Eemaldage Cloudfront (Kerge eemaldamise juhend) - Aug 2018 uuendus

Cloudfront eemaldamise juhised

Mis on Cloudfront?

Cloudfront – Amazoniga seotud teenus, mida on häkkerite poolt väärkasutatud

Cloudfront lehe pilt

Amazon Cloudfront on õiguspärane teenus, sarnaselt Amazonaws teenusele. Seda on aga kasutatud häkkerite poolt pahavaralise sisu levitamiseks ning kasutajate nakatamiseks potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP-ide) või isegi pahavaraga. Cloudfront viirusega võidakse näidata pealetükkivaid reklaame, hüpikaknaid, bännereid ja muud reklaamsisu, millel on kõigil ühine joon – cloudnet.net käsuliin.

Pealetükkivast Cloudfront.net viirusest on mitu versiooni nagu näiteks D2pezc1a2cl20m.cloudfront.net, D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net ja teised. Reklamid ilmuvad peamiselt iPhone, Mac OS X ja teistel iOS toodetel, kuid pole mingit garantiid, et viirus ei kimbuta ka Windows seadmeid. Pärast nakatumist antakse sulle hüpikaknas teada, et üks sinu arvutis olevaid uuendamata programme on nakatunud mingi viirusega ning julgustatakse helistama erinumbrile. Ära helista sinna, kuna see on otsetee oma raha või isikuandmete kaotamiseni.

On oluline rõhutada, et Amazon CloudFront on reaalne õiguspärane teenus. Selles artiklis räägime me aga potentsiaalselt ohtlikest rakendustest, mis kasutavad ära turvalist veebilehte. Arvestades, et viirus kannab sama nime, mis originaalne teenus, võidakse sind suunata võltsidele Amazoni lehtedele või korrumpeerunud domeenidele, mis maskeeruvad selle ettevõtte nime taha.

Reklaamvarast rääkides, siis aws Cloudfront märkamine pole eriti keeruline, kuna see suunab kasutajaid veebilehtedele, mida kasutaja isegi ei tea. See ümbersuunamine pole mitte lihtsalt tüütu – lisaks hüpikakende näitamisele võib reklaamvara kasutaja suunata ebaturvalistele domeenidele.

Huvitaval kombel on see brauserinakkus ka mingil määral immuunne eemaldamise suhtes. Cloudfront.net viiruse eemaldamiseks tuleb kasutada mitut meetodit, nii manuaalset kui automaatset. Viimasest rääkides, siis võid toimingu kiirendamiseks kasutada programmi FortectIntego.

Cloudfront.net analüüsi piltKuigi viirusetõrje blokeerib tõenäoliselt cloudfront.net lehele ligipääsemist, võidakse mõnel juhul sind suunata reklaamide najal töötavale veebilehele.

Nagu me juba mainisime, siis ei kaaperda see pahavara tüüpilist Windowsi süsteemi. iOS kasutajad on aga “Cloudfront.net iPhone” probleemi üle kurtnud juba mitmeid kordi. Suurim hulk taoliseid viiruseid on loodud küll Windows OS jaoks, kuid see reklaamvara näib sihikule võtvat teisi kasutajaid.

Kui sa oled mõelnud, mis on cloudfront.net android viirus ning kuidas sellega tegeleda, oled jõudnud õigesse kohta. Kuigi reklaamvara eemaldamine arvutist on lihtne, siis peaksid ka mobiilseadmete kasutajad rakendama automaatse eemaldamise meetodit probleemist vabanemiseks. Kui sa otsid Cloudfront.net eemaldamise juhendit, laadi endale FortectIntego ja skänneeri süsteemi.

Cloudfront.net viiruse versioonid

D2pezc1a2cl20m.cloudfront.net. See reklaamirakenduse versioon reklaamib tavaliselt erinevaid rakendusi või brauserilaiendusi, mida saab samuti liigitada potentsiaalselt soovimatute programmide hulka. Lisaks võib see näidata hüpikaknaid, mis hoiatavad Java või Flash Player uuenduste puudumise eest. Pole mingit kahtlust, et need reklaamid on võltsid ning kasutajad ei tohiks neil vajutada, kuna nii saab vältida pahavaraga nakatumist või petturlikele veebilehtedele ümbersuunamisi.

D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net. See reklaamvara versioon on loodud selleks, et näidata erinevaid reklaame, alates sooduskupongidest ja ostupakkumistest kuni vabavara uuenduste või allalaadimisteni. See võib näidata suurel hulgal reklaame, mis katavad teksti ning muud veebilehel olevat vajalikku sisu. Agressiivsed reklaamid aitavad programmi loojatel teenida klikkide pealt raha. Kasutajad võivad aga klõpsata pahavaralisel reklaamil. Seepärast tuleb D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net eemaldada.

Reklaamirakenduste levimisviisid

Nakkused kimbutavad kasutajaid reklaamvara skriptide kaudu. Programmide paindlikkuse tõttu on tõenäoline, et sa ei märka programmi. Nii võid jääda ümbersuunamistega hätta kaaperdamise tõttu.

Skriptid võivad olla paigaldatud mitmetele veebilehtedele. Isegi, kui sa väldid filmide striimimislehtede külastamist, võid sa ikkagi kohata reklaamvara domeenil, mis pakub kahtlast tasuta pahavaratõrjet või sa võid sattuda sellisele veebilehele, pärast sõbralt saadud nakatunud lingil klõpsamist. Vähendamaks pahavaraga nakatumise võimalust, uuenda oma turvaprogrammi ning paigalda pettuste ja pahavaraliste URL-ide kilbid. Nüüd räägime lähemalt probleemi eemaldamise võimalustest.

Aws Cloudfront eemaldamise juhend

Cloudfront.net tüüpilised tõrked on näiteks:

cloudfront wasn't able to connect to the origin

või

cloudfront attempted to establish a connection with the origin

Arvutikasutajad saavad Cloudfront viiruse elementide eemaldamiseks teha brauserile täieliku lähtestamise. Lisaks soovitatakse skänneerida seadet pahavaratõrjega. Kui sa puutud kokku Cloudfront viiruse iPhone versiooniga, võivad sind aidata need juhised:

 • vajuta ilmunud “Block Alerts” nupul pärast seda, kui oled reklaame mitu korda tühistanud;
 • pane Safari täiesti kinni, kuid hüpikaknad ei kao ära;
 • Ava sätted ehk Settings > Safari, seejärel vajuta valikul “Clear History and Website Data”.

Pärast seda, kui oled viirusest iPhone-l vabanenud, võid kasutada samu samme Mac süsteemi jaoks. Alljärgnevalt leiad juhised, mis on loodud erinevate brauserite jaoks. Nüüd räägime lähemalt Cloudfront eemaldamisest. Pea meeles, et kõik kasutajad peaksid olema ettevaatlikud. Ükskõik, kas sa elad Saksamaal või Kreekas, see reklaamvara kimbutab lehti üle kogu maailma.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Cloudfront manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Cloudfront süsteemidest Windows

Järgi seda juhendit, et eemaldada Cloudfront.net Windows OS-st:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Cloudfront ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Cloudfront või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Cloudfront süsteemist Mac OS X

Need juhised aitavad sul eemaldada reklaamvara süsteemist:

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Cloudfront või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Cloudfront Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Cloudfront Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Cloudfront Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Cloudfront ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Cloudfront eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Cloudfront Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Cloudfront ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Cloudfront eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Cloudfront Safari juurest

Järgi samme Cloudfront.net reklaamvara täielikuks eemaldamiseks.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Cloudfront või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Cloudfront eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Cloudfront registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes