Eemaldage Windows Warning Alert (Tehnilise toe pettus) - Oct 2018 uuendus

Windows Warning Alert eemaldamise juhised

Mis on Windows Warning Alert?

Windows Warning Alert on järjekordne tehnilise toe pettus, mida ei tohiks usaldada

Windows Warning Alert pettuse piltWindows Warning Alert on võlts sõnum, mida näidatakse kasutajatele eesmärgiga petta neilt raha välja. Teavitus näitab tõrkesõnumit, milles hoiatatakse, et ohvri arvuti on nakatunud nuhkvara või muu ohtliku pahavaraga ning isikuandmed on suures ohus. See hoiatus on aga võlts ning seda põhjustab kasutaja arvutisse paigaldatud reklaamvara.

Võlts Windows Warning Alert hüpikaken teavitab, et seadmest leiti mitu pahavaranakkust ning kasutaja isikuandmed (finantsandmed, Facebooki sisselogimisandmed, e-posti kontod jne) võidakse varastada. Probleemide lahendamiseks peaks kasutaja ühendust võtma “tehnikutega” teavituses märgitud telefoninumbril. See telefoninumber võib iga ohvri puhul olla erinev.

Sotsiaalne õngitsemine on dramaatiliselt muutnud turundusmaailma. Küberkriminaalid on aga õppinud seda meetodit kasutama ebaseaduslikel eesmärkidel – nagu näiteks süütute inimeste petmine, kasutades ära inimeste usalduslikkust. Kasutajad peavad seega õppima, kuidas end kaitsta selliste ohtlike pettuste eest. Me saame sind aidata Windows Warning Alert teavituse eemaldamisega – loe lihtsalt artiklit edasi.

Nii pea, kui ohver võtab ühendust niinimetatud tehnilise toega, hakkavad petturid selgitama “olukorda”. Pane tähele, et tavaliselt tehakse seda rutakalt ning üritatakse kasutada keerulisi tehnilisi termineid selleks, et kasutajaid segadusse ajada ning panna kasutajat arvama, et tekkinud on tõsine probleem.

Ära usalda pettureid, kuna nad lihtsalt valetavad ning Windows Warning Alert on võlts. Ainus oht, mis sinu arvutis on, on reklaamvara, millest saab üsna hõlpsalt lahti. Sa võid kasutada turvaprogrammi nagu FortectIntego viiruse hõlpsaks eemaldamiseks.

Vahel võivad Windows Warning Alert loojad paluda kaugjuhitavat ligipääsu arvutile. Kui petturid saavad selle, võivad nad sinu arvutisse paigaldada pahavara/nuhkvara ning varastada isikuandmeid. Andmed võidakse hiljem edasi müüa teistele kriminaalidele ning neid võidakse kasutada raha teenimise eesmärgil. Lisaks võidakse pakkuda kasutut tarkvara ning küsida sult selle eest raha. Ära nõustu mitte millegagi, mida kelmid pakuvad ning veelgi parem, ära võta nendega üldse ühendust.

Olemas on mitmeid pettuseid, mille käigus väidetakse, et kasutaja arvuti on kahjustatud, pahavaraga nakatunud või vajab tarkvara uuendamist. Neid võltse teavitusi näitab reklaamvara ning neid tuleks ignoreerida. Me ärgitame sind Windows Warning Alert viiruse eemaldama, vältimaks oma isikuandmete ja raha ohustamist.

Reklaamvara võib olla ohtlik

Küberturbe eksperdid on öelnud, et reklaamvara on üsna ohutu, näidates enamasti kasutajatele sponsoreeritud reklaame. Vähimal juhul on reklaamvara aga väga tüütu, kuna see paigaldab seadmesse tavaliselt hulga lisakomponente, katab ametlike veebilehtede sisu reklaamide, bännerite ja pakkumistega ning suunab kasutaja hasartmängulehtedele, erootikalehtedele või muudele kahtlastele veebilehtedele.

Lisaks muudab reklaamvara kasutaja arvuti aeglasemaks, kuna see peab taustal tegema mitmeid toiminguid reklaamide näitamiseks. Iga brausimisseanss võib seega muutuda õudusunenäoks. Me soovitame reklaamvara vältida ning uurida lähemalt tooteid ja teenuseid ilma taoliste programmide abita.

Windows Warning Alert näidePetturid kasutavad tihtipeale sotsiaalset õngitsemist kasutajate petmiseks. Reklaamvara levib tarkvarapakkides

Kui sa märkasid oma arvutis reklaamvara, peaksid sa kontrollima hiljuti paigaldatud vabavarasid. Tasuta programmide loojad kasutavad tihti tarkvarapakke. Nad ei lisa igasse paigaldamisrežiimi kõikide lisandite nimekirja, mistõttu võib kasutaja seadmesse sattuda soovimatu programm.

PUP-ide ja reklaamvara vältimiseks soovitame valida “Advanced/Custom” režiimi programmide installeerimisel. Paljud kasutajad valivad “Recommended/Quick” režiimi, soovides aega kokku hoida. Neid valikuid tuleks aga vältida.

“Advanced” sätetes tuleks võtta linnukesed ära eelmärgitud kastidest. Ära unusta läbi lugeda ka kasutajatingimusi ja privaatsuspoliitikat.

Eemalda Windows Warning Alert pettus alatiseks

Kui sa oled juba küberkriminaalidega ühendust võtnud ning oled orki sattunud, järgi neid samme:

 • eemalda Windows Warning Alert pettus arvutist täielikult;
 • lähtesta veebilehitseja sätted ning kõik paroolid;
 • võta pangaga ühendust ja küsi raha tagastust, kui raha sai välja käidud;
 • mõnel juhul tasub ühendust võtta ka kohaliku pettuste osakonnaga, et ametivõimud saaksid asja uurida.

Windows Warning Alert teavituse saab eemaldada kas käsitsi või automaatselt. Me soovitame kasutada võimekat turvaprogrammi, et eemaldada kõik soovimatud PUP-id, nuhkvara, pahavara jms vaid mõne hetkega. Sa võid valida mõne allpool mainitud programmidest.

Viiruse võib eemaldada ka käsitsi, kuid see pole eriti käepärane ning võtab palju rohkem aega. Kui sa oled arvutitega sinasõber, võid jälgida artikli all olevat samm-sammulist juhendit. Meie turvaeksperdid on muutnud juhise võimalikult lihtsaks. Järgi igat sammu väga hoolikalt, kuna mõne sammuga eksimine võib tähendada, et nakkus jääb siiski süsteemi alles.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Windows Warning Alert manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Windows Warning Alert süsteemidest Windows

Järgi neid juhiseid, kui soovid Windows Warning Alert teavituse eemaldada oma Windows OS seadmest:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Windows Warning Alert ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Windows Warning Alert või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Windows Warning Alert süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Windows Warning Alert või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Windows Warning Alert Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Windows Warning Alert Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Windows Warning Alert Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Windows Warning Alert ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Windows Warning Alert eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Windows Warning Alert Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Windows Warning Alert ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Windows Warning Alert eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Windows Warning Alert Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Windows Warning Alert või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Windows Warning Alert eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Windows Warning Alert registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes