Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage NavSmart.info viirus (Eemaldamise juhised) - Jan 2021 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kas NavSmart.info lehte tasub kasutada avalehena?

NavSmart.info virus

NavSmart.info viirus näeb välja nagu suurepärane otsingumootor. Kahjuks peame sind aga kurvastama: hoia sellest otsingumootorist nii kaugele kui võimalik. Turvaekspertide sõnul tuleks seda programmi liigitada brauserikaaperdajate kategooriasse, kuna see manipuleerib otsingutulemustega ja juhatab kasutaja sponsoreeritud veebilehtedele.

Niiviisi teenivad viiruse loojad raha: nad saavad tasu iga külastaja eest, mis nad on veebilehele juhtinud. Kui su brauseri avaleht või vaikimisi otsingumootor on äsja vahetatud selle kahtlase veebilehe vastu, tähendab see, et NavSmart.information on su arvuti kaaperdanud. Sa peaksid sellest viirusest vabanema nii kiiresti kui võimalik – tee seda usaldusväärse nuhkvaratõrje abil.

See kaaperdaja võib sattuda su arvutisse ilma, et sa isegi tähele paneksid, kuna see võib olla lisatud valikulise programmina mõningate tasuta programmide installatsioonidesse: näiteks nagu PDF-loojad, videotarkvarad ja muud taolised vabavarad. Kord, kui see on su arvutisse sattunud, muudab NavSmart.information veebibrauseri avalehe, uue vahelehe ja vaikimisi otsingumootori seaded.

Seetõttu on ohvril võimatu kaaperdajat vältida, kuna see ilmub välja iga kord, kui kasutaja avab veebibrauseri või uue vahelehe. Veebilehel on tohutult palju erinevaid kiirviiteid, mis suunavad erinevatele lehtedele. Kuigi nende viidete hulgas on ka usaldusväärseid veebilehti, on nende hulka end peitnud ka mõned kahtlase väärtusega kohad.

Soovitame nendel kiirviidetel klõpsamist vältida, kuna sind võidakse ümber juhatada hoopis mõnda teise kohta. NavSmart.info eesmärk on suunata kasutaja teatud lehtedele, ent pea meeles, et nende lehtede hulgas võib olla ka mitmeid riskantseid veebilehti. 

NavSmart.info virusNavSmart.info viirus

Ka meie hinnangul on tegemist ebausaldusväärse lehega ning sa ei tohiks kunagi kasutada seda Google'i või mõne teise tuntud otsingumootori asemel. Kui sa oled selle viiruse äsja oma veebibrauserist avastanud, peaksid sa NavSmart.info arvutist kiirelt kustutama. Seda saad sa teha mugavalt ja tõhusalt nuhkvaratõrje abil nagu näiteks ReimageIntego.

Kuidas see programm levib? 

NavSmart.info võib sattuda su operatsioonisüsteemi, kui sa laadid arvutisse mõningaid vabavaralisi programme ja ei pane tähele installatsiooniviisardis olevaid valikuid. Kindlasti on tunduvalt lihtsam klõpsata viisardis üksnes “edasi” nupul, aga sedasi võivadki su arvutisse sattuda ebavajalikud ja potentsiaalselt kahjulikud programmid. Selgitame pisut, kuidas saad turvaliselt programme alla laadida ja soovimatuid programme vältida.

Ära kiirusta installeerimisel. Kuigi see võib tunduda tüütu, peaksid sa vaatama läbi privaatsuspolitiika ja kasutustingimused – nendes dokumentides võib olla kirjas mitmeid kahtlaseid väiteid, mis panevad sind kahtlema programmi usaldusväärsuses. Pööra tähelepanu ka laadimisseadetele.

Selle asemel, et laadida programme vaikimisi sätetega (Default või Standard), vali Advanced või Custom seaded. Siis avaneb sulle nimekiri lisaprogrammidest – seal võid näha mitmeid soovimatuid programme. Tühista nende valik ning võid installeerimisega muretult jätkata.

Kuidas NavSmart.info brauserist eemalddada?

Viiruse eemaldamiseks pead sa laadima maha kõik viirusega seotud komponendid. Selle jaoks tuleb kontrollida mitmeid kohti, sealhulgas brauseriseadeid ja hiljuti alla laaditud programmide nimekirja. Allpoolt leiad detailsemad juhised selle kohta, kuidas see soovimatu programm maha laadida.

NavSmart.information täielikuks eemaldamiseks skänneeri arvutit usaldusväärse nuhkvaratõrjega ja veendu, et kõik komponendid on jäädavalt kustutatud.

ReimageIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

NavSmart.info viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Eemaldage NavSmart.info süsteemidest Windows

NavSmarti eemaldamiseks Windows'i operatsioonisüsteemist pead sa maha laadima kõik kahtlased programmid Add/Remove Programs funktsiooni kaudu. Pea meeles, et sa ei saa viirusest lahti üksnes siis, kui laadid maha tarkvara, millega koos viirus esialgu reisis.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri NavSmart.info ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi NavSmart.info või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
 5. Eemalada NavSmart.info Windows otseteedest
  Klikka parema klahviga Mozilla Firefox otseteel ja vali Properties Klikka parema klahviga brauseri ikoonil ja vali 'Properties'
 6. Mine Shortcut lahtrisse ja vaata Target välja. Kustuta pahatahtlik URL, mis on viirusega seotud. Vali 'Shortcut' vahekaart ja kustuta 'http://isearch.babylon.com...' või muu kahtlane URL

Korda üleval kirja pandud samme kõiki brauseri otseteedega, sealhulgas Internet Explorer ja Google Chrome. Tee kindlaks, et oled üle vaadanud kõik nende otseteede asukohad, sealhulgas töölaua, start-menüü ja tegumiriba.

Eemaldage NavSmart.info süsteemist Mac OS X

Sa pead arvutist üles leidma kõik komponendid, mis on seotud NavSmart.information viirusega. Ainult nii saad sa brauserikaaperdaja täielikult eemaldada ja saad olla kindel, et see ei naase.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles NavSmart.info või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage NavSmart.info Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles NavSmart.info ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et NavSmart.info eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Eemaldage NavSmart.info Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali NavSmart.info ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka menüü peal (üleval paremas nurgas), vali Options General.
 4. Siin kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud veebileht või klikka Restore to default.
 5. Klikka OK nende muudatuste salvestamiseks. Olles vahekaardil 'General', kustuta pahatahtlik URL sektsioonist ¤2$s ja klikka nuppu 'Restore to Default'. Klikka 'OK' muudatuste salvestamiseks
 6. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 7. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii NavSmart.info eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage NavSmart.info Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali NavSmart.info ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Muuda oma kodulehte ja vaikimisi seatud otsimootorit, kui viirus on neid muutnud
  Klikka menüü-ikoonil ja vali Settings.
 4. Siin otsi On startup valiku juures üles Open a specific page or set of pages ja klikka Set pages. Olles klikkinud menüü-ikoonil ja 'Settings', vali 'Set pages'
 5. Nüüd peaks nähtav olema teine aken. SIin vali pahatahtlikud otsimootorid ja sisesta selline, mida soovid oma kodulehena kasutada. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 6. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 7. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 8. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 9. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 10. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii NavSmart.info eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage NavSmart.info Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles NavSmart.info või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Ava oma Safari veebibrauser ja klikka Safari menüü-sektsioonis. Siin, vali Preferences nagu seda varem kuvati ja vali General.
 4. Siin, vaata välja Homepage. Kui NavSmart.info on seda muutnud, siis eemalda mittesoovitud link ja sisesta selline, mida soovid kasutada oma otsingute teostamiseks. Ära unusta lehekülje aadressi ette lisada ”http://” Olles 'General' peal, kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi
 5. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 6. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia NavSmart.info eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-navsmart-info-virus.html
Eemaldamisjuhised teistes keeltes

Teie arvamus NavSmart.info virus kohta