Raskusaste:  
  (30/100)

Eemaldage Windows Warning Alert (Tehnilise toe pettus) - Nov 2019 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

Windows Warning Alert on järjekordne tehnilise toe pettus, mida ei tohiks usaldada

Windows Warning Alert pettuse piltWindows Warning Alert on võlts sõnum, mida näidatakse kasutajatele eesmärgiga petta neilt raha välja. Teavitus näitab tõrkesõnumit, milles hoiatatakse, et ohvri arvuti on nakatunud nuhkvara või muu ohtliku pahavaraga ning isikuandmed on suures ohus. See hoiatus on aga võlts ning seda põhjustab kasutaja arvutisse paigaldatud reklaamvara.

Võlts Windows Warning Alert hüpikaken teavitab, et seadmest leiti mitu pahavaranakkust ning kasutaja isikuandmed (finantsandmed, Facebooki sisselogimisandmed, e-posti kontod jne) võidakse varastada. Probleemide lahendamiseks peaks kasutaja ühendust võtma “tehnikutega” teavituses märgitud telefoninumbril. See telefoninumber võib iga ohvri puhul olla erinev.

Sotsiaalne õngitsemine on dramaatiliselt muutnud turundusmaailma. Küberkriminaalid on aga õppinud seda meetodit kasutama ebaseaduslikel eesmärkidel – nagu näiteks süütute inimeste petmine, kasutades ära inimeste usalduslikkust. Kasutajad peavad seega õppima, kuidas end kaitsta selliste ohtlike pettuste eest. Me saame sind aidata Windows Warning Alert teavituse eemaldamisega – loe lihtsalt artiklit edasi.

Nii pea, kui ohver võtab ühendust niinimetatud tehnilise toega, hakkavad petturid selgitama “olukorda”. Pane tähele, et tavaliselt tehakse seda rutakalt ning üritatakse kasutada keerulisi tehnilisi termineid selleks, et kasutajaid segadusse ajada ning panna kasutajat arvama, et tekkinud on tõsine probleem.

Ära usalda pettureid, kuna nad lihtsalt valetavad ning Windows Warning Alert on võlts. Ainus oht, mis sinu arvutis on, on reklaamvara, millest saab üsna hõlpsalt lahti. Sa võid kasutada turvaprogrammi nagu Reimage viiruse hõlpsaks eemaldamiseks.

Vahel võivad Windows Warning Alert loojad paluda kaugjuhitavat ligipääsu arvutile. Kui petturid saavad selle, võivad nad sinu arvutisse paigaldada pahavara/nuhkvara ning varastada isikuandmeid. Andmed võidakse hiljem edasi müüa teistele kriminaalidele ning neid võidakse kasutada raha teenimise eesmärgil. Lisaks võidakse pakkuda kasutut tarkvara ning küsida sult selle eest raha. Ära nõustu mitte millegagi, mida kelmid pakuvad ning veelgi parem, ära võta nendega üldse ühendust.

Olemas on mitmeid pettuseid, mille käigus väidetakse, et kasutaja arvuti on kahjustatud, pahavaraga nakatunud või vajab tarkvara uuendamist. Neid võltse teavitusi näitab reklaamvara ning neid tuleks ignoreerida. Me ärgitame sind Windows Warning Alert viiruse eemaldama, vältimaks oma isikuandmete ja raha ohustamist.

Reklaamvara võib olla ohtlik

Küberturbe eksperdid on öelnud, et reklaamvara on üsna ohutu, näidates enamasti kasutajatele sponsoreeritud reklaame. Vähimal juhul on reklaamvara aga väga tüütu, kuna see paigaldab seadmesse tavaliselt hulga lisakomponente, katab ametlike veebilehtede sisu reklaamide, bännerite ja pakkumistega ning suunab kasutaja hasartmängulehtedele, erootikalehtedele või muudele kahtlastele veebilehtedele.

Lisaks muudab reklaamvara kasutaja arvuti aeglasemaks, kuna see peab taustal tegema mitmeid toiminguid reklaamide näitamiseks. Iga brausimisseanss võib seega muutuda õudusunenäoks. Me soovitame reklaamvara vältida ning uurida lähemalt tooteid ja teenuseid ilma taoliste programmide abita.

Windows Warning Alert näide
Petturid kasutavad tihtipeale sotsiaalset õngitsemist kasutajate petmiseks.
Reklaamvara levib tarkvarapakkides

Kui sa märkasid oma arvutis reklaamvara, peaksid sa kontrollima hiljuti paigaldatud vabavarasid. Tasuta programmide loojad kasutavad tihti tarkvarapakke. Nad ei lisa igasse paigaldamisrežiimi kõikide lisandite nimekirja, mistõttu võib kasutaja seadmesse sattuda soovimatu programm.

PUP-ide ja reklaamvara vältimiseks soovitame valida “Advanced/Custom” režiimi programmide installeerimisel. Paljud kasutajad valivad “Recommended/Quick” režiimi, soovides aega kokku hoida. Neid valikuid tuleks aga vältida.

“Advanced” sätetes tuleks võtta linnukesed ära eelmärgitud kastidest. Ära unusta läbi lugeda ka kasutajatingimusi ja privaatsuspoliitikat.

Eemalda Windows Warning Alert pettus alatiseks

Kui sa oled juba küberkriminaalidega ühendust võtnud ning oled orki sattunud, järgi neid samme:

  • eemalda Windows Warning Alert pettus arvutist täielikult;
  • lähtesta veebilehitseja sätted ning kõik paroolid;
  • võta pangaga ühendust ja küsi raha tagastust, kui raha sai välja käidud;
  • mõnel juhul tasub ühendust võtta ka kohaliku pettuste osakonnaga, et ametivõimud saaksid asja uurida.

Windows Warning Alert teavituse saab eemaldada kas käsitsi või automaatselt. Me soovitame kasutada võimekat turvaprogrammi, et eemaldada kõik soovimatud PUP-id, nuhkvara, pahavara jms vaid mõne hetkega. Sa võid valida mõne allpool mainitud programmidest.

Viiruse võib eemaldada ka käsitsi, kuid see pole eriti käepärane ning võtab palju rohkem aega. Kui sa oled arvutitega sinasõber, võid jälgida artikli all olevat samm-sammulist juhendit. Meie turvaeksperdid on muutnud juhise võimalikult lihtsaks. Järgi igat sammu väga hoolikalt, kuna mõne sammuga eksimine võib tähendada, et nakkus jääb siiski süsteemi alles.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Windows Warning Alert manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-windows-warning-alert.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes