Eemaldage ScorecardResearch.com (Eemaldamise juhend) - Aug 2018 uuendus

ScorecardResearch.com eemaldamise juhised

Mis on ScorecardResearch.com?

ScorecardResearch – kahtlane teenus, mis jälgib sinu TV-vaatamise harjumusi ja muud

ScorecardResearch veebileht

ScorecardResearchi pakutakse kui turu-uuringu teenust, mis aitab veebireklaami ettevõtetel koguda teatud andmeid. Täpsemalt rääkides kogub see turundusplatvorm teatud andmeid kasutajate kohta ja edastab need vastavatele pooltele. Seda tehakse uuringute ja küsimustike kaudu. sb.scorecardresearch.com pahavara on aga tuntud selle poolest, et häirib kasutajaid pealetükkivate reklaamidega, mis ilmuvad igal ajal, kui kasutada Google Chrome'i, Internet Explorerit, Mozilla Firefoxi või Safarit ning kogutakse ka kasutajate kohta infot.

KOKKUVÕTE
Nimi ScorecardResearch.com
Liik Reklaamvara
Looja Full Circle Studies, Inc.
Ohutase Keskmine. Kogub mitmesugust informatsiooni ja jagab seda kolmandate pooltega
Liigid sb.scorecardresearch.com;
b.scorecardresearch.com
Levimine Tarkvarapakid
Sümptomid Suur hulk reklaame kõigil veebilehtedel, ümbersuunamised, lisakomponente laaditakse sinu loata jne.
Tuvastamine ja eemaldamine Kiire lahenduse jaoks võid laadida FortectIntego; alternatiivina võid vaadata allpool olevaid käsitsi eemaldamise juhiseid

ScorecardResearch.com avalehe reklaami sõnul aitab programm ettevõtetel teada saada kasutajate huvid ja vastata nende soovidele. Tegelikkus on kahjuks aga teistsugune. Pärast analüüsimist avaldasid IT-eksperdid, et sellel rakendusel ja sellega seotud lehtedel on reklaamvara tunnuseid. Seega pärast selle laadimist võid sa näha rohkelt reklaame oma brauseris.

Turundusplatvorme kasutatakse selleks, et näidata inimestele eksitavaid reklame müükide, soodustuste, uuringute, võistluste või uuenduste kohta. Pärast reklaamil vajutamist suunatakse lehed tundmatutele või kahtlastele ja ohtlikele lehtedele, mis üritavad aktiivselt suurendada oma lehe külastusi või müüginumbreid. Kasutajad ei pane tähelegi seda, et tundmatu programm nagu Sb.ScorecardResearch.com viirus kogub nende brausimisharjumuste kohta infot.

ScorecardResearch viirus

Kui sa kahtlustad, et see programm on sinu arvutis, peaksid sa ScorecardResearchi eemaldama. FortectIntego või Malwarebytes on ühed programmidest, mis tagavad, et eemaldamine on tõhus, kuna vahel võib paigaldatud programmide eemaldamine olla keerukas.

Mainitud veebileht kuulub ettevõttele Full Circle Studies, Inc ning kuulub suuremasse comScores Inc kommuuni. Selle klientide hulka kuuluvad veebireklaami ettevõtted. Ettevõtted ei pea tegema lisatööd selleks, et kasutajate eelistusi teada saada. ScorecardResearch.com reklaamvara teeb nende eest selle töö ära.

Arvestades, et ScorecardResearch.com kuulub PUP-ide hulka, võib selline töö kasutajaid väga ärritada. Teisisõnu, reklaamvara võib “julgustada” kasutajaid täitma uuringuid, näidates neid igal lehel.

Tundmatutele veebilehtedele suunamisel võib samuti olla sinu seadme toimimisele negatiivne mõju, kuna sind võidakse suunata isegi pahavaralisi elemente sisaldavatele domeenidele. Veelgi enam, Scorecard Research rakendus võib hõlpsalt muuta sinu arvuti DNS sätteid. See tähendab, et sinu brausimist kontrollib PUP.

Tasub mainida, et ScorecardResearch.com reklaamvara võib koguda soovitud infot küpsiste ja muude jälgimisviiside kaudu. Kogutud andmete hulgas on järgnev:

 • operatsioonisüsteemi info
 • brauseri liik
 • veebilehe eelistused
 • veebilehtede ja rakenduste kasutus
 • veebis brausimise tegevused jne.

Kahjuks ei ole need ainsad andmed, mida ScorecardResearch kogub. Nende privaatsuspoliitikas on kirjas, et koguda võidakse rohkelt isikuandmeid ning neid jagatakse kolmandate pooltega:

We may use third party service providers to obtain personal information and combine that data with other data that we collect from or about you. This process may involve a third party setting a cookie on your computer or device when you visit a participating website, use a participating application, or view an advertisement on participating websites or in participating applications. <…>

We may also share any personal information that you provide to us as described below:

 • With our vendors, consultants, agents, contractors, and other service providers that we use to support our business;

Ütlematagi on selge, et isikuandmeid ei tohiks internetis niimoodi jagada. Pea meeles, et kõik jagatud andmed võivad jõuda küberkurjategijate kätte ning neid võidakse väärkohelda, näiteks võib see kaasa tuua identiteedivarguse.

ScorecardResearch näideScorecardResearch.com on reklaamvaraprogramm, mis võib olla eriti kasulik reklaamijatele, kes soovivad luurata oma kasutajate vajaduste järel

Seega võidakse andmeid jagada klientidele. Ära ole üllatunud, kui sinu postkasti täidavad reklaamid. Pea meeles, et rämpsposti kaudu levivad ka enamus lunavaraviiruseid. Tulemusena võib juhtuda, et sa ei suuda eristada ohutut kirja ohtlikust. b.ScorecardResearch.com eemaldamine peaks olema sinu prioriteet.

Potentsiaalselt soovimatute programmide levimisviisid

Brauserikaaperdajad, reklaamvara ja muud PUP-id levivad tavaliselt üheskoos vabavaraga. Pärast seda, kui laadid tasuta pildiredigeerija või meediapleieri, võib juhtuda, et nendega on kaasas ka muid programme. Kui kiirelt hüpata laadimise käigus ühelt sammult järgmisele, jäävad sellised lisaprogrammid märkamatuteks.

Nii võidaksegi sind petta laadima süsteemi PUP. Soovimatute programmide eest enda kaitsmiseks tuleb iga rakenduse või selle uuenduse installeerimisel olla tähelepanelik. Vali “Custom” või “Advanced” meetod ja seejärel järgi igat sammu hoolikalt, et näha, millised programmid on põhiprogrammiga üheskoos.

Soovitame ka vältida kahtlastele hüpikakende vajutamist. Tihti reklamivad sellised teated võltse tarkvarauuendusi, mis üritavad petta inimest ostma litsentseeritud versiooni või nakatavad ohvri brauserit veelgi enamate bännerite, pakkumiste, kupongide, linkide, videoreklaamide ja muuga.

ScorecardResearchist vabanemine

Sa saad ScorecardResearchi eemaldada, kasutades pahavaratõrjet. Kui sa oled juurde laadinud ka selle lehega seotud rakendusi, tuleks ka taolised lisandid maha laadida. Automaatsest eemaldamisest rääkides, siis küberturbe programm eemaldab Sb.ScorecardResearchi vaid mõne minutiga. Taoline programm on kasulik ka tõsisemate küberohtudega võitlemiseks.

ScorecardResearch reklaamvara

Sa saad eemaldada ScorecardResearch.com viiruse ka käsitsi. Kui sa tahad reklaamvara täielikult eemaldada, on vaja täpsust ja tähelepanu. Pea meeles, et sellised PUP-id varjavad end tihti tasuta rakenduste all. Seega on võimalik mõni taoline alla laadida isegi Skype'i või Flash Playeri laadimisel. Rakendust võidakse rohkem promoda UK kasutajatele.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

ScorecardResearch.com manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage ScorecardResearch.com süsteemidest Windows

Kui tahad vabaneda kahtlastest programmidest, mida võib kasutada selleks, et sind jälgida ja koguda sinu isikuandmeid, kasuta allpool olevat juhist. Pane tähele selliseid programme, mille juures pole mainitud nende arendajat. Tavaliselt on tegemist soovimatute programmidega.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri ScorecardResearch.com ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi ScorecardResearch.com või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage ScorecardResearch.com süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles ScorecardResearch.com või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage ScorecardResearch.com Microsoft Edge juurest

Meetod näitab sulle, kuidas eemaldada PUP-i registrikirjeid.

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks ScorecardResearch.com Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage ScorecardResearch.com Mozilla Firefox (FF) juurest

Uuenda Mozilla Firefoxi, et vabaneda kõigist reklaamvara jälgedest.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali ScorecardResearch.com ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii ScorecardResearch.com eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage ScorecardResearch.com Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali ScorecardResearch.com ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii ScorecardResearch.com eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage ScorecardResearch.com Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles ScorecardResearch.com või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia ScorecardResearch.com eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti ScorecardResearch.com registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes