Eemaldage National Consumer Center reklaamid (Eemaldamise juhised) - Aug 2018 uuendus

National Consumer Center reklaamide eemaldamise juhend

Mis on National Consumer Center reklaamid?

National Consumer Center – pettus, mis meelitab inimesi arvama, et nad saavad auhinna pärast võltsile uuringule oma andmete esitamist

National Consumer Center

National Consumer Center pettus on eksitav hüpikaken-reklaam, mis üritab kasutajaid meelitada uskuma, et väljamõeldud organisatsioon annab neile tasuta iPhone'i või sarnase auhinna. See pettus on sarnane teistele võltsidele pettustele nagu Amazon Gift Card pettus, Wallmart pettus. Tüüpiliselt sekkub pettus inimeste brausimisseanssi ja palub neil täita uuringuid kalliste auhindade võitmiseks. iPhone'i või Samsung Galaxy nutitelefoni võitmiseks palutakse tavaliselt osalejatel anda oma isikuandmed nagu e-posti aadress, telefoninumber või isegi krediitkaardi andmed. Kahjuks EI OLE aga National Consumer Center tõene. Palun, ÄRA anna oma andmeid uuringule, kuna see võib kaasa tuua identiteedivarguse, raha kaotamise või küberrünnaku.

Kokkuvõte
Nimi National Consumer Center
Liik Pettus
Levimine Näidatakse nakatunud veebilehtedel või õiguspärastel veebilehtedel, mis on seotud reklaamvaraga
Ohutase Keskmine. Rikub brausimiskogemust ja võib meelitada isikuandmeid avaldama
Sümptomid Uuringulehtedele ümbersuunamised, kahtlaste reklaamide ja hüpikakende ilmumine, kokkujooksev veebileht
Mõjutatud süsteemid Android, Windows, Mac OS X
National Consumer Center reklaamidest vabanemiseks paigalda FortectIntego ja tee kogu süsteemile skäneering

Peamine põhjus, miks kasutajat häirib National Consumer Center pettus, on süsteemis peituv reklaamvara tüüpi viirus. Tavaliselt hiilivad sellised viirused süsteemi, rikuvad veebis lehitsemise kogemust ja hakkavad ohvrit häirima erinevate online pettustega.. Sind võivad häirida ka ümbersuunamised pahavaralistele veebilehtedele, tüütud reklaamid, mis ilmuvad välja uuel vahelehel ja muu taoline. See pettus võib ilmuda ka pahavaralistel domeenidel, mida on kasutatud sellise sisu levitamiseks.

Hetkel võtab National Consumer Center pahavara sihikule Android kasutajad, kes otsivad aktiivselt võimalusi oma seadmete parandamiseks. Süsteemi parandamiseks on lihtsaim viis tehaseseadmete taastamine. Selle pettuse otsa võib aga sattuda ka Mac operatsioonisüsteemis. Sel juhul tee süsteemile täielik skäneering viirusetõrjega ning puhasta veebibrauserid nagu Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ja teised.

National Consumer Center pettus

Mis peitub selle pettuse taga

Ohvrite sõnul suunavad selle pettusega seonduvad reklaamid neid tavaliselt hxxp://electronicpromotionscenter.com/ või sarnastele lehtedele. Pettus palub osaleda online uuringus, et võita Apple iPhone või mõni muu nutitelefon. Kirjeldatud “pakkumised” võivad ilmuda hüpikaknana või näiteks uuel vahelehel.

National Consumer Center viirusNational Consumer Center viirus võib kaasa tuua identiteedivarguse ja isikuandmete kaotamise. Pea meeles, et tegemist on väljamõeldud organisatsiooniga, mis reklaamib üksnes petturlikke pakkumisi.

Nende reklaamide kohta on rohkelt negatiivseid kommentaare ning kasutajad ütlevad tavaliselt, et National Consumer Center on lihtsalt pettus. Mõned kasutajad paljastasid, et reklaamid lubasid tasuta iPhone telefone ja muid ägedaid auhindu ning seejärel muudeti auhinda, pakkudes $100 Visa kinkekaarti juhul, kui kasutaja kulutab vähemalt $50 mõnele kasutule tootele nagu dieedipillid või raamatud.

Ohvrite sõnul üritab National Consumer Center pettus välja petta raha, täisnimesid ja e-posti aadresseid. Seetõttu soovitame eemale hoida võltsidest reklaamidest ning hoida oma isikuandmed enda teada, kuna petturid võivad sinu andmeid nagu nime või e-posti aadressit müüa kolmandatele pooltele.

National Consumer Center uuring

Pea meeles, et sinu e-posti aadress võib jõuda rämpsposti levitajate nimekirja ning varem või hiljem võid saada rämpskirju või isegi pahavaraga nakatunud sõnumeid. Pole mingit kahtlust, et ainus viis, kuidas vältida küberohte, on hoiduda kirjeldatud reklaamidest ja blokeerida neid ning National Consumer Center eemaldamiseks tuleb kasutada võimsat pahavaratõrjet.

Kuigi teoreetiliselt on võimalik National Consumer Center käsitsi eemaldada, ei soovitame me seda teed minna. Selle asemel soovitame skäneerida süsteemi korraliku pahavaratõrjega nagu FortectIntego, et leida üles kõik ohtlikud programmid ning eemaldada muudatused, mida sellised programmid arvutis tegid.

National Consumer Center pahavara

National Consumer Center pettus võtab aktiivselt sihikule iPhone'i kasutajad

Aasta alguses avastati, et National Consumer Center pettus ründab aktiivselt ka iPhone'i kasutajaid. Rünnaku mehhaanika on aga sama. Ohvritel palutakse täita küsimustik selleks, et võita kallis auhind.

Selle asemel, et aga saada infot selle kohta, kuidas auhind kätte saada, palutakse inimestel avaldada oma isikuandmed, sealhulgas täisnimi, kontaktandmed ja muu taoline. Seetõttu on tähtis koheselt tegutseda ja eemaldada National Consumer Center iPadist, iPhone'st ja teistest seadmetest. Selle jaoks võid kasutada neid meetodeid:

 • brauseri ajaloo ja andmete kustutamine;
 • reklaamide blokeerimine reklaamiblokkija abil;
 • seadme lähtestamine tehase sätetele.

National Consumer Center PUP

Enneta pettust, laadides vabavara ettevaatlikult

Reklaamvara, mis vastutab pettuse eest, levib tavaliselt petturliku tarkvaraturunduse meetodi kaudu, mida kutsutakse tarkvarapakkideks. Tänu sellele meetodile pakitakse kokku mitu programmi ning neid tutvustatakse põhiprogrammi installeerimisel lisavalikutena. Paraku aga ei vaata paljud kasutajad lisavalikuid, kuna nad kiirustavad programmi laadimisega.

Me soovitame valida Custom või Advanced laadimissätted, kuna need valikud annavad võimaluse näha, milliseid lisavalikuid programmipakk sisaldab. Standard ja Default sätted näevad küll välja usaldusväärsed, kuid seda kahjuks üksnes esmapilgul. Need kipuvad varjama infot juurde lisatud programmide kohta.

National Consumer Center pettus

National Consumer Center uuringutest vabanemine

National Consumer Center viirusest vabanemiseks tuleb teha professionaalse pahavaratõrjega süsteemile skäneering. Automaatse eemaldamise teel saab võltsi reklaamvaraprogrammi eemaldada kõige lihtsamalt ning vähim aeganõudvalt.

Kui sul on aga aega ja kannatust, et National Consumer Center käsitsi eemaldada, võib sulle huvi pakkuda allpool olev juhis. Palun ole hoolikas ja ära kiirusta ohtliku reklaamvara mahalaadimisel.

Lesvirus.fr turvaeksperdid panid tähele, et reklaamvara tuvastamine ja eemaldamine võib olla ilma professionaalse tõrjeprogrammita keeruline. Kui sa jätad süsteemi alles mõningaid PUP-iga seonduvaid kirjeid, pead sa võib-olla veelgi rohkem tegelema ümbersuunamiste ja reklaamidega. Seega tuleb pärast viiruse eemaldamist kontrollida süsteemi nuhkvaratõrje või pahavaratõrjega, veendumaks, et süsteemi ei jäänud alles mitte midagi.

Kui pettus ilmus Android OS süsteemi, kontrolli pahavaralisi rakendusi:

 1. Leia toitenupp ja hoia seda paar sekundit all, kuni näed menüüd. Vajuta valikul Power off.
 2. Kui näed menüüakent, kus on ühe valikuna võimalik Android taaskäivitada režiimis Safe Mode, vali see ning vajuta nupul OK.*
 3. Taaskäivita seade Safe Mode režiimis ülaltoodud sammude abil.
 4. Safe Mode režiimis olles otsi üles Settings menüü. Sealt klõpsa valikul Apps või Application manager (see võib seadmeti erineda).
 5. Otsi sealt üles pahavaralised rakendused ja laadi need maha.

* Kui see ei töötanud, lülita seade välja ja lülita see siis uuesti sisse. Kui seade on aktiivne, vajuta ja hoia all ühel ajal nuppe Menu, Volume Down, Volume Up või Volume Down ja Volume Up, et avada Safe Mode. Kui ka see ei tööta, otsi otsingumootori kaudu, kuidas oma seade Safe Mode režiimis avada. Seejärel järgi juhiseid.

Kui pettus kimbutab sind ikka veel, tee tehase seadmete taastamine:

 1. Leia oma seadmest Settings menüünupp. Sa leiad selle teiste rakenduste seast.
 2. Vali Privacy (või Personal) ja Factory reset (sa võid valiku leida ka lihtsalt Factory data reset, Backup & Reset vms alt). Me soovitame valida ka Back up my data valiku, vältimaks andmete kaotamist.
 3. Vajuta nupul Reset device, et eemaldada Android viirus ja muud andmed seadmest.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

National Consumer Center reklaamide manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage National Consumer Center süsteemidest Windows

Ava kontrollpaneel ning vaata allpool olevate juhiste abil installeeritud tarkvarade nimekirja. Laadi maha tundmatud ja kahtlased programmid, mis võivad olla seotud National Consumer Center pahavaraga. Seejärel puhasta brauseri kiirteed, vastavalt juhistele.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri National Consumer Center ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi National Consumer Center või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage National Consumer Center süsteemist Mac OS X

Pane kahtlased Maci rakendused prügikasti. Kasuta seda juhist, kui sa poled kunagi varem Macist rakendusi maha laadinud.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles National Consumer Center või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage National Consumer Center reklaamid programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks National Consumer Center Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage National Consumer Center Mozilla Firefox (FF) juurest

Kui Firefox hakkab näitama selles artiklis kirjeldatud võltse reklaame, järgi neid juhiseid

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali National Consumer Center ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii National Consumer Center eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage National Consumer Center Google Chrome juurest

Chrome brauseri parandamiseks pärast National Consumer Center kaaperdamist, järgi allpool olevaid juhiseid. Sa pead kustutama kõik Chrome'i laiendused, mis tekitavad kahtluseid.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali National Consumer Center ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii National Consumer Center eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage National Consumer Center Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles National Consumer Center või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia National Consumer Center eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti National Consumer Center registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes