Raskusaste:  
  (73/100)

Eemaldage Nginx viirus (Aug 2017 uuendus) - Tasuta juhend

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Nginx viirus peidab end tühja lehe taha

Pilt illustreerib Nginx pahavara

Nginx viirus toimib kahtlase veebiskriptina, mis kimbutab mitmeid peamiseid veebibrausereid nagu Google Chrome, Internet Explorer ja Mozilla Firefox. Sind võidakse ümber suunata lehtedele, kui külastad tihti ostlemisportaale. Selle pahareti peamine eesmärk ei ole aga selge, kuna kasutajaid suunatakse ümber täiesti tühjale lehele, kus tervitatakse kasutajaid fraasiga: “Welcome to Nginx!” 

Domeenil ei ole aga mitte mingisugust sisu. Kasutajaid võidakse ümber suunata veel ühele kahtlasele veebilehele – Nginx.org. Kindlasti tekitab see sulle küsimuse, mis on Nginx.org. Esmapilgul näib, et domeen promob Nginx äpi versioone. Ära aga aja sassi seda brauserinakkust ja legitiimset äpiversiooni, mida promotakse hoopis aadressil nginx.com. 

On võimalik, et see brauserinakkus võib endaga kaasa tuua keerukamaid ohtusid. Kui sind nakatatakse brauseri ümbersuunamisviirusega, võid sa märgata järgnevaid muutuseid: 

  • sind suunatakse ümber mängulehtedele või pornograafilistele lehtedele
  • hüpikakenreklaamid tekivad isegi legitiimsetel veebilehtedel
  • avaleht on muudetud

Kuigi Nginx pahavara ei “kaaperda” su brauserit, tekitab selline ebamäärane käitumine siiski kahtluseid. Domeenil ei ole ka EULA ega privaatsuspoliitika dokumente, puudub ka igasugune info veebilehe loojate kohta. Kokkuvõttes oleks targem Nginx viiruse skriptid eemaldada ning taastada muudatused, mis su brauserile tehti. 

Tühi leht kui maskeering

Paraku on olemas kümneid või isegi sadu sarnaseid domeene, mis käituvad samamoodi, näiteks 1.loadblanks.ru. Taolistes domeenides ootab ees täiesti tühi lehekülg ilma igasuguste sisuelementideta. Selliste veebilehtede hulk võib tähendada, et neil on hoopis salakavalam eesmärk. Nimelt võivad need sisaldada keerukat viirust – ründevara. 

Samuti võivad taolised domeenid kanda endas jälgimisküpsiseid või muid elemente. Seega võivad need jälgida, milliseid veebilehti kasutajad külastavad .Pärast kogutud andmete edastamist kolmandatele pooltele võivad viimased hakata looma reklaame, mis sobivad kasutajate soovidega. Lühidalt kasutatakse taoliseid viise klikipõhise reklaamitegevuse jaoks. 

Nginx ümbersuunamisega tuleb olla ettevaatlik. Arvestades domeeni käitumist võidakse sind suunata potentsiaalselt petturlikele veebilehtedele. Kaaperdaja petab ka mobiilikasutajaid. Kui sa otsisid lahendust, kuidas Nginx oma telefonist eemaldada, kasuta allpool olevaid juhiseid. 

Näide partnerluses olevast veebilehest -- nginx.org
Nginx.org promob legitiimse rakenduse Nginx versiooni. Taolise versiooni laadimine võib tuua kaasa tõsiseid probleeme brauseris.

Levimisviisid

Brauseripahavara kipub levima veebiskriptide kaudu, mitte täisversioonis PUP-ina. Ebamäärase vormi tõttu võid sa sellist pahavara kohata ostulehtedel või mängudomeenidel, mis ei ole hästi kaitstud. 

Nginx kaaperduse vältimiseks peaksid sa installeerima pahavaratõrje nagu Reimage Reimage Cleaner või Malwarebytes, et vältida taoliseid tülikaid ümbersuunamisi. 

Vabane Nginx pahavarast oma nutitelefonis ja PC brauseris

Kuna sellel pahavaral ei ole konkreetset rakendust, ei ole ka vaja Nginxi maha laadida. See ei tähenda, et sa peaksid aga ümbersuunamisi ignoreerima, isegi, kui sind suunati ümber vaid ühe korra. Alljärgnevad Nginx eemaldamise juhised aitavad sul kustutada kõik veebielemendid, mis on selle kaaperdajaga seotud. 

Kui sa oled mobiilikasutaja, saad sa eemaldada Nginxi Androidist Malwarebytes abil. See pahavaratõrje aitab mobiilikasutajaid ka igapäevaselt ning samamoodi saad eemaldada Nginx viiruse ka arvutist. Prantsuse kasutajad peaksid olema selle pahavara osas eriti ettevaatlikud.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Nginx viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-nginx-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes