Eemaldage Launchpage.org viirus (Eemaldamise juhend) - Jul 2017 uuendus

Launchpage.org viiruse eemaldamise juhend

Mis on Launchpage.org viirus?

Launchpage.org viirus jätkab PC kasutajate nakatamist

Launchpage.org virus

Launchpage.org viirus on brauserikaaperdaja, mis võtab su veebilehitseja üle võimust sinu loata. Kord, kui kaaperdaja on arvutisse sattunud, hakkab see tegutsema oma põhilise ülesandega – see näitab tavaliste otsingutulemuste seas sponsoreeritud tulemusi ja juhatab ohvrid kolmandate poolte veebilehtedele. Sa võid ka avastada, et Launchpage.org on sätestanud end su brauseri avaleheks ja vaikimisi otsingumootoriks ning on muutnud ka uue vahelehe parameetreid.

Kui sa näed seda URL-i iga kord, kui avad veebilehitseja, peaks su sisemine küberturbemeel ütlema, et miski on valesti. Esiteks, see otsingumootor näeb välja täpselt nagu Chrome'i vaikimisi avaleht, kus on kaheksa sinu poolt enim külastatud veebilehe kiirteed – ainuke vahe on selles, et Launchpage.org viirus näitab Interneti kõige populaarsemate veebilehtede kiirteid.

See brauserikaaperdaja imiteerib isegi Google Chrome'i kodulehel olevat menüüpaneeli, kuid täidab selle mitmete lisakiirteedega, mis viitavad Facebookile, Youtube'ile, Amazonile ja teistele tuntud lehekülgedele. Isegi, kui see Google avalehe koopia tundub kasulik, peame me siinkohal hoiatama, et on väga ohtlik taoliseid otsingumootoreid usaldada. Launchpage.org eemaldamine on vajalik, vältimaks edasiseid probleeme, mis võivad su arvutis muidu tekkida.

Launchpage.org viirusUurija näitab, milline näeb välja Launchpage.org lehekülg. See on peaaegu identne Google Chrome avalehega.

Selle otsingumootori peamine eesmärk on promoda oma partnereid ja teenida seeläbi raha. Otsingumotoor täidab tulemused sponsoreeritud linkidega ja loodab, et inimesed klõpsavad neil. Nii saavad nad suunata teatud veebilehtedele rohkem külastajaid.

Taoliste otsingumootorite arendajaid ei huvita tavaliselt aga nende klientide rahulolu ning nende eesmärk ei ole muuta otsingukogemust meeldivaks. Veelgi hullem, tavaliselt ei huvita neid isegi see, milline on selle reklaamitava kolmanda poole veebilehe sisu. Tulemusena võib kasutaja sattuda hoopis vägai ohtlikeel veebilehtedele ja kasutaja ei pruugi sel hetkel aimatagi, et on sattunud ebausaldusväärsesse kohta, seda kõike Launchpage.org viiruse tõttu.

Me ei soovita seda otsingumootorit usaldada, kuna see on loodud üksnes kasumi teenimise eesmärgil. Kui sa otsid usaldusväärset otsingumootorit, kasuta pigem mõnda teist otsingumootorit ja eemalda Launchpage.org oma seadmest. Kui sa arvad, et brauserikaaperdaja eemaldamine on keeruline, teeb su elu lihtsamaks FortectIntego programm või allpool olevad käsitsi eemaldamise juhised.

Kuidas satuvad brauserikaaperdajad arvutitesse?

Brauserikaaperdajad on ebausaldusväärsed programmid, mille eesmärk on kontrollida arvutikasutaja veebilehitsejaid. Taoliste programmide arendajad otsivad pidevalt võimalusi operatsioonisüsteemi sattumiseks ning kasutavad selleks mitmeid viise. Üks levinud meetod on tarkvarapakettide tehnika, mis on kasuks tulnud ka Launchpage.org kaaperdaja levikule.

See meetod võimaldab tarkvaraarendajatel grupeerida hunniku programme ühte paketti ning laseb kasutajatel paki alla laadida ilma, et kasutaja isegi märkaks, mida kõike ta alla laadib. Taoline strateegia on väga levinud ning sa ei pruugi isegi seda tähele panna, sest enamike tasuta programmide juurde on lisatud mitmeid kolmandate poolte programme.

Kogu tarkvarapaki sisu nägemiseks pead sa installeerimisviisardis valima Custom/Advanced sätted ja sealt avanevast nimekirjast valima üksnes need programmid, mida sa tõepoolest soovisid. Siis saad sa allalaadimisega jätkata tavapäraselt.

Launchpage.org kaaperdaja eemaldamine

Kui sa soovid sellest kaaperdajast vabaneda või oled otsinud viisi, kuidas oma brauser taastada pärast rünnakut, soovitame järgida neid juhiseid, mille oleme sulle loonud. Brauserikaaperdajaid, erinevalt mõnest teisest tõsisest viiruseliigist, on lihtne eemaldada, seega ära kindlasti kahtle ning eemaldada see kaaperdaja oma arvutist. Allpool on Launchpage.org eemaldamise juhis, kuid kui sul ei ole aega, et lugeda ja testida neid nippe, saad sa oma seadme korda teha ka automaatselt. Selle jaoks veendu, et su viirusetõrje on uuendatud ning nii saad Launchpage.org viiruse eemaldada vaid paari hiireklõpsuga.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Launchpage.org viiruse manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Launchpage.org süsteemidest Windows

Järgi siinseid juhiseid ja eemalda programmid, mis on seotud Launchpage viirusega. Hiljutiste uudiste kohaselt on viirus seotud ilitil.com, teeion.com, zhinku.info ja teiste sarnaste kaaperdajatega. On oluline, et sa laadiksid maha kõik sellised kahtlased rakendused.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Launchpage.org ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Launchpage.org või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Launchpage.org süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Launchpage.org või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Launchpage.org viirus programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Launchpage.org Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Launchpage.org Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Launchpage.org ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Launchpage.org eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Launchpage.org Google Chrome juurest

Ava Chrome, mine “Settings” menüüsse ja ava “Extensions” vaheleht. Kui sa ei leia seda paneeli, järgi allpool olevaid piltidega juhiseid ja nii leiad selle kindlasti. Eemalda kahtlased laiendused, sealhulgas launchpage.org, ilitil.com, teeion.com, zhinku.info jt. Sa võid ka Chrome'i lähtestada.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Launchpage.org ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Launchpage.org eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Launchpage.org Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Launchpage.org või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Launchpage.org eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Launchpage.org registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes