Eemaldage Apple wants to make changes (Viiruse eemaldamise juhised) - Tasuta juhend

Apple wants to make changes eemaldamise juhised

Mis on Apple wants to make changes?

Apple wants to make changes – küberkriminaalide pettus, mille eesmärk on petta välja sisselogimisandmed

"Apple wants to make changes" viirus

“Apple wants to make changes” on võlts teavitus, mis ärgitab kasutajaid sisestama sisselogimisandmeid selleks, et “teha muudatusi”. Need, kes on pidanud seda teavitust kahtlaseks, on õigel rajal – tegemist on reklaamvara algatatud probleemida Mac arvutis. Reklaamvara on reklaamide najal töötav rakendus, mis näitab tavaliselt Google Chrome'is, Safaris, Mozilla Firefoxis ja teistes brauserites hüpikaknaid, pakkumisi, bännereid, kuponge ja muud reklaamsisu. Programmi eesmärk on reklaamida sponsoreeritud poolte tooteid ja teenuseid, et teenida raha. Mõned reklaamvaraprogrammid on aga pahavaralised ning algatavad hüpikaknaid nagu “Apple wants to make changes”, mis viib otseselt isikuandmete kaotamiseni.

KOKKUVÕTE
Nimi Apple wants to make changes
Kategooria Reklaamvara
Liik Pettus
Levimine Tarkvarapakid või ebaturvalised veebilehed
Sümptomid Kahtlane hüpikaken küsib isikuandmeid, muu reklaamsisu
Tuvastamine ja eemaldamine Kasuta usaldusväärset pahavaratõrjet
Süsteemi parandamine Kasuta süsteemile tehtud kahju parandamiseks programmi FortectIntego

“Apple wants to make changes” viirus imiteerib legitiimseid hüpikaknaid, mis nõuavad, et kasutajad sisestaksid oma sisselogimisandmed, näiteks “Finder wants to make changes”. Sellise disainilähenemise eesmärk on panna kasutajaid uskuma, et tegemist on ehtsa hüpikaknaga ning informatsiooni andmine on vajalik. Hüpikakna juures pole aga mingit infot selle kohta, mida tahetakse muuta ning miks. Lisaks, Apple ei mainiks kunagi oma nime sellises teavituses. Kasutajad ei tohiks sisestada võltsi hüpikaknasse ühtegi infokildu ning peaksid hoopis kiirustama ja eemaldama “Apple wants to make changes” probleemi.

Reklaamvarade poolt on loodud muidki sarnaseid pettuseid nagu näiteks Immediately Call Apple Support pettus, Updates were released for your version of Chrome pettus, AppleCare And Warranty ja paljud teised. Kui selliste pettuste autorid soovivad tavaliselt, et kasutajad ostaksid kasutu programmi, võib “Apple wants to make changes” programmi soov olla varastada Maci sisselogimisandmed selleks, et saada kaugjuhitav ligipääs arvutile ning paigaldada pahavaralist tarkvara nagu klahvinuhke, lunavara või valuutakaevandaja.

Taolised nakkused on äärmiselt ohtlikud, kuna toovad endaga kaasa tõsised privaatsusriskid nagu raha varguse või identiteedivarguse. Seega, ära sisesta kunagi ühtegi infokildu “Apple wants to make changes” infoaknasse ning pane see lihtsalt kinni. Ainuüksi fakt, et sellised võltsid teavitused on sinu seadmes, tähendab, et seadmes võib olla potentsiaalselt soovimatu programm. Selleks, et “Apple wants to make changes” viirus eemaldada, peaksid sa skäneerima arvutit pahavaratõrjega.

Nii pea, kui kõik kahtlased rakendused on maha laaditud, peaksid kontrollima, ega süsteemis pole PUP-i jälgesid. Selle jaoks soovitame automaatset tööriista nagu FortectIntego.

Lisaks petturlikule hüpikaknale märkavad kasutajad tõenäoliselt ka suuremat reklaamide hulka. Kui reklaamil klõpsata, võidakse kasutajat ümber suunata kahtlastele veebilehtedele ning võidakse pakkuda allalaadimiseks mõnda muud kahtlast tarkvara. Kasutajad peavad pidevalt silmitsi seisma ümbersuunamise ja isegi võltside otsingutulemustega. Seetõttu on hädavajalik eemale hoida kõikidest linkidest, mida näitab süsteemis pesitsev “Apple wants to make changes” viirus.

"Apple wants to make" reklaamvara"Apple wants to make changes" on võlts teavitus, mille loojaks on reklaamvara

Mõni reklaamvara võib olla väga ohtlik – väldi selle laadimist täielikult

Mõnda agressiivsemat reklaamvara võib kohelda kui pahavara, kuna programmi eesmärk on varastada andmeid, raha, laadida arvutisse viiruseid vms. Selliste ohtude vältimine hoiab seega ära hulga peavalu. Bedynet.ru turvaeksperdid soovitavad rakendada järgnevaid ettevaatusabinõusid:

 • Hoia eemale kahtlastest veebilehtedest (torrentilehed, failijagamislehed, erootikalehed, hasartmängulehed jne).
 • Kontrolli enne programmi allalaadimist selle arvustusi internetis.
 • Loe rakenduse laadimisel läbi kasutustingimused ja privaatsuspoliitika.
 • Ära klõpsi järjepidevalt “Next” nupule, et samme vahele jätta.
 • Vältimaks tarkvarapakke (ning ühtlasi potentsiaalselt soovimatuid programme), vali Recommended sätete asemel Advanced installeerimissätted.
 • Võta ära märkekastid kõikide brauserilaienduste, süsteemi optimeerijate, allalaadimishaldurite, lisandite, tööriistaribade ja muu taolise juurest.
 • Veendu, et laaditud programm ei algata kahtlaseid hüpikaknaid või ümbersuunamisi kahtlastele lehtedele. Programm, mille sa tahtsid esialgu laadida, võib ise olla hoopis reklaamvara.
 • Skäneeri süsteemi pahavaratõrjega ja hoia seda uuendatult.

Vabane potentsiaalselt soovimatutest programmidest, mis põhjustavad “Apple wants to make changes” hüpikaknaid

Apple'i ametlikus foorumis on küsitud korduvalt kõnealuse teavituskasti kohta. Vastus on lihtne: hüpikaken on võlts ning “Apple wants to make changes” eemaldamine on ainus viis teavituskasti peatamiseks. Selle jaoks peavad kasutajad eemaldama oma Macist reklaamvara või muud PUP-id.

Kuigi “Apple wants to make changes” viiruse saab eemaldada ka käsitsi, ei soovita me seda teha. Pärast kahtlaste rakenduste eemaldamist võivad seadmesse jääda PUP-i jäljed. Kasutades usaldusväärset viirusetõrjet ei pea sa muretsema hüpikakende naasemise pärast. Reaalajas kaitse blokeerib ka enamiku sissetungivaid reklaamvarasid.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Apple wants to make changes manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Apple wants to make changes süsteemist Mac OS X

Veendu, et sa järgid neid samme hoolikalt selleks, et eemaldada “Apple wants to make changes” viirus:

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Apple wants to make changes või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Apple wants to make changes Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Apple wants to make changes Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Apple wants to make changes Mozilla Firefox (FF) juurest

Tee järgnevat Mozilla Firefoxi lähtestamiseks:

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Apple wants to make changes ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Apple wants to make changes eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Apple wants to make changes Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Apple wants to make changes ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Apple wants to make changes eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Apple wants to make changes Safari juurest

Nii pea kui PUP on eemaldatud, puhasta oma Safari brauser järgnevalt:

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Apple wants to make changes või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Apple wants to make changes eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Apple wants to make changes registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes