Eemaldage Google Customer Reward Program scam (Eemaldamise juhised) - Aug 2018 uuendus

Google Customer Reward Program scam eemaldamise juhised

Mis on Google Customer Reward Program pettus?

Google Customer Reward Program – tüüpiline pettus, mis üritab petta välja isikuandmed

Google Customer Reward Program pettus

Google Customer Reward Program on järjekordne pettus, mida on kasutatud selleks, et petta inimestelt välja nende isikuandmed, pannes uskuma kasutajat nagu too oleks võitnud väärtusliku auhinna. Tüüpiliselt põhjustab seda reklaamvara tüüpi programm, mis võib korraga kaaperdada kõik veebibrauserid ja hakata näitama pahavaralist sisu nakatunud brauseris. Kui see pettus tungib sinu arvutisse mitmete tarkvarapakkide kaudu, hakkabki see näitama seda võltsi sõnumit. IT-ekspertide sõnul on kogu tegevuse eesmärk suunata kasutajaid teatud veebilehtedele ja petta välja isikuandmeid. Google Customer Reward Program viirus võib sind veenda ühendust võtma ehtsate petturitega, kes võivad isegi sundida sind arvutisse laadima pahavaralist tarkvara.

Nimi Google Customer Reward Program
Liik Reklaamvara/pettus
PEAMINE eesmärk Petta välja kasutajate isikuandmed, nakatada nende arvutit pahavaraga, teenida raha klikipõhise komisjonitasu baasil
Levimine Võltsid reklaamid, mida põhjustab reklaamvara, mis saab süsteemi tarkvarapaki kaudu
VIISID vältimiseks Kasuta ainult originaalseid programme, ära käi kahtlastel veebilehtedel, laadi viirusetõrje
Eemaldamine Sa saad vabaneda selle pettusega seotud reklaamvarast kasutades FortectIntego programmi. Tee täielik skänneering selleks, et leida üles iga pahavaraline komponent.

Nagu juba mainitud sai, siis Google Customer Reward Program on tihedalt seotud reklaamvaraga, mis võib hõlpsalt arvutisse sattuda tarkvarapakkide kaudu. Pärast arvutisse sattumist kaaperdab viirus sihtmärgiks olevad veebibrauserid, et hakata kasutajat suunama teatud veebilehtedele. Selle asemel, et näidata tüüpilisi reklaame, näitab see viirus petturlikku hüpikaken-sõnumit, mis teeskleb olevat pärit Google'ilt. Teate sisu on tavaliselt selline:

Congratulations!
You can win the new Samsung Galaxy S9, iPhone X or iPad Pro. the only thing you have to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.

Remember: 100 randomly selected users have received this invitation.
The number of gifts is limited. You have 0 minutes and 00 seconds to answer the following questions before ew give your gift to other graceful users! Good luck!
What device do you see now?
PC/Notebook
Smartphone
Tablet
Other

Alternatiivina võib sõnum näha välja selline:

Google Customer reward program
Congratulations!
We wish to thank you for the long use of a services from Google!
Every Monday we randomly select several users to take a short survey. In return, we offer them the chance to receive a valuable gift from our sponsors. This survey allows us to better understand users and make our products better. It will not take mew than 30 seconds of your time.
You can win the new Samsung Galaxy S9, Movie Card Streaming or iPad Pro. All you need to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.
Remember: 10 randomly selected users have received this invitation. The number of gifts is limited.
You have 4 minutes to answer the following questions before we give your gift to another happy user. Good Luck!

Nagu sa näed, siis meelitavad need võltsid hüpikaken-sõnumid inimesi tegutsema selleks, et võita nutitelefon või midagi sarnast. Me võime aga kinnitada, et mingit auhinda pole olemas ning Google Customer Reward Program pettuse viimane küsimus puudutab isikuandmeid. Me EI soovita avaldada mingeid isikuandmeid, nende seas aadress, telefoninumber, pangaandmed vms, kuna sa võid sattuda identiteedivarguse või mõne muu sarnase kuriteo ohvriks.

Lisaks, nagu teiste reklaamvarade puhul, võib ka see koguda brauseri tegevusega seonduvaid andmeid. Andmed nagu lehed ja lingid, mida sa oled vaadanud, salvestatud järjehoidjad, IP-aadressid ja muud andmed võidakse saata häkkeri serverisse ning seejärel jõuavad need kurikaelteni.

Vältimaks petta saamist soovitame me eemaldada Google Customer Reward Program viiruse oma arvutist. Sellistest probleemidest vabanemiseks võid kasutada professionaalset FortectIntego programmi. Pea meeles, et sellise pettuse taga olevad inimesed võivad hõlpsalt petta välja raha, lastes sul tellida endale kasutu teenuse või varastades sinu pangaandmed.

Kui sa oled kaalunud Google Customer Reward Program käsitsi eemaldamist, hoiatame, et me ei saa kindlalt öelda, milline reklaamvara vastutab selle võltsi sõnumi näitamise eest. Kui sa soovid siiski veebibrauseri käsitsi korda teha, peaksid sa kustutama kõik kahtlasena näivad pluginad, laiendused ja lisandid. Veendu seejärel ka selles, et sa lähtestaksid kõik veebibrauserid.

Google Customer Reward Program pettusGoogle Customer Reward Program pettus on võlts hüpikaken, mille loob reklaamvara tüüpi programm.

Reklaamvara võidakse levitada mitmel viisil

Kui sa soovid teada saada, millistel viisil reklaamvara levib, siis on esmalt tähtis mõista, et taolised rakendused satuvad seadmetesse tihti kasutaja teadmata. Kõige levinumad reklaamvara levitamise viisid on järgnevad:

 • Programmipakid. Ära lae tarkvara alla kolmandate poolte kaudu, et vältida lisanduvaid programme. Tüüpiliselt ei näidata laadimisel selliseid lisasid, seega ainus viis, kuidas taoliseid programme vältida, on kasutada Custom või Advanced laadimisrežiimi. Seejärel veendu, et sa võtaksid maha loa laadida neid pakis sisalduvaid programme.
 • Kolmandate poolte paigaldajad. Kolmandate poolte paigaldusprogrammid on tavaliselt täis lisaprogramme, kuna see on peamine viis, kuidas tarkvaraloojad saavad raha teenida oma tarkvara pealt. Turvalisuse tagamiseks on parem vältida selliseid rakendusi. Kui sa tahad siiski kasutada kõrvalisi programme, vali Custom või Advanced sätted ja vaata hoolikalt läbi kogu pakk. Võta ära laadimiselt tundmatud programmid.
 • Kahtlased lingid ja lehed. Pane tähele, millist tüüpi veebilehti sa külastad. Lehtedel võivad olla lingid, mis suunavad ebaturvalistele lehtedele või ohtlikke komponente sisaldavatele lehtedele.

Pettuste vältimiseks veendu, et oled oma seadmesse laadinud viirusetõrje või nuhkvaratõrje. Hoia see programm alati uuendatult, et tagada selle korrektne töökord.

Vabane Google Customer Reward Program pettusest, eemaldades sellega seotud reklaamvara

Google Customer Reward Program viiruse eemaldamiseks pead sa vabanema reklaamvarast ja teistest kahjulikest komponentidest. Nende hulka kuuluvad brauserilaiendused, mitmed ebavajalikud rakendused ja brauseri pluginad, mida sa ei mäleta, et oleksid paigaldanud. Selle tegemiseks võid skänneerida süsteemi uuendatud nuhkvaratõrjega või võid järgida allpool olevaid juhiseid selleks, et vabaneda viirustest käsitsi. Pea meeles, et sa peaksid lähtestama veebibrauserid selleks, et reklaamvarast täielikult vabaneda.

Kui sa soovid süsteemi parandada kiiremini, soovitame paigaldada pahavaratõrje. Allpool olevad programmid juhivad sind kogu Google Customer Reward Program eemaldamise toimingu käigus. Veendu, et programmid oleksid esmalt uuendatud ning skänneeri seejärel kogu süsteemi, et vabaneda kõikidest pahavaralistest komponentidest. Kui skänneering on tehtud, muuda ka oma paroolid.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Google Customer Reward Program scam manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Google Customer Reward Program scam süsteemidest Windows

Kui sa märkasid seda pettust brausimise ajal, järgi allpool olevaid juhiseid, et vabaneda Windows OS süsteemis olevast Google Customer Reward Program hüpikaknast:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Google Customer Reward Program scam ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Google Customer Reward Program scam või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Google Customer Reward Program scam süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Google Customer Reward Program scam või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Google Customer Reward Program scam Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Google Customer Reward Program scam Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Google Customer Reward Program scam Mozilla Firefox (FF) juurest

Eemalda oma Firefox brauserist kahjulik sisu selle juhise abil:

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Google Customer Reward Program scam ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Google Customer Reward Program scam eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Google Customer Reward Program scam Google Chrome juurest

Selleks, et eemaldada see pettus Google Chrome brauserist alatiseks, järgi neid juhiseid:

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Google Customer Reward Program scam ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Google Customer Reward Program scam eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Google Customer Reward Program scam Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Google Customer Reward Program scam või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Google Customer Reward Program scam eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Google Customer Reward Program scam registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes