Eemaldage WinThruster viirus (uuendatud Jan 2018) - Eemaldamise juhend

WinThruster viiruse eemaldamise juhend

Mis on WinThruster viirus?

Mõtle mitu korda enne WinThrusteri laadimist – see võib sulle pettumust valmistada

WinThrusteri ekraanitõmmis

WinThruster on arvuti optimeerimise programm, mis on küberturbe ekspertide arvates ebausaldusväärne. Kuigi seda programmi ei saa kutsuda viiruseks või võltsiks programmiks, on selle funktsionaalsus ähmane. Programmi looja on Solvusoft Corporation, mis tundub olevat ka selliste toodete nagu WinSweeper või DriverDoc looja.

Kui sa otsid hetkel internetist informatsiooni selle optimeerija kohta, oletame, et sa oled selle oma arvutisse hiljuti laadinud ning see ärgitab sind nüüd ostma täisversiooni. Sa võid leida veebilehti, kus peetakse seda optimeerijat WinThruster viiruseks, kuid sa peaksid siinkohal mõistma, et “viirus” ei ole õige termin, mida kasutada sellest süsteemioptimeerijast rääkimisel.

Paraku ei saa selle kohta öelda ka palju positiivset. Küberturbe eksperdid peavad seda rakendust potentsiaalselt soovimatuks programmiks (PUP) ning nad ei soovita seda installeerida ega selle täisversiooni laadida. Räägime lähemalt asjast ning saad selles artiklis teada, kas seda tööriista tasub usaldada.

Me vaatasime selle süsteemitööriista ametlikku veebilehte ja avastasime, et programm lubab “parandada tõrked ja optimeerida arvuti”. See lihtne lubadus ei erista seda arvuti optimeerimisprogrammi teistest sarnastest tööriistadest mitte kuidagi, seega uurisime asja edasi.

Tundub, et programm sobib Windows 10, 8, 7, Vista, XP ja isegi 2000 jaoks. Ametliku kodulehe sõnul on WinThruster tööriist, mis aitab parandada arvutiprobleeme, eemaldab sodi, avab programme kiiremini, pikendab arvuti eluiga ja parandab masina üleüldist töökorda.

Näib nagu WinThruster on väga kasulik tööriist, mis võib su arvutit värskendada ja selle töökorda parandada. Paraku peame aga selle mõtte su peast pühkima, sest see programm võib sulle pettumust valmistada. Esiteks pane tähele, et neid funktsioone saab kasutada alles siis, kui ostad WinThrusteri täisversiooni, mis maksab 39.95 dollarit.

WinThrusterWinThruster on legitiimne programm, kuid enamus turvaeksperte ei soovita selle laadimist.

Kui sa otsustad selle osta, nõustud sa automaatselt uuendama oma tellimust iga-aastaselt. Paraku on iga-aastaste tellimuste uuendamise info kirjutatud väikeses tekstis ning kui tähele ei pane, võib see jääda kahe silma vahele. Ka programmi toimimine võib sulle pettumust valmistada isegi pärast täisversiooni ostmist.

Kõigele lisaks võib juhtuda, et kui keeldud täisversiooni ostmisest, hakatakse sulle järjepidevalt näitama WinThruster reklaame, mis ärgitavad hankima tarkvara litsentsi ning selleks näidatakse võltse süsteemiskänne ja hirmuäratavaid teateid arvuti olukorra kohta.

On võimalik, et programm näitab võltse skänneerimistulemusi selleks, et peibutada kasutajat ostma optimeerija täisversioon. Esialgu ei tundu see olevat suur probleem, kuna reklaame saab sulgeda ühe hiireklõpsuga.

Pikapeale panevad need reklaamid aga kasutaja kannatuse proovile, kuni ühel hetkel saab kasutajal villand. Seega pole mingi ime, et kasutajad, kes on selle tööriista hankinud, otsivad peatselt WinThrusteri eemaldamise juhiseid.

Kui sa ei taha seda programmi osta, eemalda WinThruster selle artikli allosas olevate juhiste abil või kasuta usaldusväärset pahavaratõrjet nagu FortectIntego või SpyHunter 5Combo Cleaner ning kustuta programm.

NIPP: ole ettevaatlik ning ära ürita leida tasuta WinThrusteri tootevõtit või WinThrusteri litsentsi internetist. Nii riskid sa pahavaralise faili laadimisega, mainimata veel lisaks seda, et võid saada trahvi piraatluse eest.

WinThrusteri kahtlased levimisviisid

Mõnel puhul leiavad kasutajad Win Thrusteri oma süsteemist ilma selle laadimiseta. See programm võib süsteemi tee leida tänu kahtlasele tarkvara levimistehnikale, mida kutsutakse tarkvara pakkimiseks. Räägime lähemalt, kuidas sellised PUP-programmid kaaperdavad arvutisüsteeme.

Tavaliselt ei ole sellised potentsiaalselt soovimatud programmid eriti populaarsed, seega on selge, et kasutaja ei laadinud seda vabast tahtest. Seega peavad tarkvara loojad leidma viisi, kuidas programmi levitada ja sundida kasutajaid seda laadima. Seepärast pakivad nad oma toote teiste programmide juurde. Nii laadivad kasutajad programmi alla enese teadmata.

See strateegia on lihtne – teine programm pakub võimalust laadida WinThruster või mõni teine sarnane programm installeerimise ajal ning kui kasutaja ei keeldu sellest, võivadki lisaprogrammid arvutisse saada.

Selle vältimiseks tuleb valida installeerimiseks Advanced või Custom režiim ja võtta märkekast ära kõikide lisaprogrammide nimede juurest.

Oleme märganud, et kasutajad kipuvad kiirustama ja usaldavad eelvalitud installeerimissätteid (Default või Standard), mis peidavad automaatselt nõusoleku andmise võimaluse, kus on kirjas installatsiooniga arvutisse paigaldatavad programmid.

Turvaline viis WinThrusteri eemaldamiseks

Kui sulle ei meeldi see PC optimeerimise tööriist, peaksid sa WinThrusteri ja kõik sellega seonduva süsteemist eemaldama. Seda saab teha hõlpsalt nuhkvaratõrje abil, kuid sa võid programmi eemaldada ka käsitsi.

Kui sa mõtiskled selle osas, miks küberturbe eksperdid soovitavad laadida automaatse nuhkvaratõrje, vaata hiljutist informatsiooni praeguse viiruseaktiivsuse kohta VirusActivity veebilehel.

Kuigi see programm ei vääri “WinThruster viirus” nimetus, ei usu me, et sa oled rahul ka selle toimimisega. Alljärgnevalt leiad detailse info WinThrusteri eemaldamiseks:

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

WinThruster viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage WinThruster süsteemidest Windows

Sinu ülesanne on leida üles see programm kontrollpaneelilt: Control Panel > Install/Uninstall Programs sektsioonist. Programmi nimi peaks olema WinThruster ja selle avaldaja nimi peaks olema Solvusoft Corporation. Klõpsa sellel ja vajuta nupul Uninstall. 

  1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
  2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
  3. Desinstalleeri WinThruster ja sellega seotud programmid
    Siin, otsi programmi WinThruster või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
  4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti WinThruster registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes