Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage www-searching.com viirus (Eemaldamise juhised) - Jan 2021 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - -   searching virus | Liik: Brauseri kaaperdaja

Mida peaksin ma www-searching.com kohta teadma?

www-searching.com virus

Peamine www-searching.com otsingumootoriga seotud fakt on see, et see kuulub potentsiaalselt soovimatute programmide ja brauserikaaperdajate hulka. On mitu põhjust, miks arvutiturbeeksperdid on otsustanud inimesi selle otsingumootori eest hoiatada. Esiteks on www-searching.com poolne kaaperdamine saanud tänapäeval väga tihti esinevaks probleemiks. Te võite selle avastada igast oma veebibrauserist pärast seda, kui olete tasuta programme tähelepanematult arvutisse paigaldanud.

Kui ükskõik milline neist programmidest on täidetud komponentidega nagu Search Module, Search Module Plus või muu selline, siis saab see otsingumootor omale võimekust muuta süsteemi seadeid ja põhjustada ümbersuunamisi partnerlehtedele, pakkuda Teie otsingutulemustes hüpikreklaame ja tekitada muud sarnast segadust. Pakkudes võltse otsingutulemusi, suunab www-searching.com inimesi ümber kolmandate poolte veebilehtedele, mis üritavad sel moel suurendada oma populaarsust.

Samuti peaksite eemale hoidma selle otsingumootori kaudu kuvatavatest reklaamidest. Nagu on võimalik allpool nähtavast reklaamist näha, siis võivad www-searching.com reklaamid meelitada Teid laadima alla küsitava sisuga programme nagu see skanneerija, mis võib üritada varastada Teie isiklikke andmeid ja raha.

Nii nagu näha voite, siis on searching.com viirus tõsiselt kahtlane otsingumootor, mis tuleb oma süsteemist kiireimas korras eemaldada. Kas Te arvate ikka, et peaksite oma arvutisse jätma programmi, mida on võimalik eemaldada viirusetõrje programmi abil? Me ei arva nii. Kui Te olete www-searching.com pahavara kasutanud oma vaikimisi otsingumootorina või kodulehena, siis veenduge selles, et Te eemaldate selle koos kõigi selle juurde kuuluvate failidega.Selleks on võimalik kasutada programmi ReimageIntego või teisi usaldusväärseid viirusetõrje programme. See on kõige kindlam viis www-searching.com eemaldamiseks oma arvutist.

www-searching.com viruswww-searching.com viirus

Milliseid meetodeid kasutatakse www-searching.com levitamiseks?

On sadu või isegi tuhandeid otsingumootoreid, mis üritavad arvutitesse pääseda ja muutuda vaikimisi otsingumootoriteks. Siiski peaksid inimesed olema teadlikud riskidest, millega tundmatud otsingumootorid arvuti vastamisi seisma võivad panna. Usaldada tuleks tuntud lahendusi nagu Google, Bing ja Yahoo. Kui Te soovite oma arvutit hoida turvalisena, siis peaksite talitama just nii, sest nii väldite ümbersuunamisi ebaturvalistele lehtedele.

Rääkides www-searching.com ümbersuunamisest, siis pange tähele, et see võib hakata Teid segama ilma, et oleksite programmi oma arvutisse paigaldanud. Tavaliselt levib see otsingumootor tasuta programmide valikulise lisana ja põhjustab seejärel süsteemi aeglustumisi, ümbersuunamisi kahtlastele veebilehtedele ja muid sarnaseid probleeme. Kui Te olete juba märganud oma Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi ja Internet Exploreri DNS-seadetes muutusi, siis peaksite searching.com kodulehe või avalehe oma arvutist kohe eemaldama.

Vältimaks selliste ja sarnaste PUPide poolset arvutisse pääsemist tulevikus, peaksite meeles pidama seda, et sellised programmid levivad tavaliselt koos vabavara ja jaosvaraga kui valikulised lisad. Seega kasutage alati oma vajadustele kohandatud installeerimislahendust ja jälgige kogu installeerimisprotsessi hoolikalt, et loobuda soovitustest muuta oma süsteemi seadeid ja teha www-searching.com virius oma avaleheks või vaikimisi otsingumootoriks. Tänasel päeval kasutatakse sellist jaotusmeetodit väga laialdaselt, seega olge väga ettevaatlik ja võimaluse korral vältige tasuta tarkvara installeerimist täielikult. Vastasel korral aga olge väga ettevaatlik ja hoiduge soovituslikest ja kiiretest installeerimisrežiimidest.

www-searching.com ülevaade:

Arvutiturbeekspertide arvamusele tuginedes peaksite Te hoidma www-searching.com otsingumootorist eemale. Siin on kirjas peamised põhjused, miks seda teha tuleks:

 • www-searching.com ilmumine arvutisse ilma vajalikku luba küsimata;
 • selle otsingumootori võime kaaperdada üheaegselt kõik veebibrauserid;
 • www-searching.com kaaperdamise tulemus – ümbersuunamised partnersaitidele;
 • aeglustumised ja brauserikrahhid;
 • www-searching.com keeruline eemaldamine.

Www-searching.com eemaldamine:

Kui peamine põhjus, miks seda postitust lugema otsustasite hakata, on küsimus: “Kuidas www-searching.com viirust oma arvutist eemaldada?”, siis peaksite panema end valmis parajaks katsumuseks. Kuigi usaldusväärse viirusetõrje programmi abil pole keeruline sellest otsingumootorist vabaneda, siis võite avastada, et selle otsingumootori failide ja teiste komponentide käsitsi leidmine võib olla parajalt keeruline. Tavaliselt pikendavad nad kasutajate tellimust www-searching.com nakkusele ja see naaseb süsteemi kohe kui arvuti taaskäivitatakse. Kui Te ei soovi kasutada programme nagu ReimageIntego, siis peaksite kasutama oma Rakenduste haldurit (Task Manager) ja eemaldama selle otsingumootori kõik komponendid. Selleks, et eemaldada oma arvutist www-searching.com, uurige video all olevat juhendit.

ReimageIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
www-searching.com viirus hetktõmmis
www-searching.com viirus hetktõmmiswww-searching.com viirus hetktõmmiswww-searching.com viirus hetktõmmiswww-searching.com viirus hetktõmmis
www-searching.com viirus hetktõmmis

www-searching.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Eemaldage www-searching.com süsteemidest Windows

Märkus! Brauserikaaperdajad nii nagu reklaamvara ja teised PUPidki, levivad peamiselt kimbus koos oma komponentidega. Te peate www-searching.com viiruse eemaldamiseks eemaldama kõik selle kimbu komponendid ja takistama nende naasmist tulevikus. Kergeim viis seda teha on ReimageIntego programmi abil. Muidugi võite üritada otsida ka neid komponente: Search Module, Search Module Plus.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri www-searching.com ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi www-searching.com või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
 5. Eemalada www-searching.com Windows otseteedest
  Klikka parema klahviga Mozilla Firefox otseteel ja vali Properties Klikka parema klahviga brauseri ikoonil ja vali 'Properties'
 6. Mine Shortcut lahtrisse ja vaata Target välja. Kustuta pahatahtlik URL, mis on viirusega seotud. Vali 'Shortcut' vahekaart ja kustuta 'http://isearch.babylon.com...' või muu kahtlane URL

Korda üleval kirja pandud samme kõiki brauseri otseteedega, sealhulgas Internet Explorer ja Google Chrome. Tee kindlaks, et oled üle vaadanud kõik nende otseteede asukohad, sealhulgas töölaua, start-menüü ja tegumiriba.

Eemaldage www-searching.com süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles www-searching.com või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage www-searching.com Mozilla Firefox (FF) juurest

Paistab, et www-searching.com viirusele on kõige haavatavam Mozilla Firefox. Kui see brauserikaaperdaja on mõjuanud Teie Mozilla tööd, siis peaksite järgima alljärgnevaid samme ja eemaldama pahatahtlikud laiendused ja lisad. Samuti viige läbi need sammud:

 • Puhastage mõjutatud veebibrauser ja avage File Explorer.
 • Nüüd sisestage %AppData% ja otsige üles user.js.
 • Te peate selle faili olemasolu korral selle ümber nimetama.
 • Nüüd avage Mozilla Firefox ja tippige oma aadressiribale: about:config. Vajutage Enter.
 • Kui ekraanile ilmub sätete aken, siis sisestage otsinguväljale Keyword.url ja klikake sellel parema hiireklahviga, et teha Reset.
 • Tehke sama browser.search.defaultengine, browser.search.selectedengine ja browser.newtab.url puhul.

  1. Eemalda ohtlikud laiendused
   Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
  2. Siin, vali www-searching.com ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
  3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
   Klikka menüü peal (üleval paremas nurgas), vali Options General.
  4. Siin kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud veebileht või klikka Restore to default.
  5. Klikka OK nende muudatuste salvestamiseks. Olles vahekaardil 'General', kustuta pahatahtlik URL sektsioonist ¤2$s ja klikka nuppu 'Restore to Default'. Klikka 'OK' muudatuste salvestamiseks
  6. Lähtesta Mozilla Firefox
   Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
  7. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii www-searching.com eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

  Eemaldage www-searching.com Google Chrome juurest

  1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
   Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
  2. Siin, vali www-searching.com ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
  3. Muuda oma kodulehte ja vaikimisi seatud otsimootorit, kui viirus on neid muutnud
   Klikka menüü-ikoonil ja vali Settings.
  4. Siin otsi On startup valiku juures üles Open a specific page or set of pages ja klikka Set pages. Olles klikkinud menüü-ikoonil ja 'Settings', vali 'Set pages'
  5. Nüüd peaks nähtav olema teine aken. SIin vali pahatahtlikud otsimootorid ja sisesta selline, mida soovid oma kodulehena kasutada. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
  6. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
  7. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
  8. Lähtesta Google Chrome
   Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
  9. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
  10. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii www-searching.com eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

  Eemaldage www-searching.com Internet Explorer (IE) juurest

  1. Eemalda ohtlikud lisad
   Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
  2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles www-searching.com ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
  3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
   Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
  4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
  5. Lähtesta Internet Explorer
   Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
  6. Siin vali Reset.
  7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et www-searching.com eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

  Eemaldage www-searching.com Safari juurest

  1. Eemalda ohtlikud laiendused
   Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
  2. Siin, vali Extensions ja otsi üles www-searching.com või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
  3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
   Ava oma Safari veebibrauser ja klikka Safari menüü-sektsioonis. Siin, vali Preferences nagu seda varem kuvati ja vali General.
  4. Siin, vaata välja Homepage. Kui www-searching.com on seda muutnud, siis eemalda mittesoovitud link ja sisesta selline, mida soovid kasutada oma otsingute teostamiseks. Ära unusta lehekülje aadressi ette lisada ”http://” Olles 'General' peal, kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi
  5. Lähtesta Safari
   Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
  6. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia www-searching.com eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-www-searching-com-virus.html
Eemaldamisjuhised teistes keeltes

 1. Natalja ütleb:
  October 12th, 2016 at 12:00 pm

  kustutamine oli imelihtne!

 2. Diana ütleb:
  October 12th, 2016 at 12:01 pm

  hei, tahan teid nii väga tänada selle info eest mis mulle andsite, ma ei teadnudki, et mu arvuti oli nakatunud!!! mõned inimesed on lihtsalt kohutavad, seega veel kord aitäh.

Teie arvamus www-searching.com virus kohta