Raskusaste:  
  (12/100)

Eemaldage Safe Finder viirus (Eemaldamise juhend) - Nov 2019 uuendus

Olivia Morelli poolt - -   safefinder | Liik: Brauseri kaaperdaja

Miks peetakse Safe Finder otsingumootorit ohtlikuks?

Safe Finder virus

Safe Finder viirus, tuntud ka kui isearch.safefinder.com brauserikaaperdaja on potentsiaalselt soovimatu programm (PUP), mille võivad kasutajad oma arvutist leida pärast selle installeerimist. See kaaperdaja on veebis ringlenud tegelikult juba mõnda aega ning aeg-ajalt kerkivad esile jälle kuuldused selle kaaperdaja tööst.

Kahjuks ei ole paljud arvutikasutajad kursis sellistest programmidest ja võimaldavad seetõttu taolistel viirustel edukalt edasi levida. Käesolevas artiklis kirjeldame lähemalt, kuidas see programm töötab, kuidas see mõjutab nakatunud arvutit ning anname ka soovitusi Safe Finder otsingumootori eemaldamiseks. Käsitsi eemaldamise juhiste jaoks võid minna artikli allosas olevate juhiste juurde või skänneeri lihtsalt oma arvutit usaldusväärse viirusetõrjega nagu Reimage.

Seega, mida see parasiit teeb peale arvutisüsteemi tungimist? Esmalt imiteerib programm otsingumootorit, kuid töötab tegelikult petturlikult. Programm väidab olevat toetatud Yahoo poolt, aga ära arva, et see otsingumootor on seetõttu turvaline! See petturlik rakendus üritab peita oma tegelikke kavatsusi, varjates end usaldusväärse otsingumootori nime taga.

Tegelikult on Safe Finder brauserikaaperdaja ning muudab otsingutulemusi, lisades tulemustesse erinevaid linke, mis suunavad kasutaja kolmandate poolte veebilehtedele. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et iga kord, kui sa üritad selle otsingumootoriga midagi otsida, satud hoopis Safe Finderi tõttu ootamatult mõnele veebilehele, mida sa sugugi ei kavatsenud külastada.

Safe Finder virus
Safe Finder viirus

Suunatud veebilehe puhul on tegemist programmi partneriga ning isegi, kui mõned nendest veebilehtedest võivad olla turvalised, võivad paljud neist olla väga ohtlikud. Mõned ohvrid on andnud teada, et pärast Safe Finderi kaaperdamist on nad märganud oma arvutis kahtlaseid programme, mis on sinna sattunud ilmselt pahavaraliste veebilehtede kaudu. Ootamatu viirusega nakatumise vältimiseks järgi neid juhiseid: 

  1. Ära kasuta veebilehitsejat, millest sai su brauseri avaleht sinu teadmata. On 99% tõenäoline, et sel juhul on su arvuti kaaperdanud PUP.
  2. Ära kliki kahtlastel hüpikakendel või bänneritel, mis kipuvad pidevalt su ekraanile ilmuma. Taoliste pealesuruvate reklaamide ilmumine võib tähendada, et oled nakatunud ka mõne muu pahavaraga. 
  3. Laadi arvutisse usaldusväärne nuhkvaratõrje, mis hoiab su arvuti turvalisena. Turvaprogramm skänneerib operatsioonisüsteemi ja otsib üles kõik potentsiaalselt ohtlikud programmid. Seega hoolitseb nuhkvaratõrje ka Safe Finderi eemaldamise eest.

Kuidas vältida selle brauserikaaperdaja sattumist arvutisse? 

Nagu sa võid mõista, ei ole Safe Finder sugugi turvaline. Tegelikult ei ole tegemist ka üldse populaarse otsingulehega, seega on arvutikasutajad väga üllatunud, kui näevad hoopis seda lehte oma tavalise avalehe asemel. See brauserikaaperdaja võtab arvuti üle võimust väga kavalalt, peites ennast täiesti legitiimsete vabavarade installatsioonide “soovitatud programmide” nimistus.

Ole ettevaatlik, kui kohtad taoliseid “tarkvarakomplekte”, sest enamjaolt kasutatakse selliseid pakette potentsiaalselt soovimatute programmide levitamiseks (sealhulgas brauserikaaperdajad, reklaamvara, laiendused, pluginad). Oma arvuti turvalisuse tagamiseks pead olema programmide alla laadimisel väga tähelepanelik. Kui laadid programme, järgi neid punkte: 

  • Uuri lähemalt veebilehte, mis pakub sulle programmi alla laadimise lingi. Veendu, et veebileht on legitiimne ja turvaline.
  • Kui sa laadid alla programmi, tee seda ülimalt tähelepanelikult. Ära kiirusta ja ära vajuta lihtsalt järjest “Next”, “Agree” ja “Finish”. 
  • Loe igat väidet ning uuri põhjalikult kasutustingimuste dokumenti. Kui sa märkad väiteid kolmandate poolte tarkvarade kohta, peaksid olema eriti ettevaatlik!
  • Kui oled jõudnud installeerimise juurde, vali “Advanced/Custom” režiim. Siis avaneb sulle nimekiri kõikidest lisaprogrammidest ning saad seal valida üksnes need programmid, mida sa tõesti soovid. 

Sa peaksid uusi programme installeerima alati just niimoodi. Kui Safe Finder on juba su arvutisse sattunud, loe alljärgnevaid juhiseid, et sellest tülikast parasiidist vabaneda.

Kuidas eemaldada nakatunud arvutist Safe Finder?

Safe Finder viirust saab eemaldada nii käsitsi kui automaatselt. Meie turvaekspertide tiim on valmistanud ette detailsed juhised Safe Finder eemaldamiseks – vaata neid artikli allosas. Soovitame tungivalt skännerida oma operatsioonisüsteemi usaldusväärse nuhkvaratõrjega pärast viiruse eemaldamist, kuna võid leida teisigi soovimatuid programme. Nuhkvaratõrje abil on viiruste eemaldamine väga lihtne. Vali endale sobiv meetod ning eemalda Safe Finder viirus kiirelt!

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Safe Finder viirus hetktõmmis
Safe Finder viirus hetktõmmisSafe Finder viirus hetktõmmisSafe Finder viirus hetktõmmis

Safe Finder viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-safe-finder-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes