Eemaldage Yeabd66.cc viirus (Edasi arendatud juhised) - 2016 uuendus

Yeabd66.cc viiruse eemaldamise juhend

Mis on Yeabd66.cc viirus?

Ohud, mis võivad kaasneda Yeabd66.cc otsingutööriista kasutamisega

Yeabd66.cc viirus on seotud kurikuulsa Yeabests.cc viirusega, mis on taaskord üks brauserikaaperdaja. Yeabd66 kaaperdaja hakkab kontrollima nakatunud arvuti brausereid ja muudab nende sätteid. Üks taolistest muutustest on veebilehitseja avalehe muutmine. Kaaperdaja määrab Yeabd66.cc vaikimisi otsingumootoriks, mis avaneb iga kord, kui brauser lahti tehakse. Alguses ri pruugi ohver märgata midagi kahtlast – veebileht näeb välja nagu tavaline otsingumootor, pakkudes mitmeid kiirviiteid, mis peaksid viima erinevatele sotsiaalmeedia lehtedele, meililehtedele ja mängulehtedele. Kuigi enamus nendest linkidest on täiesti reaalsed ja usaldusväärsed, on otsingumootor ise üsna kasutu.

Pole mingi ime, et pettunud kasutajad viitavad sellele programmile tihti kui Yeabd66.cc pahavarale. Kui sa sisestad sellesse otsingumootorisse mingi märksõna, suunab see sind cse.google.com otsingutulemuste lehele, mis näitab ülaosas “Google custom search” logo. Need kohandatud otsingutulemused põhinevad tegelikult isikustamata infole, mis on sinu kohta varasemalt kogutud. Teisisõnu kogub Yeabd66.cc infot selle kohta, millistel reklaamidel sa klõpsad, milliseid märksõnu sa otsid otsingumootorites, milliseid veebilehti ja kui kaua sa külastad ning muud sellist. Nendele andmetele tuginedes näidatakse sulle kolmandate poolte pakkumisi, mis on sätitud tavaliste otsingutulemuste kõrvale. Kui sa ei ole endiselt veendunud, kas sa viitsid Yeabd66.cc eemaldada, küsi endalt, kas sa soovid saada otsingutulemusi, millega on manipuleeritud. Sellistel otsingutulemustel on teisigi negatiivseid omadusi.

Mõned taoliste otsingumootorite poolt näidatud kolmandate poolte reklaamid võivad olla väga ohtlikud. Kuigi need ei näe välja pahatahtlikud või ohtlikud, võivad need seda olla. See ei tähenda muidugi, et kõik Yeabd66.cc kaaperdaja poolt reklaamitud veebilehed on ebausaldusväärsed, aga sa peaksid olema väga ettevaatlik. Ära sisesta oma isikuandmeid lehtedele, mis näivad võõrad, uuri põhjalikult taoliseid URL-e ning ära nõustu mitte kunagi installeerima oma arvutisse tundmatut tarkvara. Sa ei tohiks tegelikult ÜLDSE nõustuda laadima tundmatuid programme, sest sellised kahtlased veebilehed reklaamivad tihti programmipakke, mis sisaldavad muuhulgas ka kahjulikke programme. Kui sa tahad internetis brausida ilma taoliste reklaamlinkideta, eemalda Yeabd66.cc kaaperdaja oma arvutist, kasutade selleks allpool olevaid juhiseid või usaldusväärset nuhkvaratõrjet nagu SpyHunter 5Combo Cleaner või FortectIntego.

Sul võib tekkida probleeme selle brauserikaaperdaja eemaldamisel. Enamjaolt on kasutajad väitnud, et nad ei leia Yeabd66.cc viirust Add/Remove Programs nimekirjas või ei leia ühtegi sellenimelist brauserilaiendust. Kui sul tekivad sellised probleemid, võid sa olla nakatunud selle kaaperdaja versiooniga, mis lisab Windows Management Instrumentations (WMI) juurde VBScript faili. Teisisõnu, tegemist on failitu nakkusega . See skript nakatab brauseri lühiteesid ja ennetab enda eemaldamist täielikult. VBScripti leidmine võib olla keeruline, seega me soovitame kasutada programmi eemaldamiseks pahavaratõrjet. Kui su viirusetõrje või pahavaratõrje ei saanud sellega hakkama, proovi programmi kõigepealt uuendada. Kui ka uuendatud versioon ei suuda Yeabd66.cc nakkust eemaldada, võta ühendust oma pahavaratõrje autoritega ning palu neilt abi Yeabd66.cc eemaldamisega – nad aitavad sind kindlasti ning saavad ühtlasi ka uuendada oma toodet.

Viisid, kuidas su operatsioonisüsteem võib selle nakkuse endale saada

Petturlikult raha teenimise eesmärgil loodud potentsiaalselt soovimatud programmid nagu Yeabd66.cc nakatavad arvuteid väga lihtsalt. Nagu ka teised soovimatud programmid (näiteks reklaamvarad) levib see programm koos teiste populaarsete kolmandate poolte programmidega. Nende programmide hulka kuuluvad näiteks mängud, videomängijad, pildiredigeerijad ja muud sellised programmid. Kui sa laadid alla mõne tasuta programmi, peaksid sa kontrollima selle sätteid, valides installeerides “Custom” või “Advanced” seaded . Üsna suure tõenäosusega näed sa ka mingeid muid “soovitatud” programme. Valides teised sätted saad sa eemaldada installeerimiselt soovimatud programmid ning laadida üksnes soovitud programmid. Kui su arvuti on aga juba nakatunud, loe allpool olevaid juhiseid Yeabd66.cc eemaldamiseks!

Vabane Yeabd66.cc probleemist

Kui sa järgid selle artikli allosas olevaid juhiseid, on Yeabd66.cc viiruse eemaldamine lihtne. Selle brauserikaaperdaja kustutamine võtab aega vaid paar minutit, eriti kui sa oled kogenud arvutikasutaja. Sellest hoolimata ei tohiks seda ülesannet alahinnata ning sa peaksid tegema kõike väga ettevaatlikult, vastasel korral võid kahjustada oma operatsioonisüsteemi, kustutades ära valed failid. Kui sa kahtled, kasuta Yeabd66.cc eemaldajat. Nii saad ohtlikud failid hõlpsalt eemaldada ja ei riski oma operatsioonisüsteemi kahjustamisega. Pärast Yeabd66.cc eemaldamist, ole ettevaatlik ning väldi sarnaste programmide alla laadimist tulevikus.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Yeabd66.cc viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Yeabd66.cc süsteemidest Windows

Kontrolli programmide nimistut ning vaata, kas seal on mingeid kahtlaseid programme. Kui nii, siis laadi need maha. Selle jaoks võid kasutada alljärgnevaid juhiseid või pahavaratõrjet. 

Failitu nakkuse eemaldamiseks järgi neid samme: 

 1. Ava Run aken, klõpsates Windows nuppu & R klahvi samal ajal. Trüki sinna wbemtest ja vali OK.
 2. Seejärel peaks avanema Windows Management Instrumentation Tester aken. Klõpsa Connect… nupul.
 3. Nime väljal trüki sisse root\subscription ja klõpsa Connect.
 4. Järgmine samm: Otsi üles Open Class… nupp ja klõpsa sellel. Kui avaneb hüpikaken, trüki sinna ActiveScriptEventConsumer. Vajuta OK.
 5. Järgmisena, klõpsa Instances nupul.
 6. Eemalda nakkus:

Delete these entries to remove virus 

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Yeabd66.cc ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Yeabd66.cc või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Yeabd66.cc süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Yeabd66.cc või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Yeabd66.cc viirus programmist Microsoft Edge

Kui sa eemaldad Yeabd66.cc ja kõik sellega seotud kirjed, peaksid sa kontrollima oma brauserit ning vaatama, et laienduste nimekirjas poleks mingeid tundmatuid kirjeid, mis võiksid potentsiaalselt aidata viirusel taas oma kaaperdamistööd jätkata. 

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Yeabd66.cc Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Yeabd66.cc Mozilla Firefox (FF) juurest

Eemalda kõik kahtlased pluginad, mis võivad olla seotud Yeabd66.cc viirusega ning seejärel värskenda brauserit vastavalt allpool olevatele juhistele.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Yeabd66.cc ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Yeabd66.cc eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Yeabd66.cc Google Chrome juurest

Sa saad parandada Google Chrome brauseri, eemaldades kõik kahtlased laiendused.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Yeabd66.cc ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Yeabd66.cc eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Yeabd66.cc Safari juurest

Eemalda kahtlased pluginad ja lähtesta Safari, kasutades allpool olevaid juhiseid.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Yeabd66.cc või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Yeabd66.cc eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Yeabd66.cc registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes