Eemaldage Comcast.net (Eemaldamise juhised) - Dec 2017 uuendus

Comcast.net eemaldamise juhised

Mis on Comcast.net?

Comcast.net-ga seotud ohud

Comcast.net otsingumootor

Comcast.net viirus on termin, mis kirjeldab pahavara, millega meelitatakse Comcast Xfinity kasutajaid külastama nakatunud veebilehti. Comcast on Ameerikast pärit rahvusvaheline suur kommunikatsiooniettevõte ja kõige suurem kaabeltelevisiooni ettevõte maailmas, mis tähendab, et tegemist on tunnustatud ettevõttega. Hiiglasliku ettevõtte ametlik koduleht on nüüd Xfinity.com.

Ettevõtte kliendid esitasid mitu teadet, mille kohaselt põhjustas xfinity.comcast.net otsingumootoril klõpsamine ümbersuunamisi kahtlastele veebilehtedele ja avas kümneid reklaame uutel avalehtedel. Mõned ohvrid andsid teada, et nad kaotasid oma arvuti üle kontrolli ja pidid selle taaskäivitama, et probleem ajutiselt lahendada.

Ettevõttel on oma otsingumootor kasutajatele, kes soovivad seda kasutada. See asendab kasutaja avalehe aadressiga my.xfinity.com või lihtsalt just xfinity.com. Mõlemad on täiesti legitiimsed ning kui kasutaja ei soovi kasutada Comcasti otsingumootoreid, võivad nad selle eemaldada brauserist. Seda saab teha väga hõlpsalt – lihtsalt järgi allpool olevaid juhiseid.

Comcast.net (mis nüüd suunab ümber lehele Xfinity.com) on väga mitmekülgne veebileht, mis võimaldab hankida erinevaid teenuseid. Sa saad endale näiteks luua e-posti aadressi, tellida DVR halduri, kodukaitse või muid teenuseid. Samuti näidatakse informatsiooni hiljutiste sündmuste kohta, näidatakse videosid, ilmateadet ja muud taolist.

Turvaekspertide sõnul on veebileht turvaline ja sellel pole mitte midagi pistmist viirustega, seega sa võid seda lehte külastada nii tihti kui soovid.

On aga asju, mistõttu on comcast.net liigitatud “potentsiaalselt soovimatute programmide” hulka. Nagu nende privaatsuspoliitika paljastab, kogub Comcast informatsiooni oma külastajate kohta ja võib seda jagada kolmandate pooltega.

Samuti paigaldab Comcast.net igasse sinu veebibrauserisse laienduse ja võbi muuta su avalehte või vaikimisi otsingumootorit ilma sinult luba küsimata. Pärast seda võid märgata reklaamteateid brauseris avanemas.

Comcast.net veebileht ja pettused, millest sa peaksid teadmaComcast.net (nüüd Xfinity.com) on legitiimne veebileht, kuid petturid on kasutanud suurfirma nime pahavaraliste kampaaniate levitamiseks.

Vahel võivad need reklaamid sisaldada linke, mis suunavad inimesed tundmatutele kolmandate poolte veebilehtedele, seega sa peaksid olema väga ettevaatlik. Kui sa ei taha, et Xfinity suunaks sind tundmatutele veebilehtedele, su brauser muutuks aeglaseks ja sa näeksid hüpikaknaid või sind jälgitaks, peaksid sa oma arvutit skänneerima usaldusväärse nuhkvaratõrjega.

Laadi endale näiteks FortectIntego või mõni muu tuntud turvaprogramm, et kontrollida arvutit ja veenduda, et sul ei ole arvutis ühtegi nuhkvara ega muid ohtlikke viiruseid.

Comcasti kliendid langesid pahavararünnaku ohvriks 2015. aasta detsembris

Pahavaraanalüütikud on teada andnud, et mõnda aega näitas Xfinity otsingumootor pahavaralisi reklaame oma otsingutulemustes. Ekspertide sõnul suunas reklaamil klõpsamine ohvri Sattvpro.com arvustuslehele ja põhjustas mitmeid ümbersuunamisi, mille tagajärjel sattus ohver Nuclear ründevara otsa.

Nuclear ründevara on tuntud pahavaraliste skriptide kogum, mida kasutati näiteks võimsate pahavarade nagu CryptoWall levitamiseks. Pahavaralise viiruse sattumine arvutisse polnud aga ainus halb asi, mis juhtuda võis.

Pahavarakampaaniaga reklaamiti ka petturlikku Xfinity veebilehte, kus ärgitati inimesi helistama tehnilise toe numbrile. See petturlik veebileht ütles ohvritele et “Comcasti turvarakendus tuvastas sinu IP-aadressil ohtlikku tegevust” ja seejärel soovitati helistada numbrile, kus saaks “tehnilist abi”.

Helistamine ühendas ohvri aga üksnes petturitega, kes soovisid raha välja petta.

Petturid võivad kasutada Comcasti nime, et arvutikasutajaid petta

Rääkides tehnilise toe pettustest peaksid sa teadma, et need pettused kasutavad pahavarasid, et näidata ohvri arvutis petturlikke sõnumeid. Seega võib su ekraanile ühel hetkel tekkida Comcasti logoga teavitus, mis soovitab helistada “Xfinity klienditeenindusse” või antakse teada, et su Windows arvutis “tuvastati tõsine rike”. Kui näed sellist teadet, võid olla kindel, et tegemist on tehnilise toe pettusega. Mõistagi ei pruugi su arvutis olla ühtegi ohtu, mida teavitusega öeldi, kuid petturid tahavad, et sa helistaksid lihtsalt selleks, et nad saaksid raha välja petta.

Petturid võivad kasutada Xfinity või Comcasti nime petturlikes e-kirjades. Kui sa saad sellelt suurfirmalt veidra e-kirja, millega palutakse kinnitada oma isikuandmeid või e-posti aadressit, väldi linkidel või manustel klõpsamist seni, kuni oled 100% kindel, et see sõnum on tõepoolest Comcastilt pärit.

Pea meeles, et petturid ei kahtle hetkekski ja teevad kõike selleks, et pahaaimamatuid kasutajaid nakatada ja varastada nende isikuandmeid või petta neilt välja raha kasutute teenuste või toodete eest.

Väldi kahtlaste programmide laadimist nende lihtsate reeglite abil

Comcasti reklaamid, ümbersuunamised ja muud taolised probleemid võivad hakata sind segama kõikides su brauserites, sealhulgas Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox jne. See võib juhtuda pärast seda, kui laadid endale Xfinity tööriistariba.

Tavaliselt hakkavad taolised probleemid inimesi segama pärast seda, kui nad on laadinud endale vabavara või jagatud tarkvara, sest paljud tasuta programmid on seotud kahtlaste brauserilaienduste, pluginate ja tööriistaribade levitamisega.

Seda levitamismeetodit kutsutakse programmipakkimiseks, sest kasutajaid ei hoiatata ette, millised tagajärjed on programmi laadimisel. Pea meeles, et ülalmainitud probleemid ei pruugi olla üldse seotud Comcastiga. Oma arvuti turvalisuse säilitamiseks soovitame kasutada neid Zondervirus.nl tiimi nippe:

 • Kui sa tahad vältida ootamatuid süsteemimuudatusi, veendu, et sa loeksid privaatsuspoliitikat, kasutajatingimusi ja muid sarnaseid andmeid laaditava vabavara kohta.
 • Lisaks vali installeerimisel “custom” või “advanced” sätted ja võta ära linnuke kõikidest märkekastidest, mis ütlevad, et sa nõustud muutma oma avalehte või vaikimisi otsingumootorit, mis viitavad, et sa soovid laadida seotud tööriistariba (Xfinity Toolbar) või muid brauserilaiendusi ja -pluginaid.
 • Ära klõpsa otsingutulemustes olevatel kahtlastel reklaamidel. Pea meeles, et isegi usaldusväärsed otsingumootorid võivad langeda küberrünnaku ohvriteks ja enesele teadmata näidata petturlikke reklaame.

Kui sa arvad, et sa oled juba installeerinud brauserikaaperdaja, vaata allpool olevat juhist ja eemalda Comcast.net-ga seonduvad kirjed oma arvutist.

Comcast.net eemaldamise juhised

Tehniliselt võttes EI OLE Comcast VIIRUS! Sa võid kasutada nende teenuseid ilma hirmuta. Kõik, mis nad teevad, on mõndade meetodite kasutamine info kogumiseks ja reklaamide väär näitamine. Comcast.net viirus on termin, mida kasutatakse selleks, et kirjeldada pahavara, mida levitati Xfinity otsingutulemustes 2015. aastal.

Toona lahendas telekommunikatsiooni ettevõte probleemi kiirelt ja nende otsingumootor oli taas turvaline. Juhuslikel reklaamidel klõpsamine internetis lehitsedes on siiski ohtlik, mistõttu soovitame olla ettevaatlik. Kui sa kahtlustad, ära klõpsa reklaamil mitte mingil juhul.

Kui sa oled kokku puutunud veidrate Comcast.net ümbersuunamistega või näed liialt palju tüütuid hüpikaknaid, peaksid oma arvutissüsteemi skänneerima uuendatud nuhkvaratõrjega või kasutama allpool olevat samm-sammulist juhist. Kui soovid programmi käsitsi eemaldada, ole väga ettevaatlik ja veendu, et järgiksid igat sammu õigesti.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Comcast.net manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Comcast.net süsteemidest Windows

Kui sa kahtlustad, et su arvutis on petturlik programm, mis suunab sind Comcast pettuselehtedele või põhjustab muid tüütuid asju, laadi maha kõik kahtlased programmid, mida sa vähegi märkad, kasutades selleks meie juhist. Ära unusta kontrollida ka brauseri kiirteid.

Kui sa soovid oma arvutist eemaldada üksnes Xfinity otsingulehe, kasuta juhiseid Edge, IE, Firefox, Chrome ja Safari jaoks.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Comcast.net ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Comcast.net või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Comcast.net süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Comcast.net või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Comcast.net Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Comcast.net Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Comcast.net Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Comcast.net ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Comcast.net eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Comcast.net Google Chrome juurest

Kui sa ei taha, et Comcast oleks Chrome'i avaleht, eemalda Xfinity tööriistariba brauserist nende juhiste abil ning seejärel lähtesta Chrome.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Comcast.net ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Comcast.net eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Comcast.net Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Comcast.net või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Comcast.net eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Comcast.net registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes