutisse faile, mida saaks kustutada, võib see siiski ilmuda brauserisse plugina või laiendusena, seega vaata kõiki installeeritud komponente ning hinda nende usaldusväärsust, tehes pisut uurimistööd internetiallikates.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali yeabests.cc ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka menüü peal (üleval paremas nurgas), vali Options General.
 4. Siin kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud veebileht või klikka Restore to default.
 5. Klikka OK nende muudatuste salvestamiseks. Olles vahekaardil 'General', kustuta pahatahtlik URL sektsioonist ¤2$s ja klikka nuppu 'Restore to Default'. Klikka 'OK' muudatuste salvestamiseks
 6. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 7. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii yeabests.cc eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage yeabests.cc Google Chrome juurest

Veendumaks, et see brauserikaaperdaja on su brauserist täielikult eemaldatud, veendu, et kõik lisalaiendused on su brauserist samuti kadunud. Eemalda kõik kahtlased pluginad, mis on hiljuti arvutisse installeeritud.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali yeabests.cc ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Muuda oma kodulehte ja vaikimisi seatud otsimootorit, kui viirus on neid muutnud
  Klikka menüü-ikoonil ja vali Settings.
 4. Siin otsi On startup valiku juures üles Open a specific page or set of pages ja klikka Set pages. Olles klikkinud menüü-ikoonil ja 'Settings', vali 'Set pages'
 5. Nüüd peaks nähtav olema teine aken. SIin vali pahatahtlikud otsimootorid ja sisesta selline, mida soovid oma kodulehena kasutada. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 6. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 7. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 8. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 9. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 10. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii yeabests.cc eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage yeabests.cc Safari juurest

Vaata brauserilaienduste nimekirja ning otsi sealt nimesid nagu Yeabests.cc, TopYea Search või midagi sarnast ja eemalda need. Ainult nii saad veenduda, et viirus ei naase su brauserisse. 

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles yeabests.cc või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Ava oma Safari veebibrauser ja klikka Safari menüü-sektsioonis. Siin, vali Preferences nagu seda varem kuvati ja vali General.
 4. Siin, vaata välja Homepage. Kui yeabests.cc on seda muutnud, siis eemalda mittesoovitud link ja sisesta selline, mida soovid kasutada oma otsingute teostamiseks. Ära unusta lehekülje aadressi ette lisada ”http://” Olles 'General' peal, kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi
 5. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 6. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia yeabests.cc eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Muuda koopiate tegemine igapäevaseks või iganädalaseks harjumuseks.

Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-yeabests-cc-virus.html
Eemaldamisjuhised teistes keeltes

Teie arvamus yeabests.cc virus kohta