Eemaldage My Forms Finder (Tasuta juhised) - uuendatud Sep 2017

My Forms Finder eemaldamise juhised

Mis on My Forms Finder?

My Forms Finder jätab vastuolulise mulje

My Forms Finderi näide

My Forms Finder on saadaval tööriistaribana, mis on loodud Mindspark Interactive Network poolt. Kuigi see ettevõte on tuntud tarkvaraarendaja, ei tekita kõik nende tooted positiivseid muljeid. Seda tööriistariba reklaamitakse kui laiendust, mis aitab kasutajal pääseda ligi ametlikele vormidele paremini. Sisuliselt on see sarnane GetFormsOnline laiendusele.

Kuigi esialgu tunduvad need laiendused väga praktilised, häirib paljusid kasutajaid fakt, et nad peavad oma aega kulutama selle tööriistariba maha laadimiseks. Isegi, kui sulle tundub see laiendus kasulik, ei ole just paljud rahul sellega, kui nende vaikimisi otsingumootoriks seatakse ask.com või hp.myway.com.

Veel üks selle tööriistariba negatiivseid omadusi on selle kalduvus koguda informatsiooni su brausimisharjumuste kohta ning ingoreerida “jälgimise ignoreerimise märkeid”. Samuti kipub see laiendus jagama kogutud andmeid oma äripartneritega:

 • Authorized service providers;
 • Advertisers and Ad Networks;
 • Business partners;
 • Other IAC businesses;
 • Share with a friend/product specific features;
 • Other Situations;

Selliste otsingumootorite kasutamine võib olla riskantne. Sponsoreeritud otsingutulemused ei ole alati usaldusväärsed ning otsingumootori autor ei vastuta selle eest, mida kolmandad pooled oma veebilehtedel jagavad.

Mõned otsingumootorid filtreerivad otsingutulemusi ning seepärast on nende kasutamine turvalisem. My Forms Finderi privaatsuspoliitika kohaselt teeb laiendus järgnevat:

may integrate, be integrated into, bundled, or be provided in connection with third-party services, feeds and/or content […] does not endorse nor is responsible or liable for any content, advertising, products, or other materials on or available from such sites or resources.

Lühidalt öeldes peaksid sa olema väga ettevaatlik, kui uurid lähemalt kolmanda poole veebilehte. On risk, et sind suunatakse ebaturvalisele veebilehele. Ole internetis surfates turvaliselt ning kui sa tunned, et see otsingumootor ei ole sinu jaoks õige, eemalda lihtsalt My Forms Finder selle artikli allosas olevate juhiste abil. My Forms Finderi ekraanitõmmisMy Forms Finder laiendus võib tunduda kasulik, kuid see ohustab su privaatsust

Toodete reklaamimine

Seda brauserilaiendust saab alla laadida selle ametliku kodulehe kaudu. Kuna Mindspark on välja töötanud võrgustiku, võidakse seda laiendust levitada ka valikulise programmina teiste tasuta rakenduste allalaadimise juures. Seepärast tuleb installeerimisviisardis olla väga ettevaatlik, vältimaks soovimatuid rakendusi.

Veendu, et sa kontrolliksid allalaadimislingi päritolulehte, loeksid arvustusi ja kasutajate arvamusi. Uuri ka kasutustingimusi ja privaatsuspoliitikat – nii võid avastada kasulikku infot tarkvara funktsioonide ja vastutuse kohta.

Kõigele lisaks vali turvalised installeerimissätted. See tähendab, et ära laadi programme “Default” või “Standard” sätetega, vaid vali “Custom” või “Advanced”. Tänu nendele valikutele saad läbida installeerimisprotsessi tuvastades soovimatud programmid ning seega saad ka keelduda soovimatute lisarakenduste laadimisest.

My Free Forms eemaldamise juhis

Kui sa oled enesele teadmata juba laadinud selle brauserilaienduse, saad sa selle tööriistariba maha laadida kahe meetodi kaudu. Oleme sinu jaoks kokku pannud My Forms Finderi eemaldamise juhised, mille leiad artikli allosast. Loe need korralikult läbi, et see brauserilaiendus arvutisüsteemist eemaldada.

Kui juhised tunduvad keerukad, võid programmi eemaldada automaatselt. Turvaprogrammid leiavad ja eemaldavad My Forms Finderi vaid paari minutiga. See meetod ei taasta aga su varasemat otsingumootorit; seda tuleb teha ise käsitsi. Kõik kasutajad, ka need, kes ei ela Saksamaal või Hollandis, peaksid ette vaatama.

Hiljuti võttis selle programmi arendaja meiega ühendust ja palus meil eemaldada see artikkel 2-spyware.com veebilehelt. Me usume, et me ei peaks seda tegema seni, kuni meie poolt My Forms Finderi eemaldamiseks soovitatud programmid suudavad seda tuvastada ja aidata programmi süsteemist eemaldada. Nagu on kirjas allalaadimisnuppude all, OLEME me partnerluses nende pahavaratõrjetega ning ehkki osad neist on tasuta, suudavad teised viiruse eemaldada ainult pärast programmi ostmist.

Sellest hoolimata oleme otsustanud selle ja teised postitused, mis on seotud selle arendajaga, üle vaadata ja redigeerida. Saame väita, et kõik on kirjeldatud õigesti.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

My Forms Finder manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage My Forms Finder süsteemidest Windows

Kui see laiendus ilmus su brauserisse pärast kahtlase laienduse laadimist, proovi see kahtlane laiendus üles leida ja maha laadida. Seda saad teha näiteks Settings, Apps and Features või Programs ja Control Panel vahendusel (Windows 7). Otsi nimekirjast üles kahtlased rakendused, mis on pärit “tundmatult arendajalt” ning laadi need maha.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri My Forms Finder ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi My Forms Finder või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage My Forms Finder süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles My Forms Finder või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage My Forms Finder Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks My Forms Finder Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage My Forms Finder Mozilla Firefox (FF) juurest

Ava Firefox ja järgi neid juhiseid, et eemaldada MyFormsFinder plugin. Seejärel laadi Firefox uuesti.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali My Forms Finder ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii My Forms Finder eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage My Forms Finder Google Chrome juurest

Ava Google Chrome ja eemalda MyFormsFinder laiendus laienduste nimekirjast nende juhiste abil. Seejärel laadi brauser uuesti.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali My Forms Finder ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii My Forms Finder eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage My Forms Finder Safari juurest

Kui sul on Safari, pead MyFormsFinder laienduse üles otsima ja selle maha laadima. Selle tegemisel aitavad sind järgnevad juhised.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles My Forms Finder või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia My Forms Finder eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti My Forms Finder registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes