Raskusaste:  
  (73/100)

Nginx viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Nginx viirus peidab end tühja lehe taha

The picture illustrating Nginx malware

Nginx viirus toimib kahtlase veebiskriptina, mis kimbutab mitmeid peamiseid veebibrausereid nagu Google Chrome, Internet Explorer ja Mozilla Firefox. Sind võidakse ümber suunata lehtedele, kui külastad tihti ostlemisportaale. Selle pahareti peamine eesmärk ei ole aga selge, kuna kasutajaid suunatakse ümber täiesti tühjale lehele, kus tervitatakse kasutajaid fraasiga: “Welcome to Nginx!” 

Domeenil ei ole aga mitte mingisugust sisu. Kasutajaid võidakse ümber suunata veel ühele kahtlasele veebilehele – Nginx.org. Kindlasti tekitab see sulle küsimuse, mis on Nginx.org. Esmapilgul näib, et domeen promob Nginx äpi versioone. Ära aga aja sassi seda brauserinakkust ja legitiimset äpiversiooni, mida promotakse hoopis aadressil nginx.com. 

On võimalik, et see brauserinakkus võib endaga kaasa tuua keerukamaid ohtusid. Kui sind nakatatakse brauseri ümbersuunamisviirusega, võid sa märgata järgnevaid muutuseid: 

  • sind suunatakse ümber mängulehtedele või pornograafilistele lehtedele
  • hüpikakenreklaamid tekivad isegi legitiimsetel veebilehtedel
  • avaleht on muudetud

Kuigi Nginx pahavara ei “kaaperda” su brauserit, tekitab selline ebamäärane käitumine siiski kahtluseid. Domeenil ei ole ka EULA ega privaatsuspoliitika dokumente, puudub ka igasugune info veebilehe loojate kohta. Kokkuvõttes oleks targem Nginx viiruse skriptid eemaldada ning taastada muudatused, mis su brauserile tehti. 

Tühi leht kui maskeering

Paraku on olemas kümneid või isegi sadu sarnaseid domeene, mis käituvad samamoodi, näiteks 1.loadblanks.ru. Taolistes domeenides ootab ees täiesti tühi lehekülg ilma igasuguste sisuelementideta. Selliste veebilehtede hulk võib tähendada, et neil on hoopis salakavalam eesmärk. Nimelt võivad need sisaldada keerukat viirust – ründevara. 

Samuti võivad taolised domeenid kanda endas jälgimisküpsiseid või muid elemente. Seega võivad need jälgida, milliseid veebilehti kasutajad külastavad .Pärast kogutud andmete edastamist kolmandatele pooltele võivad viimased hakata looma reklaame, mis sobivad kasutajate soovidega. Lühidalt kasutatakse taoliseid viise klikipõhise reklaamitegevuse jaoks. 

Nginx ümbersuunamisega tuleb olla ettevaatlik. Arvestades domeeni käitumist võidakse sind suunata potentsiaalselt petturlikele veebilehtedele. Kaaperdaja petab ka mobiilikasutajaid. Kui sa otsisid lahendust, kuidas Nginx oma telefonist eemaldada, kasuta allpool olevaid juhiseid. 

Levimisviisid

Brauseripahavara kipub levima veebiskriptide kaudu, mitte täisversioonis PUP-ina. Ebamäärase vormi tõttu võid sa sellist pahavara kohata ostulehtedel või mängudomeenidel, mis ei ole hästi kaitstud. 

Nginx kaaperduse vältimiseks peaksid sa installeerima pahavaratõrje nagu Reimage või Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security, et vältida taoliseid tülikaid ümbersuunamisi. 

Vabane Nginx pahavarast oma nutitelefonis ja PC brauseris

Kuna sellel pahavaral ei ole konkreetset rakendust, ei ole ka vaja Nginxi maha laadida. See ei tähenda, et sa peaksid aga ümbersuunamisi ignoreerima, isegi, kui sind suunati ümber vaid ühe korra. Alljärgnevad Nginx eemaldamise juhised aitavad sul kustutada kõik veebielemendid, mis on selle kaaperdajaga seotud. 

Kui sa oled mobiilikasutaja, saad sa eemaldada Nginxi Androidist Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security abil. See pahavaratõrje aitab mobiilikasutajaid ka igapäevaselt ning samamoodi saad eemaldada Nginx viiruse ka arvutist. Prantsuse kasutajad peaksid olema selle pahavara osas eriti ettevaatlikud.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Nginx nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Nginx viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Nginx viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Märkus: Vajalik on kasutaja sekkumine tähendab, et üks või kõik eemaldusprogrammid olid ebaedukad parasiidi eemaldamisel ilma kasutaja poolse sekkumiseta, palun tutvu meie eemaldamisjuhiste manuaaliga allpool

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Nginx viirus eemaldamisel (2017-08-07)
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Nginx viirus eemaldamisel (2017-08-07)

Nginx viirus manuaalne eemaldamine

Sule protsessid
avinspector.exe

uninstall.exe

securitycenter.exe

Kustuta registrikirjed
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun“[random].exe”

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogon”Shell” = “[random].exe”

Kustuta failid:
%appdata%random.exe

%Windows%system32[random].exe

%Documents and Settings%[UserName]Application Data[random]

Nginx viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-nginx-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes